Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek véletlen az otp...

Szerintetek véletlen az otp telefonszámába a 666?

Figyelt kérdés
Nathalie Rothschild-al többször üzletelt,(wikipédián meg lehet nézni, nem összeesküvés elmélet) ügye nem kell részleteznem, hogy a Rothschildok körül milyen legendák keringenek. Csányi talán azért ilyen sikeres mert bent van az illuminati-ba vagy a LaVey-i sátánizmusba?(abba állítólag rengeteg sikeres politikus is benne volt, sok kapocs fűzi az illuminatihoz. Ennek "köszönhetik" a sikerület állítólag.)

2013. aug. 10. 15:53
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
30%
Fogyatékos egyedül te lehetsz itt. Én se merném rátenni a vagyonom, hogy bent van az illuminatiba de a te balfa*szabnál balfa*szab érveléseidet öröm volt olvasni.
2013. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
Bocs, félreolvastam viszont ez a személyeskedés nagyon gáz és téged minősít, elszakadt a cérna és elfogytak az észérvek.... Viszont van egy rossz hírem is, te is fogyatékosságban szenvedsz méghozzá ÉRELMI, mivel hozzászólásaimhoz oda nem illő kérdéseket teszel fel folyamatosan. Légyszíves ne írj ide többet mert nincs időm ilyen alacsony felfogású embereknek egész nap magyarázni alap dolgokat. Szia(meg különben is, mindjárt kezdődik a suli menj szólj anyukádnak kösse be a füzeteket, könyveket:))
2013. aug. 11. 13:34
 23/60 anonim ***** válasza:
90%
Ti most parodizáljátok az ezósokat, vagy ez komoly? :D Másrészt, kedves olvasni nem tudó barátom, én nem érveltem, hanem kérdéseket tettem fel. Tudod mi a különbség a kettő között vagy elmagyarázzam? Hátha megérted.
2013. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

max. sejthetünk dolgokat.-> De miért akarná sejtetni?

Itt egy példa, hogy olvasni se tudsz és csak teszed fel a hülye kérdéseidet folyamatosan, húzzál már el innen légyszíves.

2013. aug. 11. 13:39
 25/60 anonim válasza:
Ha a 6x6 taxira gondolsz, ott se véletlen, erről ennyit. Se a mágiába se semmiféle természetfeletti dologban nem hiszek viszont azt, hogy nagy befolyású emberek összejárnak "szektázni" elég nagy relációt látok. A hatalmon lévő emberek többsége elmebeteg vagy valamiféle neurológiai bajuk van ez tény, felesleges hülye kérdésekkel védeni őket.
2013. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
93%

"Bocs, félreolvastam viszont ez a személyeskedés nagyon gáz és téged minősít, elszakadt a cérna és elfogytak az észérvek...."


Neked is leírom. Ezek nem érvek voltak. Megkérdeztem tőled néhány dolgot a konteóddal kapcsolatban, ami nekem teljesen ellent mond a józan ésszel. Mivel a kérdésből az jött le, hogy te ezt elhiszed, azt gondoltam tudsz magyarázatot adni arra, hogy mégis miért kéne információt kiadni egy titkos összeesküvésről. Oké, hogy csak egy telefonszám, de minek? Tudhatnák, hogy a konteósoknak egyből feltűnne a dolog ráadásul nemcsak veszélyes rájuk nézve hanem felesleges is. Én nem érveltem semmi ellen, mert itt egyszerűen nincs mi ellen érvelni. Minden józan észnek ellentmondó állítást olvashattunk a kérdésben és erre fogalmaztam meg a bennem felmerülő kételyeket kérdés formájában. Remélem így már világos. Ha nem, akkor elmagyarázom még egyszerűbben szívesen. ;)


Az igaz, hogy a LaVey sátánizmus nem kapcsolódik közvetlenül a témához, de benne volt a kérdésedben, hibás kontextusban.


"Légyszíves ne írj ide többet mert nincs időm ilyen alacsony felfogású embereknek egész nap magyarázni alap dolgokat. "


A kérdésekre még mindig nem adtál választ. De lásd milyen jó arc vagyok, felteszem még egyszer.


Ha valaki titkos összeesküvésben vesz részt, miért akarna arról apró nyomokat elrejteni? Ha csak egy picit is, de megnöveli a lebukás esélyét, ráadásul teljesen felesleges. Miért lenne ez szükséges szerinted?


A baj az, hogy ezt a kérdést marha egyszerűen lehetne kontrázni, de ez meghaladja a konteó-skilljeidet. Olvasgasd még a pirulát meg a világhelyzetét és pár hónap múlva felkészültebben keresheted a gonosz eldugott jeleit a telefonszámokban. Sok sikert! :)

2013. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

Se pirulát se a világhelyzetét nem olvasom, rengeteg összeesküvést fenntartással kezelek(pl. chematril).

Az, hogy szerinted józan ésszel ellentmond, hogy hatalmi csoportosulások vannak amikor van egy olyanunk, hogy Bilderberg csoport, hát a te dolgod.

Az meg, hogy miért van tele illuminati jelképpel sok dolog(videoklippek stb.) nem tudom... de ott vannak! Nem látok bele ahogy már előttem is írták elmebeteg, beteg emberek agyába, hogy ezzel mit akarnak. Lehet azt hiszik, hogy hatnak ránk valahogyan? Vagy sikeresebb lesz a cégük ha a logójuk, telefonszámuk illuminati jelképeket rejt?(nem hiszek én se semmiféle természetfeletti dologban) Nem tudom.... de most örülhetsz, kaptál pár lehetséges választ...

2013. aug. 11. 13:58
 28/60 anonim ***** válasza:

Látod, lehet veled értelmesen is beszélgetni.


"Az, hogy szerinted józan ésszel ellentmond, hogy hatalmi csoportosulások vannak amikor van egy olyanunk, hogy Bilderberg csoport, hát a te dolgod. "


Nem, én ilyet nem mondtam. Elméletileg előfordulhat, bizonyítva még nem volt, maradjunk annyiban, hogy ez egy nyitott kérdés. Ettől függetlenül szerintem a Bilderberg az erősen a "kirakatcsoport" kategória.


"Az meg, hogy miért van tele illuminati jelképpel sok dolog(videoklippek stb.) nem tudom... de ott vannak! Nem látok bele ahogy már előttem is írták elmebeteg, beteg emberek agyába, hogy ezzel mit akarnak. Lehet azt hiszik, hogy hatnak ránk valahogyan? Vagy sikeresebb lesz a cégük ha a logójuk, telefonszámuk illuminati jelképeket rejt?"


Általában az szokott erre lenni a magyarázat, hogy ezek a kódok rejtett üzeneteket továbbítanak amit az emberek agyát képes befolyásolni. Ez persze elméleti gondolatfuttatás, de hallottam már ezt konteósokkal folytatott vitákban. Erre csak annyit tudok mondani, hogy a CIA már valamikor a hetvenes években is kísérletezett az elme irányításával. Ki tudja, hogy meddig jutottak el.

2013. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
A vodafone logót meg a Klu Klux Klán csinálta.... Ja meg a taxisok is sátánisták!
2013. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy a vodafone logót a Klu Klux Klán csinálta??? Ki mondta, hogy a taxisok is sátánisták??? Hm?hm?hmm??????xd
2013. aug. 11. 17:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!