Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy elhunyt ember volt a...

Egy elhunyt ember volt a lakásban?

Figyelt kérdés
Ahol régebben laktunk még kis koromban 12-16éves koromig,folyamatosan hangokat hallottam. Ha egyedül voltam, ha nem, ha csönd volt folyton a nagyszobából a nagyszekrényből hallottam egy fajta szuszogós hangot, mintha valaki aludna. De senki nem volt ott. A barátnőm átjött és ő is hallotta, és ugyan onnan. Lehet, hogy régi ház volt és régebben megölte ott valaki magát és ő "visszatért" ? Kérlek csak komoly válaszokat adjatok. 22/L
2010. jún. 16. 22:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
örülök is. Csak olvasgattam itt össze-vissza és gondoltam keresek véleményeket. Hát köszönöm :)
2010. jún. 16. 23:21
 22/29 BlackSword ***** válasza:

Én sem azt akartam mondani, hogy őrült lennél, vagy valami hasonló... Én pl diszlexiás vagyok, és a két naggagyféltekém működése fel van cserélődve... Így hamarabb ki is tudok ilyen téren merülni...


De amit előttem is írtak, és lehet benne valami... egy ház nem egy barlang, hanem egy összetett szerkezet... és lehet benne valami, hohy olyan hangokat hallottál...


Édesapád halála -részvétem, tudom milyen elveszíteni egy szülőt- pedig úgy függ ezzel szerintem össze, hogy a hiánya kitöltötte azt az űrt...

2010. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, hogy pusztán egy békén elhunyt ember halt meg. A szuszogás abból adódhat, hogy alvás közben halt meg, vagy bealtatózták. Ez előbbi inkább a valószínűbb. Például azok az emberek, akik tűzhalálban haltak meg, általában égve jelennek meg. Poltergeistek közt vannak, akik még fel is gyújtják a házat...
2010. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
:/ örülj hogy már nem hallod... Én nagyon félnék...
2010. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. jún. 19. 15:20
 26/29 anonim válasza:
sztem szellemidézést EGYEDÜL szakember nélkül ne vállaljál be! veszélyes! én hiszek a paranormális dolgokban és lehet h most dilisnek fogtok hinni de velem is történt már ilyesmi :S...örülj neki, hogy már vége :))
2010. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
akkor dobd ki a francba a szekrényt
2010. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
ha a barátnője is hallotta akkor nem velük van a baj... ha CSAAAAAK!!!...
2010. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Szóval többen is hallottátok? Nagy cucc, biztos ugyanazt szívjátok XD!
2010. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!