Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiával valóban meglehet...

Mágiával valóban meglehet változtatni emberek életét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Félreértések miatt közlöm nem foglalkozom ilyenekkel ... nem is szeretnék csak sokszor hallottam, hogy ha vizualizálsz embereket meg nem tudom még vannak ilyen meditációs módszerek (nekem amúgy ezeket egy ismerősöm mesélte), hogy lehet másokat befolyásolni érzelmeket stb.

Ti hisztek ezekben? csak szimplán a vélemények érdekelnek :) köszönöm előre is



2013. júl. 22. 12:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ugyan már, kérlek. : )

Mégis a plafont verdesi a vérnyomásod most is. :D De nem baj, elvileg én nem közlöm tisztán a véleményem. Talán nem volt érthető az előbb, hogy mit állítottam rólad. A marha szó csúnyább változata vagy. Te sem nőttél fel igazán, hogy leálltál velem vitatkozni, úgy tűnik. Nos, a szájkarate döntetlennel akkor véget ért. Úgy csalódtam ebben, azt hittem megaláz rendesen, de semmi... : (

Elvarázsol, vagy ilyesmi. :D

2013. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Végre megvan az áhított könyvtár, erre leülsz netezni, ráadásul csak fröcsögsz gyakorikérdéseken. Ez ám az életcél.


Mellesleg elég kis lepukkant bódé lehet, mert a könyvtárak töredéke lehet magánkézben (én nem is ismerek egy ilyet se). Vagy ha esetleg igazgatói pozíciót sikerült elérned, azzal én nem verném a mellem, mert ahhoz csak jóba kell lenni azzal, aki ezt kinevezi, semmilyen szaktudás nem szükséges. Egy takarító többet ér.

2013. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Miért lenne ocsmány szó egy háziállat neve? Olyan,mint a köcsög. Semmi csúnya nincs benne, kétféleképpen is lehet használni. Amúgy meg saját könyvtárat hű de nehéz elérni. Egy kevéske pénz kell hozzá, minimális ügyesség, és kedv, vagy egyszerűen csak sok pénz apucitól...

A kérdéshez: Tudod irányítani más emberek akaratát, érzelmeit. De nem holmi vuduzással, vagy meditációval, bűbájlással,stb. hanem tömény alkalmazott pszichológiával. Kell hozzá:

1. hogy irányítani tudd saját érzelmeidet, és ne kerülj mások befolyása alá.

2. Kis manipulatív tehetség, ami a legtöbb átlagemberben megvan.

3. A testbeszéd, alkalmazott pszichológia,stb. tanulmányozása.

4. Emberismeret.

5. Ész.

6. Ügyesség.

7. Becsületesség, hogy ne rosszra használd fel ezt a "tudást".

Ha szeretnéd mindezt megtanulni, és alkalmazni, akkor hamarabb ki tudod tanulni ezen 'mesterséget'. Még rásegít, ha jól tudod elsajátítani a tudást. A két előző dolog nélkül kb 1-2 évig tart az egész, míg a másik kettővel elég legjobb esetben fél hónap.

Sok sikert hozzá!

névte2en

2013. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 22. 21:41
 25/36 A kérdező kommentje:
nem nem szeretnék ilyet tanulni csak érdekelt a véleményetek:)
2013. júl. 22. 21:42
 26/36 anonim ***** válasza:

#23 válaszoló! Micsoda válasz! Na így kell ezt csinálni, 38% professzor! :D

Nem mondom, hogy én nem vagyok ludas, de a te válaszod nagyobb baromság volt, mint én valaha is voltam/vagyok/leszek. Veled nem lehet versenyre kelni.


Te meg, kérdező. Ne nézz több Gyűrűk urát, és hasonló dolgokat. :D

2013. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Shinjike, meg a másik hozzáértő!

Köszönöm, de a vérnyomásom nagyon is rendben van, ellenben a tieddel, mert látom, csak gyártottad a válaszokat, és nem hagy nyugodni a dolog.

A válaszom nem hinném hogy baromság volt, max csak neked, de azt az értelmi színvonalat, ami neked van, még alulról is nehéz lenne súrolni, nem hogy még neked elfogadható választ is írni:)

Te nem is kellhetnél velem versenyre, a max középfokú végzettségeddel, meg a minimálbérezett vigyoroddal.

amiket leírtam rólad, a korábbi válaszaimban, valószínűleg igazak, de nem lennél normális tényleg, ha nyíltan elismernéd, ezért veri a plafont a vérnyomásod.Csak tudat alatt motoszkál benned a tudat, hogy lehet hogy rátapintottam a lényegre.

Jó pár egyetemet elvégeztem, és az érdeklődési köröm sem áll olyan alacsony színvonalon mint a tied.

A panelproletár vigyorod alábbhagy majd, ha rájössz, hogy egy kis jelentéktelen ember vagy, aki hiába dolgozik egész nap, szinte semmit sem fog elérni az életben.

A saját könyvtárat csak azért írta, hogy ott szoktam olvasgatni, meg néha netezni, de ez különösebben nem volt nagy kihívás elérni, csak egy egyszerű hobbi.

De pl azt hogy meló nélkül is megéljél, minden nap kelhetsz délben is, és amikor lemész a pékségbe reggelit venni, csak mosolyogsz a hozzád hasonló emberkéken, hogy szaladnak dolgozni, már van egy jó napom.

Ha majd elérsz hasonló dolgokat, de a másik emberke is, kb egy szinten leszünk, vagy lesz pár egyetemi végzettséged, ami majd megmutatja, hogy valójában milyen okos is vagy, és az eszeddel is eltudsz érni valamit, nemcsak a szájkaratéval.

amúgy hogy nézzél gyűrűk urát...légy szíves ha tudsz, nézzél utána carlos castaneda életének és könyveinek, ő pl az indiai sámánok életét,és munkásságát kutatta, többek között a varázslóhagyományokat.ezért doktori végzettséget is kapott.

Ezek bizony létező dolgok, csak épp nálunk kevésbé van hagyománya, mint bizonyos kulturális elemek ápolása.

Téged le is rendeztelek, azt hiszem a délutáni leckét feladtam, és már látom h az agyban a processzor lefagy, a fogaskerekek, több évnyi mozdulatlanságból erőlködve megakarnak indulni majd előre, a gondolkodás irányába, de lehet csak hátrafelé sikerül nekik, ahogy az életed valójában halad is.

Jah, és professzor nem vagyok!De a dr ott van a nevem előtt....

2013. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

nevte2en


a te válaszod már tetszik, hiszen a pszichológia is egyik kedvenc területem közé tartozik.

Valamit értesz is hozzá, vagy csak lelkes tanulmányozója vagy a témának.

Jól látod, ha legkönnyebben embereket akarsz befolyásolni, akkor a nonverbális kommunikáció ismerése nagy előnyt jelent, ha valaki ért hozzá, hogy a testbeszéd jeleit értelmezze, egy idegen embernek olyannak tűnhet, akivel beszél, mintha a gondolataiban olvasna, holott csak a reakcióit nézi, és értelmezi.

én is szeretem alkalmazni a hétköznapokban....

írtad még az emberismeretet, ami szintén majdnem ugyanaz mint az előző dolog, de itt a testbeszéd értelemzéséhez, már a kommunikáció által az érzéseit és a gondolatait is mintha kitudnád ismerni, vagyis az az ember képes arra , aki ezt már nagyon elsajátította, ezeken a dolgokon alapult pl a hazudj ha tudsz , és a mentalista című sorozat is.

az érzelmek (és a gondolatokat is hozzátenném) irányítása már nehezebb feladat, elsőnek az embernek a saját érzelmeit kell megtanulnia irányítania, majd a fentebb leírt dolgok megtanulásával képes lehet más ember érzelmi világát is irányítani, esetleg kondicionálni, lásd pl a jóga mesterek keleten, vagy a hipnotizőrök munkássága.

további szép napot!

2013. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Oh anyám... :D Ez sose fogja feladni, pedig már megmondta, hogy részéről befejezve. Neked valami ügyvédi címed lehet, azok ilyen hazug, álszent disznók. Van is egy viccem erről:


Megy a pali a temetőben, egyszercsak meglát egy sírfeliratot:

"Itt nyugszik Kiss Béla, a becsületes ügyvéd."

Erre a pali:

-Hogy? Két ember, egyszemélyes sírban? :D


No de részemről zenghetsz itt ódákat, átkos mágiád aurámról lepattan, mint a bogár a szélvédőről. : ) Felejtsd már el ezt a topicot. :D

2013. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

azért írtam, mert amit utoljára írtál, a jó ízlés határait súrolta.

A vicced jó volt.

és amúgy, mi alapján szólitasz fel, hogy hagyjam azt a topicot?

Bárki írhat, a véleményét elmondhatja, de ezzel a gondolkodással én kérdezném inkább, hogy egy ilyen álszent, még magában sem hinni tudó emberke itt mit csinál?

tán második gyerekkorodat éled itt?:)

2013. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!