Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lady Gagát megbüntette Isten?...

The Lizah Reloading kérdése:

Lady Gagát megbüntette Isten? Nem féltek Sátánisták, hogy az Ő sorsára juttok?

Figyelt kérdés

Lady Gaga hírhedt Sátánista [link] Sátán jól el szokta látni a híveit életükben, előre is kárpótólván az örökkévaló szenvedésért, ami a pokolban vár rájuk. Lady Gaga is nagyszerű karriert tudhat háta mögött. Ám most az állandóan izgő, mozgó star tolószékbe kényszerűlt egy előre nem látható baleset után.


Sátán miért nem védte meg ? Nem volt rá képes ? Isten bűntette meg ? Hogyan tőrténhetett ez? Felmerül benned, hogy nem a Sátán a legnagyobb hatalom ? [link]



2013. aug. 25. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
a tiednél jobb élete van
2014. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 David82 ***** válasza:

utolsó előtti hsz: Itt a földön. És utána?


Kedves kérdező: Ugye, tövisek közül nem szednek fügét? Ne foglalkozz a negatív emberekkel/hírekkel. Tartsd meg hited, hiszen van Biblia, volt Ábrahám, Mózes, Jézus, és a próféták, akik elláttak minket tanácsokkal és törvényekkel. Élj aszerint, és boldog leszel. Ha valamit nem értesz, kérdezz nyugodtan.

2014. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:

Drága Girgoy:

Én világéletemben nem voltam rossz ember (de nincs ember bűn nélkül) és mégis betegségeim vannak halomra, és sokat szenvedek. Kereszténynek vallom magam és érdekelt Isten pár hónappal ezelőttig. Utána rájöttem, hogy Isten is csak kivételezik és azzal tesz jót, aki szimpi neki. Egy álszent kereszténynek többet segít, mint akinek kellene. Na menjen Isten is a.......!!! Oda menjen!

2014. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy ez a Girgoy valami hittérítő emberke!! Nem kell vele foglalkozni!!!!!
2014. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Lady Gaga legyen sátánista, oké!!!

Ha balesete is volt, akkor majd a Sátán segíteni fog neki a felépülésben is!

2014. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 Girgoy ***** válasza:

Ej, már megint valami troll-varázslat megidézte szellememet, miért nem hagytok nekem nyugtot?!


Inkább azon fröcsögjetek már, hoyg Isten miért hagyja, hogy annyi ember kényelemben éljen saját mesterséges burkában és ne legyen Istennel semmiylen kapcsolata, hanem a búra alatt szépen elsorvadjon! Na, ezen miért nem hőbörög senki? Ami nem hiszti, hanem valódi szenvedés, ott érdekes módopn az ember mindig közelebb érzi magához Istent, mint a kényelmes hétköznapokban. Fel lehet ébredni a valóságra! Amúgy meg nem vagyok hittérítő, csak amihez van hozzászólnivalóm, ahhoz szólok egyszerűen. Ki lehet próbálni.


De ha valaki komolyan akar beszélgetni a szenvedésről, abban is partner vagyok, csak jelenleg nem ez a színvonal itt.

2014. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 Girgoy ***** válasza:
Egyébként 64-nek ment a ZÖLD pacsi. Mondom: zöld! Nem kell Girgoy-jal ugyanis foglalkozni. :)
2014. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:
Már azóta felépült Sátán haver segített neki, miután kitőrte a lábát.
2014. márc. 31. 20:56
 69/70 anonim ***** válasza:

Dehogy is!


Azon kevés nők egyike akinek van dákója is.


Legalább fogalmat alkothat arról hogy milyen jó egy férfinak

2014. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
a kérdező orvosi eset szerintem XD
2014. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!