Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi varászlat? Szeretnék...

Szerelmi varászlat? Szeretnék egy fiút bevonzani az életembe akivel szerelmesek leszünk egymásba. Létezik ilyen varázslat? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Szeretnék szerelmes lenni és viszontszeretve lenni. Nem egy konkrét illetőt akarok megbűvölni, hanem valakit bevonzani, akivel egymásba szerethetünk. Ez ugye nem feketemágia? Ezzel nem ártok senkinek és csak jó a fiúnak is, ugye?

Tudom, hogy előbb-utóbb magától is bekövetkezik majd, de én szeretném megsürgetni.:D

Bevált már vkinek valamilyen szertartás?:)


2010. júl. 1. 21:28
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nézd meg a Titok című filmet és alkalmazd is. Aztán hagyatkozz az ösztöneidre.
2010. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz, egyszerűen elfogadod Coué törvényéneit, amik nem pár éves múlttal bíró bestsellereken alapulnak, hanem valódi ősi tudáson, és elemekutatáson.


Ezek alapján minden dolog megvalósulhat ami teljesen betölt, feltéve hogy nincsenek objektív akadályai.


Ilyen egyszerű. :)

Ülj le miden nap kicsit meditálni az érzésen hogy mit szeretnél, alkalmazd a kubera mudrát max 5 percig (google)

Ezzel mindent megteszel ami nem vét az egységtörvény ellen, de maximálisan megtehető. És hidd el sikerülni fog. Azt kell elfogadnod, hogy akkor fog megvalósulni amikor az számodra a legjobb lesz.


Remélem segítettem

2010. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 szexiboj válasza:

Nem, nem létezik olyan varázslat, amivel bevonzhatod az életedbe. Vagy nagyon erős szellemi energia és aura kell hozzá.

De ha azt akarod, hogy találkozz vele, akkor ne hókuszpókuszolj, hanem hívd el valahova. Hidd el, jobban örülne neki :)

2010. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a problémádat! Alkalmazd a vízmágiát. EZ bevált modszer. Este lefekvés előtt készíts oda az ágy mellé egy pohár vizet. MIkor már mindkét lábad fent van az ágyon akkor idd meg a felét és gondolj arra h mit is szeretnél. de csak 1 kérés lehet. aztán tedd le a másik felét a szekrényre magad mellé. Reggel mikor felébredsz, addig ne lépj le a földre mig a másik felét meg nem iszod , ugyanúgy koncentrálva a problémádra..Az! univerzum 48 órán belül választ küld a számodra! Sok sikert!
2011. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!