Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy elhunyt ember volt a...

Egy elhunyt ember volt a lakásban?

Figyelt kérdés
Ahol régebben laktunk még kis koromban 12-16éves koromig,folyamatosan hangokat hallottam. Ha egyedül voltam, ha nem, ha csönd volt folyton a nagyszobából a nagyszekrényből hallottam egy fajta szuszogós hangot, mintha valaki aludna. De senki nem volt ott. A barátnőm átjött és ő is hallotta, és ugyan onnan. Lehet, hogy régi ház volt és régebben megölte ott valaki magát és ő "visszatért" ? Kérlek csak komoly válaszokat adjatok. 22/L
2010. jún. 16. 22:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a gond, hogy azóta nem hallottam. Sőt mióta apum meghalt azóta se. Pedig még éltem pár évet abban a házban. hmm?
2010. jún. 16. 22:55
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

"mért meg tudjátok mással magyarázni"


Hangtalan épület nincs a hőváltozással hőtágulás jön létre az épületek szerkezetében a bútorokban és az hangot ad a legkülönfélébbet.Nekem most van egy TV-m ami kikapcsolás után éjjel órákig pattanó puffanó nyekkenő hangot ad. Most a kinti hőmérséklet pára változás miatt az épület is a legkülönfélébb hangokat ad. Régi fa bútorok nyikorgása súrló hangja évszázadok óta közismert.

2010. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
89%
Nekem is volt ilyen, a nagyanyám házában furcsa hangokat hallottam, máshol nem. Más családtag is hallotta. Szerintem az ilyennel nem szabad foglalkozni, nem biztonságos. Hülye nem vagy, de ne keverd magad bajba. Amit nem látsz, az lehet, hogy nem tartozik rád.
2010. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
De ez nem recsegés-ropogás volt. Rendesen olyan, mintha valaki aludt volna és vette volna szépen folyton a levegőt.Ezt a hangot azért nem nehéz megkülönböztetni.
2010. jún. 16. 23:04
 15/29 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

A kérdésedre elfelejtettem válaszolni.

Lehet, hogy egy elhunyt ember lelke, lehet hogy egy démon, ami tudja, hogy ott meghalt valaki, és csak arra vár, hogy valaki kíváncsi legyen az ,,elhunytra".

Nem minden az aminek látszik.

2010. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hát mindenesetre köszönöm a válaszokat :) Közben olvastam más kérdezőknél is a válaszokat, és többen is tapasztaltak már ilyet, megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ilyen "őrült" :)
2010. jún. 16. 23:07
 17/29 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy szú volt a bútorokban vagy a gerendákban. Azok hangja hasonlít a szuszogáshoz. Tapasztalat.
2010. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
hát ez is előfordulhat. de akkor miért nem hallottam mióta apu meghalt? ez a fura :D
2010. jún. 16. 23:16
 19/29 A kérdező kommentje:
lehet hogy magával vitte a szúkat :D
2010. jún. 16. 23:17
 20/29 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,hogy pontosan milyenek voltak a hangok,amiket hallottál,de azt azért leszögezném,hogy ha más is hallotta,akkor nem hiszem,hogy a te "készülékedben" van a hiba.

Láttunk érdekes válaszokat,egyik is ,másik is lehet igaz.

Én mindenesetre azt mondom,hogy nem vagy hülye és örülj neki,hogy már nem laksz ott és nem tapasztalod ezeket a dolgokat.Hagyd a fenébe!

2010. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!