Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt Sátánista Budapesten...

Van itt Sátánista Budapesten aki tanítana egy kezdőt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is tanítani, akkor csak szimplán eszmecseréket folytatni, esetleg beszélni tapasztalatainkról.

2013. aug. 24. 07:34
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Jól mondta az előttem író, sőt, ha volt is itt sátán, már valószínűleg halálra unta magát a sokezer éves nyársonsütögetésben meg gonoszkodásban... A vallások léte meg teljesen paradox... Ha a vallásosság, meg áldozás, stb dönti el, hogy ki jut mennybe/pokolba, akkor szerencsétlen dinoszauruszoknak milyen választása volt?:D Vagy a rendszerezés csak az emberrel jelent meg? Akkor a menny és a pokol az emberrel egy idős? Addig hol lakott az isten meg a sátán? Vagy egyedül unatkoztak évmilliókig az éterben, mire eszükbe jutott, hogy embereket teremtve lehetne játszótársuk is?


Aztán volt egy olyan megjegyzés, hogy a régi civilizációk primitívek voltak, míg mi nem vagyunk azok. Na ez hülyeség. Ha bármelyikünket megkérnének, hogy rakjon össze egy számítógépet, vagy egy mobiltelefont abból, amit talál a szabadban, akkor egyikünk sem lenne ebben járatosabb, mint egy akkád vagy hettita. A jelenlegi technológiai szint évezredek felhalmozott tudásán alapul, és ezt a tudást az egyik válaszoló által primitívnek titulált ókori emberek kezdték el felhalmozni. Kíváncsi vagyok, hogy ő vajon milyen tudást tesz be a halomba...

A tudáshalom a Nietzsche által Übermenschként megnevezett egyének felgyülemlett életműve, mi többiek csak annak élvezői vagyunk. Így a primitívség nem annak függvénye, hogy ki mikor élt, hanem hogy ki mit hagy majd hátra.

2013. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
Sokatok annyira buta!Lehet engem is fikázni.Azt hiszitek a Sátán az amit hallotok és olvastok,és a sok idióta Sátánista ista gyerek áldoz akkor már tud mindent?Ti se tudtok semmit szinte s aki áldoz,vagy gyilkol se tud.Aki azt hiszi,az a Sátán,hogy fekete mise,és kínzás az Pokolba is szenvedni fog.Én Sátán hívő vagyok.Sátán nem azért van,hogy bohócot csináljanak belőle.Nincs semmi hókusz pókusz,háliwudi nagy történések.Vallás mást jelent és aki Sátán hívő.Én 15 éve vagyok már az aki,de van lányom,dolgozok,és napi szinten szólok a Démonokhoz.Mi a Sátánizmus?Egy olyan mély vallási érzés,amikor erősödik a lélek,talpon maradni,és helyt állni a világban.Ha kell akit szeretsz,segiteni azt életben.Imádkozás a Sátánhoz,és elfogadni,Sátán Isten segítsége s vissza is.Ha nem lenne Sátán,az ember nem ismerné mi a rossz és nem tudna helyesen cselekedni.Ha meg valaki csak Istent ismeri,és nem létezne Sátán,hol lenne a fejlődés?Hibákból tanulunk.És ha van lelki ismeret,akkor lehet jobbá lenni.Ez Sátán?Igen ez is és a mély vallási befordultság.Én eljutottam oda,hogy nem lesz internet,gép,és hamarosan teljesen befordulok vallás fele.Ha lányom nálam van,mert elváltam,akkor ö hozzá igazodok,és nevelem.Ha meló akkor az van de ha szabad ídő,akkor vallás.Miért jó?Ha vallásos vagy megtudod.Eddig is tanultam,s most jön a másik tanulás is.Mi lenne ha azt tenném amit irnak?Lehet börtön,majd hajléktalanság és utána szomorú halál.Mi se azért élünk.Mi az az áldozat?A szíved kitárása,s érezzék szereted őket.
2013. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
Figyelj nekem volt egy auto balestem,utána az betegágyamnál meg jelenet Jézus és azt mondta ,hogy az ilyeneknek leverik a veséjét a mennyországban. :)Ámen
2014. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
Miért imád ,tisztel az ember egy olyas valakit(sátán) aki az emberek pusztulását akarja ? :O :D D: :D :D
2014. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
Kihalt a topic?
2015. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Nem értem, hogy mért olyan nehéz megérteni, hogy valaki felsőbbrendű az embernél. Úgy hívjak Isten. A kereszténységgel nem kell mindig az egyházt felhozni, ha nem tettszik lehetsz ortodox. Náluk más az egyház.
2016. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!