Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiával valóban meglehet...

Mágiával valóban meglehet változtatni emberek életét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Félreértések miatt közlöm nem foglalkozom ilyenekkel ... nem is szeretnék csak sokszor hallottam, hogy ha vizualizálsz embereket meg nem tudom még vannak ilyen meditációs módszerek (nekem amúgy ezeket egy ismerősöm mesélte), hogy lehet másokat befolyásolni érzelmeket stb.

Ti hisztek ezekben? csak szimplán a vélemények érdekelnek :) köszönöm előre is



2013. júl. 22. 12:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Hát istenem... Azt hiszem jól kijönnénk mi egymás kritikusainak. :) Na, békével jöttem, békével megyek. Viszlát, barátom! Állok rendelkezésedre egy újabb kérdés újabb háborújában. :D
2013. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

köszönöm a válaszod, én is eltolom a biciklit másfelé.

Szép napot!

2013. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Shinjike,39% köszönöm az elismerést :D

Egyébként nem vagyok pszichológus, csak tanulmányozója a témának, mert a pszichológiát, főleg az alkalmazott részét imádom. :D De a nonverbális kommunikáció csak az alapja ennek, ami ugyan fontos, de ha túlságosan is elmélyülsz benne, akkor a többit nem tudod elkezdeni.

2013. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
olyan aranyosan oltogattok itt mindenki :D (nem vita) de tényleg aranyosak vagytok :)
2013. júl. 23. 13:09
 35/36 gungasam ***** válasza:
Nem is kell még vizualizálni se, csak ilyen egyszerű kérdéseket feltenni és máris befolyásolod az emberek életét, vérnyomását, egymáshoz való viszonyát. Hát még ha varázsolnál is, szörnyűséges következménye lenne.Csorogna a vér a monitorokon...:-)Szerencse, hogy az Ébredés még nem köszöntött ránk...reménykedjünk, hogy nem is fog.
2013. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk van egy rossz körülmények között élő buta emberke, aki folyamatosan elhordja a pénzét valami "mágushoz" hogy szerencseenergiát kérjen tőle, mert attól vár valami pálfordulást az életében, és ezáltal lesz földönfutó hajléktalan, akkor igen, mondhatjuk hogy a mágia valóban megváltoztathatja az emberek életét.
2013. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!