Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen a spirituális sátánizmus?

Milyen a spirituális sátánizmus?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 19:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
1#, menj tanulni.
2019. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
köszönjük red vixen! ez igazán felemelő oktatás volt.
2019. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Lux morulus ***** válasza:
9%

"köszönjük red vixen! ez igazán felemelő oktatás volt."


Azt hiszem jobb mint a tiéd, még ha tömörebb is.


Ugye ehhez véleményemhez - az általad írottak alapján - jogom van.


De ha szerinted nem, majd megbeszéljük.

2019. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az első válaszolónak van igaza.
2019. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

nem ismerem ezt a redvixent. de adtak nekem privibe sok mindent. irományait stb.


nem szabad másokat lenézni és így kritizálni.

neked kellene még tanulnod.

egy felemelkedett vagy spirituálisan fejlett nem néz le ennyire másokat.


csak nagyképűen benyög valamit. vagy hosszú regényeket ír érteletlenűl, mintha aranykanál lenne a seggében.

már bocsánat.

elnézést,de be kell neked látnod redvixen, hogy neked van még mit tanúlnod.

miért nézel le így másokat?

normális válaszokat kellene írnod, ahogyan mások is ezt teszik. saját véleményt. nem másokat lenézni és beböfögni valamit. vagy oldalakat irogatnod értelmetlenűl.

az aranykanál a seggedben még nem bizonytja a fejlettségedet.

szóval neked kell mit tanúlnod és fejlődnöd. emberségileg főleg.


ha már spirituuális sátánizmus a kérdés akkor arra kellene válaszolnod. van tapasztalatod?-gondolom nincsen.

van véleményed? gondolom sajátod nincs csak valami aranykanalas seggdugulás.


már bocsáss meg. de neked kell tényleg fejlődnöd és tanúlnod.

2019. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

na mindegy. nem akarok vitatkozni. nem akarok senkit sem megbántani.

jogom van a véleményemhez. de az hogy ez a redvixen így beböfög valamit. az azért...

szóval akkor legalább értelmeset írt volna.

cáfolt volna vagy valami. pl: írhatta volna azt hogy a spirituális sátánizmus egy zsákutca. vagy valami. értitek.

neki kellene tanúlnia.


-neked is jogod van a véleményedhez-nem tudom már a felhasználóneved bocsi. így nem tudom megnézni. legalább értelmesebben írtál, mit ez a redvixen.


de ez a vixen ugyis csak feltűnési viszketegségben szenved ahogyan azt írták nekem és olvastam a többi irományait. szóval semmit sem tud a spiritualizmusról.

meg is mutatták nekem hogy honnan szedte ezeket. csak az aranykanálseggbeszédet és írást tanúlta meg. ennyi a tudománya. gondolom soha nem meditált, nem jógázott és nincsenek képességei. pl: nekem auralátás, testkilépés, tudatos álmok, elektrokinézis, (1-szer telekinézis) majd lekamerázom amiket tudok.

2019. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

na kiraktam a nevem. nem tudtam h hogyan kell. nemrég van gyakoris profilom. más honlapokon voltam fenn amik már beszüntek. spirituális dolgokról volt szó ott. de itt is ismerkedtem sátánsitákkal.

mondjuk már vagy fél éve van ez a profilom itt. na mindegy nem figyeltem. :)

2019. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ühüm, ühüm, a világ összes önjelölt professzora itt van. Egyszerűen szánalmas, hogy sokan azt hiszik, csak mert láttak néhány keresztény, zsidó, vagy ateista filmet, könyvet tele ál-spirituális hazugságokkal, máris mindent tudnak és minden felett állnak. Én tényleg Sátánista vagyok, akit ez komolyan érdekel, írjon rám privátban, és ne itt irogasson ilyen nevetséges hazugságokat!
2019. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

Hát ha rád ír valaki szerintem jól megkapja. Nagyon sok rossz tapasztalatom van nekem is Sátánistákkal.

Ezt egyedűl lrdemes és kell csinálni és kész.

Biztos vagyok benne, hogy ahogyan a többi Sátánista te sem tudsz felmutatni semmit és konkrét dolgokat sem fogsz írni.

Te is mint mindegyik. Elvárod, hogy a seggedet nyalják egy kis információért. De sohasem fogsz semmit sem írni.

Én sokakkal irogattam és segítettem. Legalább én konkrét dolgokat írok és segítek amiben csak tudok.

pl: auralátás, testkilépés, Démonidézés, szellemidézés, negatív entitás elűzés.

Én is Spirituális Sátánista vagyok, csak én ésszel rendelkezem. Nem fogok zsidózni. Már megint minek kell felhozni a zsidókat?

Spiritualizmusról érdeklődnek és nem a zsidózásokról.

Unom. Rögtön zsidóztok....Más is unja.

Ha nem tudsz semmit felmutatni akkor ne szólj meg!

Csak a zsidókról tudnál írni. Semmi spirituális dologról nem fogsz úgysem írni.

Jól tudom.

Én legalább még bizonyítékokat is próbálok adni. Pl: felveszem videóra majd amit csak tudok.

Ez kell az embereknek és nem a zsidó ömleny.

2019. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

annyira nehéz azt mondani h a zsidórész és a földönkívülis rész hazúgság és kitaláció...ha nincs bizonyíték akkor nem kell ilyesmiket állítani.

érdekes h senki nem is tudott Démont idézni.

érdekes h akit megidéztem az németűl beszélt hozzám.

szóval...

szerintem akkoris csak a meditációk és a jógák és egyéb dolgok az igazság benne. a többit emberek találták ki. ha majhd tudok démont idézni és az elmondja ezeket a zsidó részeket, akkor fogom elhinni.

mindenkinek ezt javaslom. addig ne higyj el semmit amíg magad nem látod és hallod.

tegyél meg mindent a saját fejlődésedért és magad járj utánna. ne pedig egy ostoba honlapnak hidj!!!

példa eere is a kerewszténység. mindenki hitt benne,de aztán látja ezt az odtoba honlapot s annak hisz.

szóval...

szerintem az igazi sátánizmusnak semmi köze a zsidózásokhoz. az emnbererk szenvedését ne kenjük mindíg másra. a kereszténység rákeni sátánrsa és a démionokra. míg a sátánizmus a zsidókra és egyéb földönkívüliekre kenik.

az ember tehet maga az emberidség szenvedéséért.

nem kell mindíg másra kenni.

plussz a zsidók kevcesen is vannak már stb. nincs semmi sem bizonyítva.

az igazi sátánizmus szerintem nem ilyen. fejlődjön mindenki ahogy tud és kész.ne eröltesse már mindenki azt amit olvasott és amit elhisz. hadd gondolkozzon már az ember önnállóan.

fogadjunk ha kész lesz a honlapom akkkor mindenki abban fog hinni.

nem kell zsidó hülyeségek és be nem bizonyított maflASÁGOK ÉS pláne hazúgságok. pl: sátántól milliókat kap az ember stb. én nem akarok senkit sem becsapni. főleg nem kikészíteni.

2019. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!