Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen a spirituális sátánizmus?

Milyen a spirituális sátánizmus?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 19:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Tok olyan mint f@sszopo pedofil katolikus papok oralis orgiaja !
2019. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Utolsó! Minden rendben nálad?
2019. márc. 23. 10:48
 23/24 Usagikun válasza:
Mint a kereszténység minden más formája, alap szinten nevetséges. Magas szinten érdeklődj a katolikus egyháznál, hogy működik. Végül is ők sátánista erőkkel egy világbirodalmat mozgatnak, évszázadok óta.
2019. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A spirituális sátánizmus a legundorítóbb fajtája a sátánizmusnak. Egy kalap szart sem ér az egész. Én semmire nem kaptam választ, ugya amik le vannak írva az oldalon, MI A BIZTOSÍTÉK , HOGY MIND VALÓS???? Vannak források, és? Olvassak el mindent, megtörtént és? Még mindig kamu az egész. Én is tudnék csinálni hasonló vallást, amit saját kedvem szerint rakok össze. A spirituális sátánizmus egy hatalmas tévedés. Komolyan, bizonyítsa már be valaki, hogy amik le vannak írva, az mind igaz. Ja meg reptiliánokban hisznek XDDDDD !!! Meditáció, jah mindig ezt kapom válaszul, hogy próbáljam ki magam! Basszus, ha lenne halvány fingotok az egészről tudnátok azt is, hogy a meditáció valójában csak az agynak azon részét aktivizálja, ami a spirituális élményekért felelős! Semmi spirituaéitás nincs benne. Egy innen-onnan összelopkodott maszlag. Aki elhiszi, az hülye. Hiszékeny barmok !
2019. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!