Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A vallásos emberek mivel...

A vallásos emberek mivel magyarázzák, hogy van rengeteg természetfeletti esemény a bibliában, aminek a töredékét sem tapasztaljuk napjainkban?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 19:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

# 8

nem blog.hu szintű kamuoldalakra gondolok

# 9

Az utolsó 3 sorban kicsúcsosodik a keresztény jóindulat, legszívesebben elátkoznád azt, aki nem bólogat a dogmáidra. Egyébként nem tudom hol voltál eddig, de feltalálták az elektromos autót pár éve, és még BP-en is egyre többet látni.

# 10

Az lsd trip-et ne kezeld valóságként.

2018. aug. 26. 23:11
 12/20 leértékelt ***** válasza:

"Az utolsó 3 sorban kicsúcsosodik a keresztény jóindulat, legszívesebben elátkoznád azt, aki nem bólogat a dogmáidra."

Én, mint keresztény? :D Nem sok vizet zavarnak nálam... Semmi bajom velük, de nem vagyok az.

"Egyébként nem tudom hol voltál eddig, de feltalálták az elektromos autót pár éve, és még BP-en is egyre többet látni."

Ne már?! Tényleg?!! :O Hosszútávon nem éri meg, mert túl sokat fogyaszt, ezenkívül nem minden helyen van feltöltőállomás. Ha mégis lenne ne tervezz majd be vele hosszú utat, és egyáltalán nem kíméli a környezetet, ha azt nézzük miből állítják elő az áramot. Miután elterjedtebb lesz több erőforrásra lesz szükség, pl a szomszédban felhúznak egy atomerőművet meg ilyesmi. Mindenképpen szarul fogsz járni! :D

2018. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 leértékelt ***** válasza:
...akarom mondani gyalog.
2018. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Magyarázhatnák ugyanazzal esetleg, amivel a görögök magyarázzák, hogy a görög mitológia csodálatos eseményeinek a töredékét sem tapasztaljuk napjainkban.
2018. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ahogy én nézem,s annak semmi köze sincs, az ufóknak. többnyire tanmesék, vagy korabeli creepypasta, aztán még ott vannak az álmok,látomáok (ma szerrel v anélkül). S mint ahogy a kocsmai történetek, vagy csak a jó sztorik kicsit túl vannak szinezve...s máris mennyivel többet tapasztalunk nap mint nap...persze nemkizárt a másik lehetőség sem...
2018. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Na most igazából a spiritualitás nem illeszkedik azzal, hogy Jézus földönkívüli volna. Sokáig én is ebben hittem, de Jézus egyszerű küldött volt a fentiektől és isteni mivoltunkat akarta bemutatni. Csak aztán minden félresikerült.

Ettől függetlenül tudok földönkívüliek létezéséről, de spirit körben nem foglalkozunk velük.

2018. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: ne írj zöldségeket. Minden úgy történt Jézussal, amint az meg lett jövendölve.
2018. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az ő feladata és bárkinek a jövendölése két külön dolog.
2018. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

FIGYELEM. Ez a saját véleményem. Nem becsmérlem a vallást, csak én így állok hozzá, egy nem létező helyzethez.


A kereszténység egy kitalált dolog, ami valószínűleg úgy keletkezhetett, hogy volt egy sok megmagyarázhatatlan esemény (akkor megmagyarázhatatlan) amit egy ostoba az isten művének keresztelte, így attól fogva minden ilyesmit annak neveztek. NEM akarok találgatni, csak egy erős tipp volt.

Aztán megszülettek a hívők, mert az emberek alapvetően szeretnének hinni valamiben. Beharangoztak egy megváltót amit egy személy magára vállalt és amikor meg akarták ölni kitalálta, hogy feltámad és felmegy az apjához. KIRÁLY.

Ezzel nem is lenne probléma, ugyanis sok ember van aki máig hiszi ezt a baromságot. Azzal van a baj, hogy mára már annyira fejlett a tudomány, hogy képesek megmondani hogy mi történt 2000 évvel ezelőtt. Pl. semmi olyasmit nem találtak, ami árvíznek nevezhető lenne -> Noé. De a keresztények képtelenek felfogni az észérveket.

2018. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

csak annyit fűznék hozzá, hogy nem valamely idióta találta ki csak darvin vagy w elött még nem gondolkoztak evolúcióva, és tudtommal ez az ufózás is egy újkeletü dolog, mióta az ember "repül",

persze voltak elötte is észlelések, de mára már sztinte teljesen tiszta, hogy európában is volt kannibalizmus, veszettség, téboly s egyébb finomságok, a veszett emberek viselkedése lehet hiteles viselkedése a vérfarkasoknak.

+ egyszerű jelmez, ki emlékszik az 1. jurasik parkra, az akkoti embernek épp oly élethű volt mint nekünk a mostani grafika...egyszerűen változunk,

de a szellemekre, anyalos dolgokra nemtudok mit szólni...az számomra még rejtély, de a legtöbbnek a korszak és a fantázia szab csak határt. /pl reálisan nézve a démonoknak kell a legvonzóbban, legszinpatikusabban kinézniük, hogy rendesen meggyőzőek és szavahihetőnek tünjenek, most nem? egy torz büzlő lénynek hitelt adnál arra hogy a világ leggazdagabb emberévé tesz./

2018. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!