Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az a plusz, amit a Spirituá...

Mi az a plusz, amit a Spirituális Sátánizmus nyújt a híveinek?

Figyelt kérdés

Úgy értem egy teremtett lényben hisznek, őt imádják. Isteni principiummal tüntetnek ki egy bár nagyhatalmú, de teremtett lényt. Vagyis mindenhatósága kétségbevonható, eredete földönkivüli, mégis úgy hiszik, mindenért ő a felelős, beleértve az emberiség teremtését, a csakráktól kezdve a reinkarnáció befolyásolásáig (az igaz hívők a Duatba távoznak haláluk után).

Mindazon által a vezető száluk (a magyar weblapon és fórumon, (kb 3-4 ember)) intelligens, tanult embereknek tűnik, és a közérdek számára lévő információk, meditációk kidolgozottsága, részletessége igen magas színvonalú.

Mi oldja fel ezt a kettősséget?


2014. febr. 4. 19:52
1 2 3 4 5
 31/45 The Lizah Reloading ***** válasza:
:D
2014. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
47%

#28: Ez esetben bocsánatot kérek a félreértésért, valóban összekevertelek, vedd semmisnek ezt a mondatod (Viszont abban a tudatban, hogy egy azonszemely vagy a korábbi válaszolóval - sem felháborodva írtam)


#29: Mindha a kettő kizárná egymást. Az átkozás, fekete mágia, pusztító szertartás (nevezd aminek akarod) Csak abban a kultúrában nincs jelen, ahonnan kiírtották, ergo része az emberiség primordiális vallásának.

Javaslom ne new age kontextusban értelmezd a fogalmakat, mivel teljes fogalmi zűrzavar jellemző rá, ami az irányzat lelkületét fényesen tükrözi.

2014. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Zoboleh: Tudod mit! Legyen csak igazad! Fanatikusan hinni akarsz, a bizonyítékok ellenére, ezzel nem lehet mit csinálni!

Azért az, hogy próbálsz lejárati, dilettánsnak beállítani továbbá szándékosan kiforgatni, félreérteni a szavaimat; illetve engem kritizálsz, nem pedig a kommentjeimre azzal csak magadat és a vallásodat járatod le!

Mindazon által ezt még leírom utólag:


1. Először is a farizeusi tévtanítósnál szóba sem került a vallásod filozófiai nézetere (sőt én magam is a bal kéz filozófiájával szimpatizálok), hanem az UFO izék, történelem pl.:kis szürkék, történelem hamisításról, amit a nácikról mondtál stb.


2. Egyszóval sem írtam, hogy áltudomány, hülyeség lenne az okkultizmus! És azt sem hogy nem hinnék benne, mint később kiderült a másik válaszadóval folytatott hozzá szólásaidból; ezt gondolod.


3. Nem kell feltétlenül meditáció, jóga, tantra stb. okkultizmushoz használatához, mint ahogy megpróbáltad beállítani lásd pl. a tenyérjóslást, asztrológia előrejelzés stb.


4. Egy éve meditálok...


Most biztos megint jönni fog a lejárató hozzászólás, amibe megpróbálsz majd dilettánsnak minősíteni, és a végén valami csípős megjegyzést a fejemnek vágni, de ezzel csak magadat égeted le!

Légy boldog a hiteddel!

2014. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

13:


„Kellett viszont még valami amivel megtudja tartani a híveket, amivel minden másnál vonzóbbá teheti magát másabb vallásokkal szemben. Így jött bele az istenné válás eszméje.

Ezért Andrácska kutatni kezdet ezós könyvek után és szépen elcsórta belőle a meditációt, mágiát majd azt mondta, hogy a Sátán a fülébe súgta őket. Valójában a meditációjuk és a mágiájuk, (már ha egyáltalán létezik ilyen) nem azért működik, mert a Sátántól származik, hanem azért mert lopott más spirituális beállítottságú emberek könyveiből aminek köze sincs a Sátánizmushoz, semmilyen formában!


Így jött létere a Spirtuális Sátánizmus (S.S.)“



-Nem egyszerűen össze lett lopkodva az SS tana, mivel ez (véleményem szerint és viszonylag első látásra) egy igen komoly anyag.


Egyértelmű (!), hogy az alapítók tagjai már jónéhány éve valami komolyabb beavató rendnek... konkrétan az OTO valamelyik USA-beli ágának.

Ami náluk van, az egy igen komoly (ezoterikus) rendszer.

Először valószínűleg jól működik, de a későbbiek során lehetnek esetleg gondok... valamint lehetnek a beavatási rendszerükben (mert rendelkeznek ilyennel!!!) esetleges szándékosan vagy véletlenül belékerült hibák. (persze még ez sem biztos)


Egy infó:

a földi beavató rendszerek elméleti alapja gyakran az ősi Egyiptom hagyománya, a Szakrális (Szent) Kabbala.

A beavatási úton mindig az a tanítvány aberrálódik ,aki nem ÖN-uralomra, ÖN-ismeretre stb. törekszik, hanem a külső (=illuzórikus) világot (és annak látszólagos lényeit) akarja uralni.

Aleister Crowley pl. szintén az OTO egyik angliai ágának tagja volt (nem zárom ki, hogy beépített ügynökként verte szét a londoni szervezetet).

A másik probléma, hogy ezek a BALKEZES ÖSVÉNYEK igen kockázatosak és veszélyesek. (viszont gyorsak lehetnek)


Balkezes / balkézről való tantrikus ösvényeknek tekintem azokat, ahol az alsó alapenergiát = a szexuális polaritás feszültségéből származó energiát emelik fel...

...ez pontosan ugyanaz, mint egy egyre acélosabb izmú kobrát „bűvölni“... egyetlen rossz pillanat és megmar.

Végül is, aki vállalja a kockázatokat, az csinálhatja.

(az én utam tudás út = dhyana = felülről kezdem a műveletet, nem alulról)


A démonok felszabadításáról:

itt valójában a csoportok energiát közölnek, tehát valaki mások (=nagyobb mágusok) számára szabadítanak fel = hoznak létre (energetikai elvű) entitásokat.

Kb. ugyanaz, mint a szabadkőművesség alsó szintjein a „téglahordók“. (=másoknak dolgoznak) (?)


Apropó: Maxine Dietrich-ről nincs véletlenül valahol egy fotó? Nem találok.


Egyet azért értsetek meg:


a „beavatottak“ egy része, akiket én csak „energetikai parazitáknak“ hívok, nem ilyen durvatesti létező, mint mi.

Elértek egy szintet az ősi beavatásban, de nem mentek végig az úton... megrekedtek (!) és jelenleg energetikai szűk-séghelyzetben vannak. (!!!)

(becsatlakoznak ők bármibe: kereszténységbe, zsidóságba, hinduizmusba, buddhizmusba, spiritzmusba stb., tehát nem válogatnak... akár új kultuszokat is tudnak inspirálni)


Azért is nagyon „jól“ rátok képesek látni (ha megvan a kapcsolat), mert őket nem korlátozza ez a 3D test.

Pl. egy csomó infót ki tudnak olvasni az asztrális (=vágy) testetekből stb.

..és ezzel ők előnyben vannak.


-Mi van a vérben?

-A vér kb. az asztrális test / asztrális szellem hordozója.

Tehát:

A véren (felajánlott vér!!! IGEN kimondva, mehet!) keresztül és sok egyéb gyakorlaton keresztül kialakulhat egy olyan finomanyagi kapcsolat,

aminek a lényege nem egyéb, mint ENERGETIKAI PARAZITIZMUS. (de akár pozitív kapcsolat is kialakulhat esetleg.. kb. mint a régi törzsi vérszerződéseknél - itt mondjuk élők kötötték élőkkel (=fizikai testtel rendelkezők)


Energiaelszívás: Ez a jelenség sajnos (valamilyen szinten) minden mai vallásban, kultuszban tapasztalható (véleményem szerint).


Kiolvassa az entitás a finomanyagi testetekből, hogy mire vágytok és azt kapjátok tőle (ad valami hasonlót, bármit), cserébe viszont energiát (=étereket) vesz el.

Erre vigyázni kell.

Vizsgáljatok meg mindent! (ti magatok)


Személyes integritás:

Számodra (a saját belső univerzumodban) az igaz, amit elfogadsz igaznak.

-Miért?

-Mert az a te világod és az egyedül rád tartozik.

(Amit a saját belső univerzumodban elfogadsz igaznak, az a külső csomagolásban, a 3 dimenzió világában is elkezd teremtődni / manifesztálódni / megnyilvánulni.

...ezért tapasztalsz időnként szinkronicitásokat.

Példa: amikor „anunnakikkal“, „hüllőfélékkel“ foglalkoztam furcsa és agresszív támadást észleltem álmomban,

de olyat, hogy reggelre még 2 pontból álló seb is volt a homlokomon.

Többször is!

Amikor „szürke idegenekkel“ foglalkoztam, akkor kb. kétszer (reggelre) pici kis fémnek látszó implant volt a bőröm alatt.

(A feleségem is látta; nem csak én.)

Úgy gondolom, a tudat ereje mindez.


Hogyan történhetett?

Az aktív (=éber tudatú) szakaszban (=nappal) intenzív mentális tevékenységet fejtettem ki a témában.

(aktív szakasz lezárva)

A passzív (=megnyilvánító) szakasz alatt a beültetett gondolat materializálódott a 3 dimenziós (látszólagos és közmegyezés alapján generálódó) „valóságban“ is.

Tehát: reggelre rajtam volt a 2 pici seb (mintha kígyó marta volna; emlékszem is, ahogyan álmomban történt... tele volt dühvel)

-Mi történt valójában?

-Kisült egy töltés (egy behelyezett mentális tömeg).

Tudjátok:

ez az univerzum mindent (=minden hatást) kiegyenlít. Ezt hívom Törvénynek.“


„Zoboleh:

Aham, érme másik oldala, mint pl a feketék:

[link]

A többit nincs lelkierőm már leleplezni...“


-Vigyázz! Ez a csapda! Mindig azt vizsgáld, ami belül zajlik! Ami belül van, magasabbrendű, mint ami kívül történik. (mivel előbb keletkezett.)

-Mire szolgál az, ami kívül van?

-Ami kívül van (=külső látszatvilág), arra szolgál (a beavatási úton), hogy elrabolja (az „akkumulátoraidból“) azt az energiát, ami a magasabb műveletekhez szükséges.

(én is beleesem ezerszer ebbe a hibába)


„Súr: Ez most, hogy jött ide?! :xD

Imádom az üzeneteidet, semmit nem értek belőle (biztos alacsony tudat regés szinten állok! :D), de mindig az a gyanúm, hogy vagy zseni vagy totál őrült. (Vagy lehet egyszerre mind a kettő...)“


(mutasd meg a szövegeimet Nigel Sheridan-nak)


-Értsd meg!

Kisebb-nagyobb időeltolódásokkal (mivel ez egy ilyen univerzum), de mindannyiunkkal ugyanaz történik.

Az elveket (VILLÁMOK! Sig rúna) kellene látnunk, nem a 3D csomagolást.

A kabbala isteni fénytest felső divinumához tartozó mantrajelek csupa S. Sin „betű“.

A Sin-betű kinézetre a „Poszeidón-szigony“ felső része, a régi (héber) ábrázolásban korona-alak!

Amit kívül tanítanak, a 3 dimenzióban (= a láthatóban), annak pontosan az ellentéte az, ami belül, a saját univerzumban van.

A beavatás helye pedig a saját univerzum.

(Az isteni fénytest (ragyogás / „Nap-test“), amit fel kell építeni hármas tagozódású! Megfelelhet kb. az Idá Pingalá Szusumná-nak.

A mentális test (gondolat) tizes tagozódású, állítólag a 10 „szefíra“ / szféra alkotja.

Az asztrális test / világ (vágy) a kabbala szerint hetes tagozódású ... megfelelhet a 7 csakrának.. ami a 7 világ / 7 test generátora.

A fizikai test / fizikai világ négyes tagozódású.)


Tehát: 3

10

7

4


(Kb. így lehet.)


Tudod mi csal meg bennünket?

A külső csomagolás = a 3D.

(az, amit közmegyezéssel mi teremtünk)

(mi: a „nézőpontok“ összessége)


-A Hagal rúna (szent) minek a jele? (ráültettek egy P-betűt és az lett a kereszténység jele)

-A Hagal Rúna véleményem szerint nem más, mint a 3 dimenzió jele.

Sok dimenzió van még.

„három dimenziónk nyűgei elszakadnak,

s feltárulnak a világtengerek“


(tenger-világok)

(víz-öntő)


Mi (valami miatt) beleragadtunk a 3 dimenzióba, de ez nem fog örökké tartani.

Benne vagyunk egy „Kockában“, de ez nem fog örökké tartani.

-Miért?



A „Fekete Kő“, a „Kocka“ az, ami megőrít és lekorlátoz bennünket.

(Tudom a nevét, de nem írom le.)

A „Kocka“ kultusza kb. a „Szent Geometria“ / „Szakrális Geometria“, „Matematika“ stb.

Zseniális kocka; lehet tekergetni a végtelenségig. :-)


-Hogyan jön energia létre?

-Ahhoz, hogy energia nyilvánuljon meg (ebben a rendszerben) minimum 2 PÓLUS-ra van szükség.

-Mi az élet?

-Az élet egyfajta „töltés“, ami 2 pólus között keletkezik / jelenik meg.

-Melyik az a 2 pólus, melyek között az élet (3 dimenziós élet) megjelenik?

-Egyik pólus a Meg-Nem Nyilvánult ; másik pólus a Megnyilvánult.

Egyszerre vagyunk jelen mindkét világban, de jelenleg még lassú az érzékelésünk (következésképp a képességeink szintje is viszonylag alacsony).

Nem lesz ez örökké így.


-Relatív (=viszonylagos)-e az idő?

-Igen, az.

-Hogyan működik mindez?

-Minél alacsonyabb a lény rezonanciája, az idő annál inkább vonatkozik rá. Minél magasabb a lény rezonanciája, az idő annál kevésbé úr felette.

-Eltűnik-e egy magas (rezonancia)szinten az idő?

-Igen, eltűnik.

-A lény eltűnik-e az idő eltűnésével?

-Nem, az nem tűnik el.

-Miért?



A válságaink / konfliktusaink / meg nem értéseink valószínűleg azért vannak, mert a rendszer (=ez a 3 dimenziós rendszer) rezonanciája emelkedik. (!!!)

Ez nem azt jelenti, hogy valami nyálas és pozitivista „ezotériát“ kell előadnunk.


Ne ítélj a szerint, amit kívül látsz!


A 3 dimenzió nem egyéb (rajtunk), mint egy CSOMAGOLÁS.


A beavatási úton az alapvető próbatétel a KETTŐSSÉG KIBÍRÁSA.


Jelenleg elválasztási időszak van (ebben a rendszerben).

(nem kell birkának lenni azért :-) )


Időnként vannak ilyenek.


Ez nem a látható tartományban zajlik.



„Zoboleh te meditációról meg jógáról papolsz, amikor pusztító szertartásaitok vannak !?“


-Ja, hogy te mindig csak építesz. :-)


2 terminálos univerzum, emlékezz a Bhagavad Gítára (és az isteni Karnára, a Naptól-születettre)!

...


Legjobb a sátánista kérdés... ez legalább pörög! :-) ..és sokféle ember összejön, nem úgy, mint a vallás-rovatban. Ott mindig ugyanazok vannak.


-A folyamatos ismétlések hatására mivé válik az ember?

-Géppé.


Még egy infó (gyógynövény-témában):


én, személy szerint a Rhodiola Rosea-t (aranygyökér, rózsagyökér) tapasztalom nagyon szattvikusnak (=szelleminek)...

...amit kiszerelve vásároltam anno, az valami miatt nem volt jó hatású... végül is rendeltem a Gomoa-ból egy kapszulázógépet (5.900 Ft) és ott vettem Rhodiola-gyökeret, amit kávédarálóval ledarálok és én magam kapszulázom ki.

Ez, tapasztalatom alapján nagyon jó... mivel egy kicsit felviszi a DMT-szintet az agyban (véleményem szerint).

Sokkal jobb és kedvezőbb árú, mint az előre kiszereltek. (!)

Általános adaptogén, érdemes utánanézni.


A „0“-ás kapszula az kb. 500 mg tartalmú feltöltve.

1, max. 2 szem használható belőle délután és / vagy este.


Nagy megértéseim voltak ma, azért írtam ennyit. :-)

2014. febr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Azért írok le ilyen sok mindent (ezoterikus témában), mert felháborítónak tartom, hogy sok mai New Age-es könyvben feleannyi érdemi infó sincs, mint amit az előbb ideírtam.


Döbbenet, hogy 10-20 gondolatból egész könyveket képesek írni.

Ráadásul titkolóznak és ködösítenek. (hogy rádtegyenek még egy csomó limonádé-könyvet... tele pozitivista maszlaggal, amelyek semmit sem változtatnak az életeden... mivel csak alig-alig növelik a megértésedet, valamint telepakolnak adatszeméttel :-) )

2014. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

„„Kellett viszont még valami amivel megtudja tartani a híveket, amivel minden másnál vonzóbbá teheti magát másabb vallásokkal szemben. Így jött bele az istenné válás eszméje.“


-Ez a theurgikus út (=az „istennéválás“), a férfi útja = ez a Nap útja.

A másik a Hold-szerinti út, a nők és a nőies lelkek (!!!) útja, ami nem más, mint a passzív beolvadás. (látszólagos útja ?)


Elmondok még egy dolgot:

a nő magától nem mehet fel; a nőt a férfi viszi fel. (!!!) Magába integrálja és felviszi.


Ti most jelenleg „fél-lények“ vagytok (bár potenciálisan mindkét pólus megtalálható bennetek).


Tanuljátok meg:

Az univerzum minden, ami működik párosan nyilvánul meg.

Ami az univerzumban páratlanul nyilvánul meg, az még „fél-létben“ van.

A férfi elv az elektromos és aktív pólus; a női elv a mágneses és passzív pólus.

A férfi másképpen polarizált, mint a nő.

Egyik nem rosszabb, mint a másik; sőt: eredeti formájukban egyek.


Jézus szava: „Én és az Atya egy vagyunk.“ Szépen hangzik. ...de az, hogy: Én és a feleségem: Egy vagyunk még szebben és igazabban hangzik. (szerintem)

Az eredeti állapot az androgün.

A teljes lény kettéhasadásával egy időre elváltak/ elváltatok egymástól, de valamikor majd újra egyesülni fognak / fogtok.

2014. febr. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Törvény ereje: ami a sötétségben rejtegettetik, az a világosságban lesz hirdetve.


Javítások:


A 3 dimenzió nem egyéb (rajtunk), mint egy CSOMAGOLÁS.

Bár sokkal nagyobbak vagyunk.


(Az isteni fénytest (ragyogás teste/ „Nap-test“), amit fel kell építeni hármas tagozódású! (míg épül) (?!)

4 > 7 > 10 > 3 > 1 (?!)


Sachar = Ragyogás


ANI = ÉN (héber)


-Mi a „Kocka“?

-A rejtett befolyás.

-Mi a „Kocka“?

-Az „Építő“.

-Látom-e az „Építőt“?

-Látom.


Egyszerre vagyunk mindkét világban, de úgy érzékeljük (hisszük), hogy csak egyben vagyunk.

„Félet-tudat“, „fél-élet-tudat“.


-Mi a félelem alapja?

-A „fél-élet tudat“.


Éberen figyeltem mindig az INFORMÁCIÓ-kat, arról, hogy valójában ki vagyok.

Szét volt szórva ezerfelé, itt is egy kis darab, ott is egy kis darab.

Kezdetben az előítéleteim, ostoba véleményeim (pl. cím és rangkórság, buta ezoterikus és vallásos közhelyek) vezettek.

Egyet találtam, aki kimagaslott ... utána sokáig csak töredékeket találtam.

Azt gondoltam, nincs már semmi ebben a rendszerben (abból, amit keresek).

Utána, hosszabb idő múlva találtam valamit.

Egyből az egyik legmagasabb tanítást fogtam ki; de épp ezért is „cuppantam“ rá a témára.

Rengeteg energia volt benne, de döbbenet-ellentmondásos volt. (Ma is az.)

Elkezdett utána az univerzum megelevenedni körülöttem és elindultak kb. az észlelhető kölcsönhatások. (=a kommunikáció)

((ezt hívják a „kígyó felébredésének“))


...


-Mi az ellentmondások oka?

-Az, hogy nem vagytok képesek különbséget tenni.

-Mi között?

-Pl. a saját világotok és a külső (=a közmegyezéses) világ között.

Tanuljatok meg különbségeket tenni, mert az egyesítés alapja a különbségtétel.


-Mit tehettek?

-Rehabilitáljátok a saját világotokat és az egész univerzumotok rehabilitálódni fog!


-Mi közli az energiát?

-A tudatotok. (=a figyelmetek, a fókuszált tudatotok)


A tudatotok az energia forrása, ami „ébrentartja“ ezt a világot. (valóságot / realitást)

Következésképp:

Azért, ami itt van, ti magatok vagytok a felelősek! (nem szentek, nem fantomok, nem halottak)


A POTENCIA NÁLATOK VAN.


Mindíg van az erőfeszítésetekkel szemben egy ellen-erőfeszítés... ezt tudomásul kell vennetek, mivel ez az univerzum így működik.

(egy vertikális- és egy horizontális erő és középen a „Nap“)


(((-Milyen Nap?

-...hát a Központi Nap.)))


Nagyon sok minden van még előttetek, emeljétek hát fel a fejeteket!


A válaszokat az összes kérdéseitekre belül, saját magatokban találjátok meg.

Használhattok külső eszközöket, de az eszközök nem uralkodhatnak rajtatok.

-Miért nem?

-Mert az méltatlan lenne hozzátok.


Ott vagytok a romok alatt, épek vagytok és sért(het)etlenek. :-)


Ez a közmegegyezésen alapuló és közmegyezéssel létrehozott és fenntartott univerzum a ti művetek.


A külvilágban a saját belső univerzumotok KIVETÍTETT ÉS FORDÍTOTT KÉP-eit látjátok... viszont az univerzumaitok összekeverednek és áthatják egymást.

(kb. ez a keletkező zavar egyik oka)


Állítsátok helyre a saját és belső univerzumotokat / világotokat és helyre fog állni a külső és közmegyezéssel keletkező-, közmegyezés által fenntartott univerzumotok is.

Egyelőre még kiskorúak vagytok, de ideje lenne már kibújni a tojásból és (újra) megtanulni repülni. :-)

Ennyire elfelejtettétek?

2014. febr. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Ez itt egy erős diplomaszagú maszlag! Tele alapvető hibákkal!
2014. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

33#: Nem próbállak semminek se beállítani, Nem hoztál fel egy értékelhető bizonyítékot sem, ellenben én cáfoltam több állításod is.


Az Ufo kérdésbe nem megyek bele, mivel rengeteg a hozzáférhető és ismert forrás, ami után kizárhatatlanná válik a létük, ha valaki nem fogadja el, akkor nem is fogja. Ezt csak érdekességként, érdemes elgondolkodni rajta: [link] A média elhallgatta, pedig egy ilyen témaból rengeteget profitálhattak volna,mégis így döntöttek.


Viszont a náci-sátánista vonal már több kutatómunkát igényel, de számos megkérdőjelezhetetlen bizonyíték áll rendelkezésre, mely hivatalosan elfogadott, a cionista érdekeket szolgáló wikipédia sem tagadja.


[link]


Pár Hitler által hozzáadott írás:


"Satan is the beginning… Satan is in everything that lives and appears, he acts in the last tenderest beam of light of the last star…"


"All reality is only Phantoms… Our demon is struggling, and he is struggling in pain and hardship"



"We call the central focus of the cosmic forces in us our `god' or our `demon.' It describes the punctual projection of the whole dynamic of the universe with all of its abysmal infiniteness in our self, it signifies the deepest sense, the first being and the highest value, created in the center of our consciousness out of the senseless, being-less and value-less chaos of paracosmic forces."


Otto Rahn személye és művei sem a te álláspontodat erősítik.

“I am German, but for Jesuits, ‘there cannot be a separation of peoples into nations and races; for them there are only people who struggle under the flag of Lucifer and people who fight under the flag of Christ.’ Concerning my own faith, I am fighting under the flag of Lucifer.” -A Lucifers Court c. Könyvéből.


Savitri Devivel, mint filozófussal és történlemi személlyel nem vagy tisztában az a megérzésem. Így már eleve hatalmas hiány tátong az ismereteidben. Rockwellhez válasz levele Devinek:


"You ask in your latest letter if I will sell your books! OF COURSE!–And PROUDLY!—they are great books which will one day be revered like our present Kike Bible, when our Jew-hypnotized people are once again proud and knowledgeable of their Nordic culture and concepts, and do not need to or want to lean on the nasty mutterings of a bunch of old Jews."-Rockwell


Jóga nélkûl lehetetlen megérteni az okkult tudományok működési elvét, legyen szó tenyérjóslásról vagy asztrológiáról. Az utóbbi eleve szorosan kötődik a spirituális fejlődéshez. A zodiákus megfelel a lélek diagramjjának, mert a lélek szerkezete megegyezik a külvilágéval. Ezt az elvet bizonyára ismered.

Ha valaki nem fejlődik spirituálisan, akkor az okkult tudása is megreked, a már meglévő tudásanyag nem tud gyarapodni. Tehát aki nem aktív gyakorló lényegében nem érthet az okkultizmushoz, max limitált lexikális tudása lehet.


Ismétlem, nem próbállak lejáratni, vagy megsérteni. Hiányos a tudásod a témával kapcsolatban és nem értesz hozzá, mégis vádaskodsz. Csak erre mutattam rá.


Az viszont megmosolyogtató, hogy te bigott hívőként akarsz beállítani, aki foggal körömmel ragaszkodik a hitéhez (eleve nincs hitem ahogy már mondtam, legalábbis vallásos értelemben nincs). -Miközben tankönyvbe illő példák az írásaid a kognitív disszonancia jelenségére.

2014. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Megpróbálok a feltett kérdésre válaszolni.


„Úgy értem egy teremtett lényben hisznek, őt imádják. Isteni principiummal tüntetnek ki egy bár nagyhatalmú, de teremtett lényt.“


-Elméletileg a meditációik során eggyéválnak ezzel az általuk imádott és „eszményített“ lénnyel. (olyan, mint a bhakti-jóga, csak egy kicsit trükkösebb a cucc... de az elv az hasonló - tömegembernek szóló anyag)


2. szint = asztrális tartományban dolgoznak velük =a vágytesteiket alakítják ki „elfogadhatóvá“.

(az asztrális világ: 7 csakra, 7 királyság)


Tulajdonképpen ez az eszményített lény lenne az égi önmaguk, akivel egyesülni igyekeznek. Klasszikus eset.

A „Guru-jóga“ is erről szól, egy kis megértéssel.


Ezt a műveletet az ember saját maga is elvégezheti. (az egyesítés műveletét) Amikor az ilyesmit kollektíven (csoportban) végzik, akkor általában van valami politika is a dolgok mögött.



„eredete földönkivüli,“


-...ha már Zecharia Sitchin dolgai ennyire népszerűek, akkor ezt toljuk. A „klasszikus beavatás“ derivátumaira (=butított származékaira) jellemző az ilyesmi.

Blavatszkiról annyit kell egyébként tudni, hogy „született boszorkány“ volt (nekem ezt egy ember mondta, aki egész életében ilyesmivel (okkultizmus, asztrológia, mágia) foglalkozott... Crowley-t nagyon tisztelte).

(de nem volt neki túl sok tudása = sok ezoterikus közhelyet használt :-)


„úgy hiszik, mindenért ő a felelős,“


-...tehát ők semmiért sem felelősek, amit a jelenben vagy a jövőben el fognak követni. (!!!)

A tömegkultuszok, amelyek időnként kiszámíthatatlan eredményekhez vezetnek, gyakran így kezdődnek.

A fizikai test = az állat az ösztönlény bennünk. Tudnunk kell fegyelmezni. De ezt sem szabad túlzásba vinni.



„Mindazonáltal a vezető száluk (a magyar weblapon és fórumon, (kb 3-4 ember)) intelligens, tanult embereknek tűnik,“


-viszont egy nőnemű lény közülük, akinek egyébként (talán egyedül van (közülük) rálátása ezekre a dolgokra ?!),

időnként furcsa és nagyon közönséges, trágár szavakkal kísért kirohanásokat tesz általa nem kedvelt entitások ellen.

Ez azt jelenti, hogy a legkevésbé sem ura magának. Összességében ez nem tűnik jó jelnek.

(Tehát még dolgoznia kellene a benne lakozó állaton. = az ösztönlényen.)



Van az értelem és van a másik véglet, amikor az ösztönösen és hirtelen, külső behatásokra keletkező érzelmek ragadják el és irányítják az embert.

...és még ők akarnak egy univerzális alapenergiát (a mikrokozmoszukban) felébreszteni és a felemelkedésének útján végig felügyelni. :-)



Nem akarom megbántani Zobolehet, de szerintem kb. tizedét, ha érti annak, amit eddig a GYK-n leírtam neki.

Mentségére szolgáljon, hogy ő csak egyetlen KERETrendszert használ, és azt sem túl régóta. (ez a tippem)

Az, hogy egy csomó netes és angol nyelvű szöveget olvasnak, szerintem csak még jobban megzavarja (=torzítja) a megértésüket.

(Távolsággal torzul a jel.)

Ezek valójában egyszerű jelenségek (a beavatás) és szerintem mindezt „Adolf Hitler“, „Enki“ és hasonlók nélkül is meg lehet érteni (amennyiben rendelkezik az ember a szükséges értelmi és egyéb KÉPESSÉGekkel).

A beavatás az ember saját univerzumában történik, a belső terében... ez gondolom egyértelmű.

A Bibliában, amit ők utálnak és megvetnek ezerszer el van mondva, hogy „a te szemed meg ne csaljon téged“... és jó okkal!



„a közérdek számára lévő információk, meditációk kidolgozottsága, részletessége igen magas színvonalú.“


-A meditációk és a JoS (értelmes és kidolgozott) anyaga azért „magasrendű“, mert az OTO-tól származik, ami a földi beavatórend egyik ága / al-ága.

A Földön egyetlen egy beavatórend van és (valójában) csak egyetlen féle beavatás van. (véleményem szerint)

Jelenleg egy kritikus időszak zajlik a Földön... azért írok pl. eléggé változó tartalmú dolgokat, mert rám is erőteljesen hatnak ezek a jelenségek. (a belső képeinket hajlamosak vagyunk kivetíteni és hinni bennük, ezáltal energiával feltölteni és éltetni)



Nagyon fontos:

a beavatásban ilyesmik nem számítanak és nem számíthatnak semmilyen szerepet, hogy pl. valaki

-imádja vagy utálja Hitlert

-érdekli „Enki“ vagy nem érdekli

-gyűlöli-e a zsidókat vagy szereti

stb.


Ezek olyan szempontok, amelyek a beavatás során egy tiszta és szent tűzben elégnek.



Tehát: a beavatás belül történik, viszont a külső kozmosz bizonyos jelenségei erősíthetik vagy gátolhatják ezt a folyamatot.



Tudom, hogy milyen, mikor elindul a „Kígyó“, tapasztaltam (!)... de: MEGÉRTETTEM, hogy mi történik / hol történik és miért történik. (és ez a lényeg)

.

Ahhoz, hogy a beavatási folyamat elinduljon,

-nem kellett imádnom vagy istenítenem semmit

-egyszerűen a TUDÁSt és az IGAZSÁGot kellett keresnem őszintén.


Olyan VÁRATLANUL, szinte véletlenszerűen történt az egész, hogy csak „lestem“... az élmény vitt magával, ahogy „nyíltak ki a kapuk“ vagy „nyílt ki a kapu“.


És mi nyitotta ki?

Az, amit ők utálnak, az nyitotta ki: a kabbala. (meg a tudatom viszonylagos egyesítettsége, nyugalma)

Pedig sosem szerettem a kabbalát, szofista zagyvaságnak tartottam.


Előtte mindig csodálkoztam és nem értettem, hogy a Beavató Rend (=a misztériumiskolák) miért a Szent Kabbalát teszik a tanításaik KÖZÉPPONTjába, most már kb. kezdem érteni.

(Az OTO-nál is az van a középpontban, a Szakrális Kabbala. ..és érdekes, nem „zsidóznak“ :-)


A Kabbalát személy szerint egyiptominak, Egyiptomhoz kapcsolódónak tekintem. (és itt - az én szememben - van egy nagy titok)

...


„Mi oldja fel ezt a kettősséget?“


-Azt keresd, hogy mi oldja fel az alapvető kettősséget!

Miért?

Mert ott leszel Te!


A „Sátán“, „Adolf Hitler“ stb. ezek mind nem egyebek, mint energiával telített képek.

A világ nem egyéb, mint energiával telített képek (kötege).

Ezt meg kell tapasztalni... csak utána hiszi el az ember.


-Hogyan lehet ezt megtapasztalni?

-Szerintem kizárólag csak SPONTÁN módon. („ímé, úgy jövök, mint a tolvaj“)

Gépiességben, mechanikában soha nem jelenik meg a csoda.

(pl. ha gépiesen ismétlik a meditációt)


Az, ami most történik, mindannyiótokra vonatkozik, mert ez ISTEN AKARATa.


Más: kitalálták ezt az „aszketikus ideált“, de az egész valójában nem így történik.


-Hogyan történik meg veled?

-Úgy fog veled megtörténni, ahogyan nem várod. (!!!)

Utána testvérek lesztek mind.


A szemem előtt van és belül érzem, hogy mi fog veletek történni.


Zoboleh! Öljétek csak egymást, amíg lehet... el fog jönni az idő, amikor szeretni fogjátok egymást!

Ez az én tanúságtételem az IGAZSÁGról.

Küzdj a beavatás ellen (!!!) mindaddig, amíg teheted és bírod, zárd be magad, amennyire csak lehet (anyagiasodsz), az ISTEN úgyis ki fog nyitni, ha eljön az ideje. :-)


...kiforogja a kozmosz az én szavaimat.


Salamon:

„amit az Isten elgörbített, ki egyenesíti azt ki?“

Válasz: egyedül az Isten.

Harcoljatok hát ellene! ..de tudjátok: nem úgy fog jönni, ahogyan várjátok! :-)


Emeljétek csak magatokban a „kundalinit“, de megnézem, mit tesztek, amikor majd az isteni erő elkezd bennetek emelkedni. :-)

Azt hiszem, akkor majd meglepődtök egy kicsit.


Dolgozzátok fel Zoboleh (a legfeldolgozhatatlanabbat): magyar zsidótól kaptam meg a beavatást. Ezt tudom mondani.



Nem úgy van, ahogyan gondoljátok... talán majd egyszer megértitek.

Látom koroknak a sorát, ahogy belép Szaturnusz színarany ragyogásban, és a végére ő a magányos és elhagyatott koldus, a remete.

-Mi a titka ennek a koldusnak?

-Az, hogy nála van minden tudás.

Én is tőle kaptam és vele megyek.

Nagy misztérium ez, elrejtett / elrejtezett titok, előbb keletkezett ez a világoknál.

(és még fanatikusnak sem kell lenni hozzá)


Bocs, ha elkalandoztam.

2014. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!