Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mostanában neztem az átoklevét...

Mostanában neztem az átoklevételt (mert érdekelt) Volt már itt valaki ilyen szertartáson? Mikor megláttam mennyi .50 db ezres 😳 Durva ..

Figyelt kérdés

Esetleg van valami módszer amivel magam is megoldanám?

Pozitív hozzáállás,videó

Ilyesmire gondoltam!

Köszönöm ha tudsz segiteni !


2019. márc. 18. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Hülyékről ennyit lehet leakasztani.

Magad meg akkor tudod megoldani, ha elhiszed magadnak.

Ez meg nem valószínű.

2019. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami pénzt kér, kollektíve mindenkitől, meg ugyananyit, főleg ennyire sokat, az természetesen csalás.

Nem.ismerek.olyat, aki ne ingyen csinálná ezeket.

2019. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam már nem egy embernek.( Azóta az élete pozítív írányba változott) De mindig hozzá kell tenni hogy a gondolkozás váltás ajánlott!
2019. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as hogy csináltad?

És mennyiért?

2019. márc. 18. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
hát annyit biztosan tudok hogy én például nagynéném után kaptam a nevemet. és annak elég szerencsétlen élete volt. igaz karmikusan meg is érdemelte amilyen hárpia. de azzal hogy utána kaptam a nevemet rám tették a karmáit. jelenleg éppen névváltoztatás alatt állok. ja és a kereszténységet is elhagytam ugyanis a kereszt és a bérma szülő is mind átok a nyakadba. nekem hogy bevonták az anyakönyvimet egy héten belül kaptam levelet hogy a telkemet felminősítik lakóövezetire üdülős helyett. szóval értékesebb lesz mert lesz infrastruktúra. meg kb már éreztem hogy szorítanak annak a nőnek a karmái és azért nem sikerülnek a dolgaim. ugyhogy neked is van esetleg ilyesmi akkor ajánlom a változtatást. ja amugy meg az olyanokhoz akik pénzért csinálnak bármit is felesleges menni, egy sem tiszta. Isten nem kér pénzt azért hogy tanítson téged mint gyermekét és ezt az ő küldöttei is tudják. ez az egyik ismertetőjegyük a fekete mágusoknak hogy pénzt kérnek. a másik meg a nagy egójuk. átkok esetén ha neveden vagy a kereszténységen át van csak úgy tudsz megszabadulni ahogy én. konkrétan az életem a másolata volt a nagynénémnek. a többi átok meg kérd Istent hogyha valaki megátkozott esetleg szóval vagy ilyesmi(mert hogy ez azon át történik legtöbbször, hogy vki mondja rád a magáét)akkor tisztítsa le rólad. szabadítson meg. ha érdemes vagy rá meg fogja tenni.hanem figyelj oda arra is hogy pozitívan élj. mert akkor nem tudnak bejönni a jó dolgok. letaszítod. onnantól már csak karmákon múlhatnak a dolgaid.
2019. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Mert Istennek sok koze van ám a boszork@nysághoz meg a karmához... Keveritek a szezont a f. szommal...

Én boszorkány vagyok, de bem az istened küldött, abban biztos lehetsz.

2019. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De 50 ezer már pofátlanság .......
2019. márc. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!