Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lady Gagát megbüntette Isten?...

The Lizah Reloading kérdése:

Lady Gagát megbüntette Isten? Nem féltek Sátánisták, hogy az Ő sorsára juttok?

Figyelt kérdés

Lady Gaga hírhedt Sátánista [link] Sátán jól el szokta látni a híveit életükben, előre is kárpótólván az örökkévaló szenvedésért, ami a pokolban vár rájuk. Lady Gaga is nagyszerű karriert tudhat háta mögött. Ám most az állandóan izgő, mozgó star tolószékbe kényszerűlt egy előre nem látható baleset után.


Sátán miért nem védte meg ? Nem volt rá képes ? Isten bűntette meg ? Hogyan tőrténhetett ez? Felmerül benned, hogy nem a Sátán a legnagyobb hatalom ? [link]



2013. aug. 25. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak Ő, de az egész Interscope Records bagázs is Illuminati.

De persze Gaga a legkomolyabb

Hallgassáton meg a "Paparazzi" című számát visszafelé játszva a YouTube-on.

Mond egy nagyon érdekes mondatot Lucifer-ről!

2013. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 Girgoy ***** válasza:

Dehogy szívtam túl sokat!


Túl hamar elfogyott...

2013. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
Új tipp?
2014. febr. 14. 19:41
 54/70 anonim ***** válasza:

Mellőzve Sátánt és Istent Lady G.biztos túlhajtotta magát ezen kívül drogozott,a csajok osteoporózisra igencsak hajlamosak ebből idővel még csípőműtét is lehet.

Nálam ez szintén 20-as végén jelentkezett,de nekem jó az orvosom,aki nagyon jó természetes csonterősítőt ajánlott,azóta is szedem és elmúlt a problémám.


Igen megbűntette a Természet,mert nem törődött magával csak a sikerrel,pénzzel,sztársággal stb.


Szóval OK és Okozat törvényét ne tagadja meg senki sem.

2014. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:

" csajok osteoporózisra igencsak hajlamosak "


Ha Sátán szerette volna Gagát, biztosan nem engedte volna hogy feldöljön, vagy elkapta volna. De, ezt nem tette. Valami oka volt.

2014. febr. 26. 21:57
 56/70 anonim ***** válasza:
kérdező te gec1buta vagy
2014. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
a sátánista nagy S?
2014. febr. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 Alaque ***** válasza:
Nem nagy, viszont a nyelvtani szabályszerűségek felismerése csak egy bizonyos IQ felett nem jelent különösebb problémát.
2014. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
Új ötlet?
2014. márc. 7. 15:06
 60/70 anonim válasza:
tarott egy ideig még ezt az egészet végig olvastam de megert :DDD nagyon jót mulattam :DDD
2014. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!