Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lady Gagát megbüntette Isten?...

The Lizah Reloading kérdése:

Lady Gagát megbüntette Isten? Nem féltek Sátánisták, hogy az Ő sorsára juttok?

Figyelt kérdés

Lady Gaga hírhedt Sátánista [link] Sátán jól el szokta látni a híveit életükben, előre is kárpótólván az örökkévaló szenvedésért, ami a pokolban vár rájuk. Lady Gaga is nagyszerű karriert tudhat háta mögött. Ám most az állandóan izgő, mozgó star tolószékbe kényszerűlt egy előre nem látható baleset után.


Sátán miért nem védte meg ? Nem volt rá képes ? Isten bűntette meg ? Hogyan tőrténhetett ez? Felmerül benned, hogy nem a Sátán a legnagyobb hatalom ? [link]



2013. aug. 25. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
23%
Na, ez egy sz.ar poén.
2013. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:

Miért lenne poén ? A Sánán az Istennel harcban áll, azaz ha egyik szolgája megsérül fel kell vetni, hogy a másik iktatta ki.


Illuminátus tagsága nem zárja ki, de megerősíti, hogy Sátánista a Gaga.


Variációk :


1 Isten büntette meg gagát, mert sátánista és nem tért meg Istenhez


2 Sátán büntette meg, mert olyan kedve volt, vagy mert egy magasabb fokú sátánista kérte sátánt hogy iktassa ki gagát, pl hogy ő tőltsön be magasabb sátánista funkciót gaga helyett és sátán simán szembeszáll még a szolgáival is


3 Másik sátánista tett keresztbe gagának


4 Hívő ember tett keresztbe gagának


Én nem tok dönteni. Te?

2013. aug. 26. 02:13
 13/70 Alaque ***** válasza:
0%

:D


Én is sátánista vagyok, és követelem Istentől, hogy ha van Őbenne akár egy fikarcnyi kis büszkeség is, akkor most azonnal büntessen meg, mert ez így nem járja, hogy én szabadon csinálom itten a gonoszságot, kérem szépen!

2013. aug. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
58%
Se Sátán, se Isten nem létezik.
2013. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom hogy nevessek vagy sírjak. Szánalmasan hülye vagy, kérdező!
2013. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 Girgoy ***** válasza:
27%
Isten a szó puszta negatív értelmébe véve nem büntet, mert irgalmas. Gondolom, jelezte korábban Gagának szelídebben, hogy nem kóser, amit csinál, most pedig azért nyomta tolószékbe, mert a szelídebb szóra nem hallgatott. De tulajdonképpen az, hogy valakinek odasújt egyet Isten, jelzi, hogy nem mondott le róla. Az emberek - és ehhez nem kell messzire mennünk, nézzünk csak magunkba - csak akkor lesznek általában normálisak, ha valami csapás történik velük. Nem mintha, máskor nem jelezne valaki vagy valami nekik a helyes utat, de a fülük botját sem rezdítik erre. Isten haragja az lett volna, ha semmi olyasmit nem csinál, ami még gondolkodásra kényszerítene valakit, Ő jól ismer minket. Rettenetes dolog az, ha az életünkben nem történnek időnként elgondolkodtató csapások! Tudom, elsőre hülyén hangzik, de egy őszinte pillanatunkban beláthatjuk, hoyg így van. Az emberek elfelejtenék, hoyg mia a sgeítőkészség, szolidaritás, önzetlenség, ha nem lennének árvizek, hótorlasz az utakon, stb. Keményen és cinikusan hangozhat,d e tényleg így van. A világ és az emberek sosem lesznek jobbak, ha nem történnek csapások, lássuk be! Ez esély a megtérésre, a megjavulásra! Lehet, hogy egy szűk réten enélkül is tud jobb lenni, de ez igen szűk, és a sztárok nem ebbe tartoznak általában...
2013. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon nem bírom hogy egyes keresztények milyen baromságokat tudnak összehozni.Szerinted Isten tényleg ilyen?Ez lenne a számodra "Isten útja"?

Minden ember a gyermekem és mindenki irgalmat és megbocsájtást nyer,de ha valami olyat csinálsz ami nekem nem tetszik akkor örök kárhozatra sújtalak és a sz-rt is kiverem belőled?

Pocsék keresztény vagy.

Amúgy mellékesen megjegyezném,hogy a Sátánisták vallása(amibe Lady Gaga nem tartozik bele)sokkal emberibbnek tűnik,mint a keresztény hit.

2013. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 Alaque ***** válasza:
88%
Anyámnak is csípőműtétje lesz. Biztos őt is megbüntette a sátán.
2013. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 Girgoy ***** válasza:

Üdv 17-es. Aki előítéletekkel közelít Istenhez, az sohasem fogja Őt valóságban megismerni. Annyit fűznék még hozzá, hogy az jut kárhozatra, aki nem akar Istennel élni. Miért erőltesse ezt Isten? Te akarsz pl. Vele élni? Nem az általad alkotott fantáziaistennel, egy szar bálványra köünnyű mondani, hoyg nem akarok vele élni. Hanem azzal az Istennel, akit postodból ítélve egyáltalán nem ismersz. Aki az életet adta, hoyg Te élj. Más Isten nincs, aki Őt tagadja meg, az az életet tagadja meg és meghal. Ez van.


És lehet, hoyg szar hívő vagyok, de miért beszélnék baromságokat? Nézd: Magyarországon az emberek nem igen barátkoznak idegenekkel, sokan az utcán sem szólnak egymáshoz, legfeljebb ha valami durvaságot akarnak más fejéhez vágni. Aztán leesett a hó március 15-én. Ugyanezek az emebrek, akik csapás híján egymást csesztették önző módon egész nap, a csapásban egyből jól tudtak viselkedni: pénztárcájukat nem kímélve önzetlenül traktoraikkal, a technika eszközeivel, stb. egymás segítségére siettek, idegeneket vendégeltek meg és fogadtak a házukba! Elképesztő, nem? Akkor is így viselkedtek volna, ha nincs csapás? Legyünk reálisak...

2013. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:

# 17 vagyok.

Most realizáltam hogy a válaszom környezete miatt valóban félreérthetőnek bizonyult.Sértő válaszom a kérdezőnek szántam,nem neked,Girgoy.


Való igaz,ez az élet rendje,az ember csak akkor tanulhat ha lába alól elvész a biztos talaj.

A te filozófiáddal viszont részben egyet értek.Részben.


Az én hitem arra épül,hogy Isten az Atya ugyebár,és csak abból lehet jó szülő aki tanít,és az a leghatásosabb tanítási módszer ha hagyod hogy a gyermekeid a saját útjukon menjenek tovább és önnön hibáikból tanuljanak.Isten nem fordul el senkitől,nem fordul el az ateistától,a prostituálttól,a zsebtolvajtól,mert az ő igaz törvényeit nem lehet bemagolni,nem lehet szigorú szabályok szerint élni az életed.Úgy is igaz ember lehetsz ha elfordultál az istentől és a világtól.

Más részről pedig,Isten mindenkit próbára tesz.Mindenkivel történnek rossz dolgok,mintha az apa kérdezné ki a gyereket a leckéről,és sajnos történnek nagyon rossz dolgok,amik brutálisak és elképzelhetetlennek tűnnek,de sajnos meg kell történniük.Ez borzasztónak hangzik,és az is,senkinek sem mondanám vigasztalásként,soha.Mindennek van értelme,valamilyen módon minden kapcsolódik egymáshoz,ha valakit lelőnek az utcasarkon később valaki más elköltözik onnan.

De nem hiszem hogy ez Isten büntetése lenne.Egyszerűen ez az élet rendje.A jó és a rossz váltogatja egymást egy soha véget nem érő picsi-pacsiban.Ez nem jelenti azt hogy a rossz dolgok értelmet kell hogy kapjanak a MI szemünkben.Igenis küzdeni kell minden rossz ellen,egymás ellen,és egymásért.Ez az élet rendje.A rossz pedig nem feltétlenül vallásmentes.

(A sztárok pedig ugyan olyan értékesek mint akármelyikünk.Ha a koldust befogadja,akkor a gazdagot miért ne?Isten nem szociális státusz és a tévében eltöltött idő szerint ítél,ezt az ember csinálja)

A Biblia-csak útmutató.Más időben íródott,más körülmények között,más emberek által,más felfogás szerint.Sok minden "elavult" benne.Amit ma helyesnek/normálisnak gondolunk,akkoriban akár halállal is büntethették(ha a feleség nem volt szűz,megkövezték)

Az idő változik,az emberek is változnak,és nem hiszem hogy ezt Isten nem tudta volna,és örülne ha továbbra is ilyen barbár módon élnénk,és nem lépnénk magunktól a felvilágosodás útjára.

Isten nem büntette meg anyámat,sem a nénikémet,mert Isten nem büntet,az ember viszont képes rá,az ő nevében.Na,ez a rossz.

Az embernek rengeteg hibája van,sok helyet foglalnék a felsorolással,de amit neked erről a témával kapcsolatban akartam mondani,elmondtam.

2013. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!