Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lady Gagát megbüntette Isten?...

The Lizah Reloading kérdése:

Lady Gagát megbüntette Isten? Nem féltek Sátánisták, hogy az Ő sorsára juttok?

Figyelt kérdés

Lady Gaga hírhedt Sátánista [link] Sátán jól el szokta látni a híveit életükben, előre is kárpótólván az örökkévaló szenvedésért, ami a pokolban vár rájuk. Lady Gaga is nagyszerű karriert tudhat háta mögött. Ám most az állandóan izgő, mozgó star tolószékbe kényszerűlt egy előre nem látható baleset után.


Sátán miért nem védte meg ? Nem volt rá képes ? Isten bűntette meg ? Hogyan tőrténhetett ez? Felmerül benned, hogy nem a Sátán a legnagyobb hatalom ? [link]



2013. aug. 25. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 Alaque ***** válasza:
100%

Nem, Girgoy barátom, nem olvastam végig a Bibliát, mert rettentő unalmas volt. Azért ha egy könyv első ötven-hatvan apró betűs oldala nem győz meg arról, hogy érdemes végigolvasni, akkor nem erőltetem. Az Újszövetség már kicsit jobban ment, de azt is inkább átfutottam. Érdekes, hogy egész más benyomásaim támadtak Jézussal kapcsolatban, mint a vakbuzgó istenhívőknek. Én Jézust egy amolyan "buddhista" hippi fajzatnak képzeltem el, aki nem hajlandó elfogadni a sok baromságot, amit kitalálnak az emberek feje fölött, és aki borgőzös estéken elmélyülten vitázik erről a hasonszőrű barátaival. A baj csak az volt, hogy híre ment, hogy van ez a renitens csávó, aki lázítja a népet, úgyhogy el kellett tenni láb alól. Meggyőződésem, hogy a fordítók (ferdítők?) szándékos csúsztatása, hogy Jézus egyes szám első személyben istennek vagy félistennek mondja magát. Önkéntelenül Univerzumnak vagy Világnak értelmeztem


Ettől függetlenül mellébeszélsz. Tudod jól, hogy úgy értem, hogy "jobbá tenni a világot", hogy nem bántom a többieket, igyekszem nem hátráltatni őket a dolgukban, tiszteletben tartom a véleményüket, nem gúnyolom őket, nem lopok tőlük, nem szedem el a nőiket, és nem hazudok, hacsak nem elkerülhetetlenül szükséges (lássuk be, van, hogy hazudni kell a kellemetlenségek elkerülése érdekében). A kérdésem az, hogy ez miért nem elég? Ha Isten létezik, és azt akarja, hogy én "közelebb kerüljek az ÉLET-hez", akkor ezt miért nem hozza egyértelműen a tudtomra? Miért kéne nekem elhinni bárkinek is, hogy a Bibliában írtak szóról szóra megtörténtek? És ha Isten azt akarja, hogy elhiggyem, akkor miért nem olyan embert küld hozzám az üzenetével, akit tisztelek, miért olyanokat, akikkel semmilyen formában sem tudok lelki közösséget vállalni, sőt, kifejezetten pénzéhesnek és hazugnak tartom őket? Ezzel nem rád gondolok, Girgoy, és tudom, hogy az inkvizíció lejárt lemez már, meg hatszázszor bocsánatot kértek miatta, de azért egy olyan intézmény, mint az Egyház létezése nem a legjobb referencia egy eszmerendszer, egy ideológia emberségességét és jogosságát illetően.


Szóval miért rablógyilkosokat és hazudozókat küld hozzám Isten az üzenetével, miért nem olyanokat, akikben bízom, vagy akiket valamiért tisztelek, mondjuk Jimi Handrixet vagy Isaac Asimovot?

2013. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 Alaque ***** válasza:

*Önkéntelenül Univerzumnak vagy Világnak értelmeztem, amikor Isten törvényéről volt szó.


Ez kimaradt valahogy. :)

2013. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
7%
Lady Gaga rényleg sátánista(és még sokan mások pl Rihanna-kár mert jó csaj) , még a fókuszban is benne volt.
2013. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 Alaque ***** válasza:
És ha sátánista, akkor mi van? Az emberek 99%-ának lövése nincsen, hogy mi az a sátánizmus, csak olyan "gonoszul hangzik", úgyhogy biztosan valami rossz dolog.
2013. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Fókuszban volt akkor biztos igaz.

Onnan fúj a passzátszél is.

2013. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 Girgoy ***** válasza:
16%

Kedves Alaque! Hát, ha esetleg mégis végigrágod magad az ÓSz-ön, akkor jobban érted, ki is volt Jézus... De megpróblom a Te nyelveden megfogalmazni a lényeget:


Isten teremt egy király világot, ahová bemegy (tulajdonképpen a mennyből, mert az a köcsög kígyó onnan bukott le!) a gonosz, mert az ember beengedi - elsősorban magába! (Erről szól a gyümölcsevés, vagyis valamit kívülről engedett be az ember, lásd a mechanikus lényeget a "mese" mögött.) Aztán rájön, hogy nabaz... egy csomó kretén dolgot csinálok, szar lett a világ is körülöttem. Oké, Isten megondta, hogy mit kéne csinálni, hoyg jól működjenek a dolgok, de nem megy, mert 2 normális tett között röhögve megint fasságokat művelek. Ja, de nemcsak én, más is, hát akkor csinálom én is, jól van, a többiek is köcsögök! Isten első körben ezt láttatja meg: igen, elcseszted, fiam és nem tudsz maagdtól ettől megszabadulni, mert benned van a rossz! Másban is, de személyesen benned is! De én Isten vagyok, határtalan, végtelen király lény, de ember is tudok lenni és kivezetlen a saját bőrömön, testemben a szabadságra. Nem lettél totál kretén, tudsz néha jó is tenni, de a magadba engedett kór addig mar téged és addig nem nyugszol, amíg nem engedsz mást magadba: engedj magadba Engem, velem semmit nem tud a gonosz kezdeni, egyet rezdülök és kampec neki! De ezt szépen emberileg magyarázom el, hogy ha jól figyelsz, akkro is megértsd, ha nincs teológus diplomád.

Szóval: megszületek, jelzem, hoyg apa nélkül, mert az apám fönt van. Aztán egyetlen bűnt sem követek el, pedig olyan emebr avgyok, mint te és szívat engem is az a fas kígyó ám! De nem tud engem lenyomni, megmutatom neked, hoyg lazán kiűzök egész ördöghadseregeket egy szavammal, nekem ez ennyi! Vágod, hogy mik az erőviszonyok? És látod: emebr vagyok teljesen. Engedetlen voltál: megmutatom az utat, legyél engedelmes, és a halálomig engedelmes voltam az Apánk iránt, pedig emebr voltam. Na de még mindig mondhatod, hoyg oké, példám már van, látom, hoyg embernek lehetséges lenyomni a gonoszt,d e én Kovács Józsi hidegburkoló, hogy tudom ugyanezt megcsinálni? Mondtam, ha figyelsz: engedj engem magadba és én majd elvégzem benned a tisztítást! Anno a gonoszt, a ahlált etted meg, most én leszek a táplálékod. Megalapítok egy Egyházat, amely valójában az én testem, mert tudod, én nem pusztán egy emebr vagyok, hanem hoiyg is mondjam, egy bazi nagy lény! Tudod, a te testedben vannak sejtek, azok önállóan működnek. Én Istenként egy olyan nagy testet tudok létrtehozni, ahol ti emebrek lesztek ezek a sejtek. Tudod, Isten vagyok, lazán tudok ilyet is, vágod? És te személyesen megfordíthatod a bukást azzal, hoyg az Egyházon belül az én testemet és véremet veszed magadhoz! Nem a tiltott gyümölcsöt, amiben a halál van, hanem enmeg, aki az Élet. No, így lesz neked életed, így győzöd le azt a gonsott, amivel nem tudtál mit kezdeni, meert benned van.


Oké, ez fasán hanzik, sőt, köszi szépen, hoyg ennyit geccsölsz miattam, benne is lennék, nyomjuk le a köcsög kígyót együtt, de van itt még egy bibi. Hát látom, hoyg más is veszi magához a tested és véred, hoyg egyesüljön veled, osztán mégis köcsögösködik. Ne aggódj, fiam, a kígyó érzi vesztét, egyrészt azért szövegel itt mondent, hoyg milyen kretén ez az egyház meg hasonlók. Ne hallgass rá, tapasztald a saját szemeddel, hogy mirúől az Egyház, csak lépj be és meglátod, hoyg egyáltalán nem oylan vészes a helyzet. De az is igaz, hogy amellett, hoyg nem olyan vészes a ahzugságok mögött a helyzet, még bukdácsolnak az én bárányaim így is. Azért van ez, mert még nem ez a csúcs. Én belétek kerülök, de innentől kezdve hosszabb kaland, hogy mi együtt járunk, mert én egy szempillantás alatt odavágom magam villámként, ahol lenni akarok, de te két lábbal lassabban haladsz egyelőre. Tudod, ha már somt frankó szárnyakat adnék neked, akkor az emebrek nem azért akarnának magukhoz venni, hoyg együtt lenyomjuk a gonoszt, hanem hogy szárnyuk legyen! Ilyenek... Szóval, a felszínen nem feltétlenül lesz tüzijáték, de belül ott leszek és mi együtt szépen elvégezzük a tisztítást. Fogom a kezed és másét is, de úgy haaldunk, ahogy te tudsz lépni amíg 2 lábad van. Persze vannak sajnso olyanok is, akiknek megfogtam a kezét, de elengednek, ezek olyanok, mint neked a bőrsejtjeid: elhaltak, ledobof magadról, az Egyházamból is kikerülnek ezek. De aki benne marad a vérkeringésben, azt átformálom.


És mondtam, hoyg még van ennél jobb meglepim is, mert ez még mindig nem a vég. Igen, most már tök jól veletek vagyok, amennyire szorosan lehet, de 2 lábatok is van még. Ez meg fog szünni és újjá alkotok mindent. Akkor majd kapsz új testet, aki röpükl a lélekkel oda, ahol együtt vagyunk, a rosszt jól megégetjük, nagy tábortüzet csapunk, buli lesz! Akkor majd az is tökéletesen fog működni, amiről eddig nem is gondoltad! Tudod, egy lázadó hippi ezt nem tudta volna megtenni, de én Istenkirály vagyon, nekem ez lazán megy. De ez, hoyg magadba engedj, hoyg ott midnent helyrehozzak, amit a korábban magadba engedett kór okozott, az a Te döntésed, mert én ilyen jó fej vagyok, hogy ezt rád bízom, és csak utána feszítem meg a bicepszem és nyomok le benned minden maradék rosszat és adok neked örök életet, ahogy megmutattam neked, hoyg az emebr feltámadhat és eljuthat a legfelsőbb helyre is ebből a porfészekből, amelyen látszik a romlás és enyészet. Na, vágod?

2013. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 Girgoy ***** válasza:
16%

Ja, még valami. Igazából a mesekönyv nélkül is meg tudlak tisztítani és felemlni az égbe, de tudod, azért a mesekönyvebn próbáltam egyszerűbben elmagyarázni a dolgokat, hogy jobban vágjátok mi az ábra. És ha olvastad, hoyg én miket csináltam, amikor itt voltam köztetek, láthatod, hogy engem is elkezdett szivatni az a fas kígyó is meg a köcsög farizeusok és hasonlók. Tudod, mit vágtam a fejükhöz? Na, tudod mit, hehe? Nem cifra káromkodást vagy király szövegeket, hanem a könyvet. Azt idéztem nekik, az pedig mint a kés a vajban úgy belépjük hatolt. Szóval, király az a könyv, te, jobb, mint a hidrgoénbomba ilyen szempontból. Olyan köcsögpusztító dolgokat raktam bele, hogy csak na! Persze kcisit hosszú lett, na mindegy, hát sokmindent csináltam éb veletek, de hát azért egy élet alatt végig tudod magad rágni rajta, annyira azért nem lett hosszú. De hát tudod, nekem lazán meg minden, csak megrázom magam, de nektek kell egy nagy fegyvertár, hát ilyen lett ez. Van benne csúzli is, amit a kicsik is egyből tudnak használni és van protonágyú is, amely működésének megértéséhez már több elmélyülés kell.


De mindegy: annak örülök, hogy jót teszel, azért nem korcsosultatok el teljesen, de a kór mindegyikötökbe bekerült, mert beszoptátok és ez halált okoz és ettől nem tudtok egyedül megszabadulni. Rajtam kívül ugyanis végső soron semmi nem arad életben, csak az, ami Bennem van. Tudod, én vagyok az élet, vágod? Az pedig most a te döntésed, hogy továbbra is a kígyó fasságait eszed, amelytől meghalsz és eltávolodsz tőlem személy szerint, vagy beengedsz engem magadba, szorosan együtt élünk és megtisztítalak, meggyógyítalak és felemellek.

2013. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 Girgoy ***** válasza:
16%

Na és még valami, tudom, mivel próbálkoznál még, fiam. Azt mondod, te jó vagy. Persze, magát senki se tartja rossznak. De komolyan, nézd meg: tényleg senki, midnenkinek van magyarázata. De tudod, hogy ki a jó, azt én tudom. Ugyanis Isten, vagyis én, én tényleg jó vagyok. Elhiszed, hoyg hozzám képest mindenki elég sötét? Ezt nem azért mondom, de tényleg. Persze, mondhatod, könnyű nekem az istennek, de nem erről van szó. Ezért kell elolvasni az írást, már a nagy kérdések 90%-a az első 3 fejezetben meg van válaszolva, hoyg lássátok, mi a nagy pálya. Én titeket, embereket egyáltalán nem sötétnek alkottalak meg, hanem pont hogy hozzám hasonlóaknak. Szenteknek, ragyogóknak, a legjobb teremtménynek, aki hozzám legjobban hasonlít! Ti sötétültetek el. Segíted az embereket? Jól teszed! De pl. hogy állsz a nőkkel? A férfi-nő kapcsolatot úgy alkottam meg, hogy az hasonlítson a mi kapcsolatunkra. Na, semmi defektess ne jusson eszedbe! Figyu, elmondom: ahhoz, hogy kirángassalak a slamasztikából, nekünk nagyon szoros kapcsolatba kell lépnünk, egymásban kell lakoznunk. A bűn is benned lakozik, nem mindegy, ki a vendéged. És minél szorosabb és kizárólagosabb a kapcsolatunk, annál örömtelibb, annél inkább szárnyalunk, annél jobban megsoklszorom az erődet! Hogy ezt megértsd, előbb tapasztald a bőrödön, hogy milyen egy ilyen monogám kapcsolatban egyesülni! Ha összevissza csajozol, sosem jössz rá a lényegre, sosem jutsz el a boldogság netovábbjára. Na, ne gromaszolj itt nekem, én vagyok az alkotó vagy te? Hidd el, hogy jobban tudom, mitől leszel boldog. Ha elkötelezed magad, ne is tekints más nőre vággyal. Ezt mondtam, le van írva. Nehéz? Lehetetlen? Akkor még mindig nem vágod a lényeget! Ennyi is elég, hogy ne fejlődjön tovább egy kapcsolat és ne juss el a tökéletes boldogságra, de velem semmi nem lehetetlen! A szépséget én alkottam, a nőt szépre alkottam, tudom, nem véletlenül, tudod, lehet benne gyönyörködni tisztán is, és ez a felhőtlen boldogság netovábbja! MOndtam: haladunk a te lépési ütemedben, de elérhetünk mindent, én pedig nem akarok neked rosszat, csak a hülye zsákutcáktól óvlak meg.


Vagy kegyes hazugság... először megindoklod. MInden bűnt megindolkol, kimagyaráz az ember, simerem, tudod a kígyós történetnek ez is a mondanivalója: a kígyó elkezdte magyarázni, hoyg a bűn nem bűn, ti beszoptátok, aztán egymást okoltátok, ahelyett, hogy megbántátok volna. Azért van most ez a gebasz. Ha továbbra is ezt csináljátok, nem tudunk egy úton haladni és nem szabadultok. Amit én kínálok az tiszta: apám, akit nektek is adtam apaként, megbocsát. Nem tisztább elismerni a bűnt, ha megbocsátunk? Nem jobb ez az alternatíva? Nem felhőtlenebb, biztosabb, boldogabb? Nem mondok én semmi hülyeséget, szátokba rágom a dolgokat...


De tudod, volt még egay történet a könyvben. Odajött hozzám egy ember, aki az üdvösséget kereste és a paarncsokat betartotta. Neki is azt mondtam: Istenhez mérjétek a jóságot. Ne önmagatokhoz vagy másokhoz. Az lószar. Az én képemre lettetek alkotva, Isten képére, ahhoz márjétek magatokat, a mindenségit, mert olyanoknak kell lennetek! Tökéletesnek! Szerintetek ki más van az én képmásomra alkotva?! Pedig egyébként ez a fickó, aki odajött, tényleg betartotta a parancsokat és úgy vélte: ő jó, üdvözül. De én azt mondom, sajnos ez kevés. Miért? Lásd meg: ez a fickó maga is kereste az üdvösséget, benne is volt valami bizonytalanság, éppógy, mint benned, és ő is éppógy győzködte magát, hogy tehát ő jó, semmi gond. De tudod, én alkottalak titeket, ismerem a legapróbb molekulátokat is, a lelketek legrejtettebb dolgaiban úgy olvasok, mint egy tágra nyitott köynveb. Tudod, mi baja volt ennek a fickónak, ami miatt nem üdvözülhetett? Az, hogy a mennybe nem juthat el az, aki a földhöz ragaszkodik! Jó volt ő, csak éppen nem velem akart lakni, hanem inkább a földi gazdagságában. Merthogy bazi nagy vagyona volt és ehhez ragaszkodott. A szíve másé volt, nem az enyém. Hogy rángassam ki ezt az embert a földről, aki ennyire ragaszkodik hozzá? Talán végjam le a görcsösem markoló ujjait? Nem, azt neki kell elengednie, és erre rá is mutattam: ossza szét minden vagyonát a szegények között, ha tökéletes akar lenni. Na, erre rádöbbent lelke sötét oldalára! Nálam gazdgabb úgyse lehet senki és én mindent szétosztottam nektek. Az ujjatokat sem mozdítottátok a világ keletkezéséért, aztán én egy perci heziutálás nélkül az egészet nektek adtam, beültettelek a paradicsomba. Mindent tőlem kaptatok. Ti pedig inkább hallgattatok egy bukott kígyóra, mint rám... Ej, látod, ez a gond. Azt akartam, hoyg ti is olyanok legyetek, mint én: mindent másoknak adni. Apámat, anyámat, minden vagyonomat nektek adtam, az életemet is, testemet, véremet, mindent! Ti meg: jók vagyunk, de azt a vagyont, amit mi is csak kaptunk és életünk végén úgyis elveszítünk, foggal-körömmel védjük és fukarkodunk. Nem kaptok tőlem ezerszer több vagyont, ha az elenyésző föld után újra teremtem és összekötöm végleg az eget és a földet és magam mellé ültetlen a trónra? Ó, de nem, az a pár vacak kuporgatott fillér, amit az első tolvaj vagy NAV inkasszó elvesz, az aztán olyan rohadt fontos, hogy emiatt nem fűzitek velem szorosra a kapcsolatot! Eh, ez a probléma. Kételkedtek az én szavamban és inkább hisztek továbbra is a teremtmények szavának...

2013. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 Girgoy ***** válasza:
...mint ez a Lady Gaga is. :)
2013. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

Hát mostanába nagyon visszafogott a Lady Gaga szóval gyanús ez. :-D. Ő tudja ki tett keresztbe neki. Egy sátánista rivális vagy Isten ?


[link]


Ráadásúl ezt figyuzd, keresztény vallási jelképeket dolgokat csempészik az életébe a Gaga...Aha kezd jó útra térni. Úgy tűnik idősen megjön az esze nekije [link]

2013. szept. 8. 16:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!