Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt Sátánista Budapesten...

Van itt Sátánista Budapesten aki tanítana egy kezdőt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is tanítani, akkor csak szimplán eszmecseréket folytatni, esetleg beszélni tapasztalatainkról.

2013. aug. 24. 07:34
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Ha velem társalogsz, akkor válaszom, hogy nem írtam munkatáboros hozzászólást. Gondolom ugyanannyi százalékban hasznos válaszoló van itt több is. Egyébként úgy érzed, jogod van ítélkezni, vagy csak véleményt mondasz?
2013. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Én az első válaszolóra gondoltam.
2013. aug. 24. 11:36
 23/56 anonim ***** válasza:
Oké.
2013. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
A Stílusából le lehet következtetni melyik válaszokat írta még ő.
2013. aug. 24. 11:40
 25/56 anonim ***** válasza:
A keresés az első lépés, ha csak a sötétséget kutatod, nem kapsz teljes képet. Kutasd a fényt is, hogy választani tudj. Embernek lenni nem pozitív vagy negatív dolog, hanem egy állapot, amit te választottál. Választottad a feladatokat is és ezeket muszáj megtenned ha tetszik, ha nem. Most úgy tűnik, nyugodtan választhatod a könnyebb utat. Ez csak addig tűnik úgy, amíg ember vagy. Szeretném, ha a fényt is kutatnád, azután dönts! Jó utat!
2013. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Hülye kis mocsok! Szeresd a sátánt, de a pokolban ne bőgjél, isten, és a mennyország után, remélem megdöglesz a pokolban.
2013. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

#26


Éljen a felebaráti szeretet :DDDD

2013. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Mit jelent a hülye? Mit jelent a mocsok? Miért nem magaddal foglalkozol? Mert ha ilyen csúnyán beszélsz, a gondolataid sem különbek, ilyen gondolatokkal te a Mennyországba pályázol? Kívánom neked, hogy oda juss, ahogyan a kérdezőnek is ezt kívánom.
2013. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

# 26 Te biztosan egy igazi jó széndákú keresztény lehetsz aki az állítólagos mennybe jut.


Amúgy hogyan dögöljek meg a pokolban, ha már eleve úgy kerültem oda hogy megdöglöttem?

2013. aug. 24. 17:23
 30/56 A kérdező kommentje:

# 26 Én ismerek egy keresztény lányt aki jó ember. Te nem vagy az. Ez a lány egy nagyon pozitív kisugárzású rendes ember, aki nem ítél el engem, és csak jót kíván nekem. Ha minden közületek való ilyen lenne, és az egyházak se lennének akkor nem hinném hogy értelmes embernek baja lenne veletek.


...most nehogy azt írd hogy ő már nem is lehet keresztény ha nem kívánja a halálomat!

2013. aug. 24. 18:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!