Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit szóltok a Voynich kézirat...

Mit szóltok a Voynich kézirat megfejtéséhez? Kiderült, hogy semmi mágikus sincs benne.

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 10:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10#


Éééérteeem! Nem értem. :)))


Régóta tudok a kódexről, ill régen olvastam róla. Kikerült az érdeklődési körből. Nem érzek magamban affinitást a vizsgálatához.


Viszont ahhoz amit írtál.


Gyökerek


Ezt látom. Több féle valóban.


Nők


Nekem a X. sem hordoz semmilyen információt :(


Ismétlődések,szimetria


Ilyen van a természetben.


Lapszéle


Én azt mondanám, hogy szőlőt tapos.:)


Melyik az igazi?


Őőőő..izé.


Szóval mindenképpen úgy látom, hogy ez téged jobban foglalkoztat, mint engem.

És többet is tudsz, róla ezekszerint, mint én.


Úgyogy ha esetleg megfejted, dobj egy privit.


Viszont, ahogy így elnéztem a növényeket,az ötlött fel bennem, hogy mi van, ha ezek egy másik planéta növényei? Mivel igazából, még mindig csak variációk vannak ezzel kapcsolatban, így talán - a valóságtól-nem teljesen elrugaszkodott ez a meglátás.


De ez, csak egy most kipattant gondolat volt.


Vagy ez már túl vad? Gondolt már erre más is? Én nem tudom, mert felületes az ezzel kapcsolatos tudásom.


szép napot

2017. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2017. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez az Astral Lights, nagyon durva. Az oldal '90-es évek retro feeling, ez a Norberto Santiago pedig a "sosem voltam teljesen normális, de most legalább világgá is kürtölöm" archetipusa :D


Nade, a lényeg - megfejtették a Voynich-kéziratot, megint, újra. Ez nagyon jó arány, tekintve, hogy még igencsak év eleje van - én úgy tippelem, hogy idén még legalább két megfejtés fog érkezni.

Most azt állítják, hogy a szöveg héber nyelvű alfagrammákból áll. Ez a megfejtés már egy fokkal szimpatikusabb nekem is, de még mindig nem tűnik valódinak, majd el is mondom, miért.

2018. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eleve sztem ez nem földi eredetű növények.A tudomàny megpróbálja megmagyaràzni hogy ez több nyelvből tevődik össze de mi van ha ez egy teljesen uj nyelv ?Az ember szàmàra teljesen ismeretlen nyelv .
2018. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!