Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt Sátánista Budapesten...

Van itt Sátánista Budapesten aki tanítana egy kezdőt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is tanítani, akkor csak szimplán eszmecseréket folytatni, esetleg beszélni tapasztalatainkról.

2013. aug. 24. 07:34
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
63%
És ezt hiszem, hogy ehhez az igaz történethez más kommentár nem is szükséges!
2013. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
74%

Az emberek többsége szűklátókörű, ha egy kevés információja van valamiről, máris azt hiszi, hogy tudós. Vak vezet világtalant, ennek pedig meglesz az eredménye.

Javaslatom minden útkeresőnek, hogy bármennyire nehéz jónak lenni és bármennyire könnyű rossznak lenni, inkább a nehezebb utat válasszátok és a fényt keressétek. A fény győz.

2013. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
67%

Micsoda marketing szöveg - szüklátókörű. Minden racionális ellentétes véleményre ez a lekopott lemez szöveget mondják az érdekemberek.

Te vagy a rideg és depreszziós paraszt. Képzeld már magad annak a szegény fiúnak, akit üldöztek. Ha gondolod, bérletet intézek a pszichiátriára, mossák csak ki az agyadat.

2013. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem utolsó, mit írsz és kinek írod.

Egyébként az agymosást nem ott végzik, hanem a társadalomban minden másodpercben. Mindannyian legyetek szeretve!

2013. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Te amúgy valami modern jobboldali féleség akarnál lenni, ugye?(ilyen körökben ismerek hasonló gondolkodású alakokat) Ezt azért kérdezem mert ugye ott is vannak bőven hasonló alakok (főleg Skinheadek körében), és velük kapcsolatban is tudnék hasonló történeteket mondani, mégse veszem egy kalap alá az egészet, ráadásul a harmadik birodalomnak is nagy tisztelője vagyok. Skinhead barátom is van akivel ugyan azon a véleményen vagyunk hogy ezek csupán ugyan olyan korcsok mint akik ellen állítólag harcolnak. A helyzet a sátánistáknál, és még sok más mozgalomnál hasonló. A te általad említett alakok csupán valami elkorcsult metálos hülyegyerekek lehettek akiknek valószínűleg semmi tudásuk az egész sátánizmusról.
2013. aug. 24. 11:16
 16/56 anonim ***** válasza:
54%
Ha a Spirituális Sátánizmusról akarsz tanulni, akkor írj privátot.
2013. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
51%
Nem jobboldali, nem ez, nem az, ember vagyok, ahogy te is.
2013. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Állítólagos Jobboldaliaktól láttam már hasonló megnyilvánulásokat. Utólag még gondoltam a szőke haj, és kék szem leírása miatt.


Nálam az ember nem éppen egy pozitív jelző.

2013. aug. 24. 11:28
 19/56 A kérdező kommentje:
Még gondoltam a munkatáboros szöveg miatt is amit egy másik kérdésnél írtál le.
2013. aug. 24. 11:32
 20/56 anonim ***** válasza:
82%

"Nálam az ember nem éppen egy pozitív jelző."


Akkor hiba az Ön készülékében van! :)

2013. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!