Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek véletlen az otp...

Szerintetek véletlen az otp telefonszámába a 666?

Figyelt kérdés
Nathalie Rothschild-al többször üzletelt,(wikipédián meg lehet nézni, nem összeesküvés elmélet) ügye nem kell részleteznem, hogy a Rothschildok körül milyen legendák keringenek. Csányi talán azért ilyen sikeres mert bent van az illuminati-ba vagy a LaVey-i sátánizmusba?(abba állítólag rengeteg sikeres politikus is benne volt, sok kapocs fűzi az illuminatihoz. Ennek "köszönhetik" a sikerület állítólag.)

2013. aug. 10. 15:53
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
91%

-Az illuminati nem sátánista(értsd pogány, nem ábrahámita) hanem zsidó.

-A szóban forgó jelképek nem "gonoszak". Viszont erőteljes hatást gyakorolnak az emberre. Ellátják az eladni kívánt produktumot (zene/szolgáltatás/terméket) ezekkel a szimbólumokkal, amit sokan nem is észlelnek, de tudatalatt reagálnak, rá vonzódnak hozzá, mivel benne van a faji memóriajukban. Ugyanaz a marketing trükk, mint amikor vonzó külsejű férfival/nővel adnak el valamit.

-A 666 csakis a zsidók által létrehozott bibliaban negatív szám.

2014. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

Az OTP-ről még rapszám is készült!



http://www.youtube.com/watch?v=9Z9h8lGZsX8


Nem tudok többet mondani, szerintem minden benne van!

2014. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Sírok :DDDDDDDDDDDDDDD


Ez az OPP paródia mindent visz :D

2014. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 David82 ***** válasza:

Utánakerestem, és megnéztem, tényleg így van. És még csak nincs is elrejtve. Érdekes, a kezdetektől fogva sosem szerettem az otp bankot. Mindig is a korrupció bűze lengte körül.

Egyébként a vodafone emblémájában is benne van a három hatos. A két O-betű van 6-ossá átalakítva, és maga a jel a szöveg fölött. Állítólag a coca-cola nevében is benne van, és még ki tudja, hány nagy cég jelében feltüntetve.


Azt olvastam egyszer, hogy az 1,3,5,7,10 számjegyek jelképezik Istent, és vele kapcsolatosak (1-teremtő 3-a három istenség 5-az öt elem (5. a lélek) 7-hét nap lett teremtve a világ 10-tíz parancsolat) magát a harmóniát, egységet is jelentik, míg a 6,11 számok jelképezik a gonoszt, egyben a káoszt, széthullást, anarchiát.

Érdekes, a new york-i felhőkarcolók összedöntésére 2011. 09. 11.-én került sor. Ez a dátum önmagában is a gonosz száma, évekkel korábban több amerikai filmben is megjelent rejtett jelképként. Egy 1999-ben bemutatott filmben az egyik jelenetnél az óra háttérben kilenc óra tizenegy percet mutatott. Ez véletlen? Kötve hiszem.

2014. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Ez a pokol mellék.
2014. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Nekem van Otp kártya szerződésem.Megnézem már, nem írta-e alá Lucifer?!
2014. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:

Igen, a számoknak van jelentöségük és ez nem babonaság.

Mozes valójában 10 parancsolattal jött le, de az az ószövetség törvénye volt, azóta meg lett bövítve 11.-el. A 11. parancsolat a bankoktól egy néma bövités, mert senki nem hangoszatja de annak alapján munkálkodnak:

Ha nem kivánod a másét, sajátod soha nem lessz!

A krb. 3 quadrillió nehéz Rothschild bizonyára csak egy szorgalmas kertész család ki sok pénzt palántált, és a termés mindég bö volt.

2014. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
úristen :DDD
2014. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Má' hogy lenne az?

Előtte adták ki a 665-öst, aztán jött ő.

2014. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!