Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Démon van a házban, szüleim...

Démon van a házban, szüleim nem hiszik mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok... Vettünk egy kiskutyát. Mindenki aludt ma a kutyus pedig anya mellett a földön feküdt. Hajnali 5kor arra ébredtünk arra hogy a kutya ugatott és iszonyatosan sírt. Nem úgy mintha fájna valamije... Hanem mintha félne. Azután oedig szabályos 3-as alakban kakilt... Folyamatosan sírok, egér nincs nálunk, már apáék mindent pakolnak. Amikor egyedül vagyok itthon hallom hogy fent valami jár. Apa azt mondta ő hallotta hogy, itt az étkezőbe (szabadságon volt és hallotta)

Este mindig amikor megyek inni, furcsa érzésem van. Mintha figyelnének.

Azok írjanak akik elhiszik, fontos tanácsokra van szükségem. Jó űzzem én ki? Anyámék nem hisznek ilyenekben szóval nem hívnak ide senkit...


2019. nov. 16. 07:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha nyest lenne hol lenne mivel kipakoltunk mindent és semmi sem volt"


A nyest nem a padlásodon alszik, csak oda jár dorbézolni. Általában hagy ürüléket is maga után, de ez változó lehet. Én már láttam 50 milliós patika tiszta családi ház beépítésre váró tetőterében is, felmászott a ház melletti tuján, be a cserép alá, aztán szétkapta a szigetelést és ment éjjel a ramazuri.


A nyest egy igazi kis szemét!


Amúgy meg egy zacskó liszt semmibe sem kerül, látszódni fognak a nyomok, ha mászkál valami. EZ az értelmes válasz, nem az, hogy hívj papot a nyestedhez!

2019. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálunk dió volt a padláson elég sok, oda volt kiterítve száradni..hát a nyertek éjjel gurgatták a diót, de olyan hangerővel, hogy azt hittük egy egész betörő banda van fent a padláson! Ijesztő volt,futkoztak egész éjjel. Mindent lehoztunk a padlásról,és szépen elmentek onnan maguktól.
2019. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
:O
2019. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Krúdy Gyula ***** válasza:

Szia!


Én csak annyit szeretnék írni, hogy szerintem itt az előttem író emberkék nagyon jó tanácsokat mondtak a kamerával, és lisztel kapcsolatban. Mindenképpen ebbe az irányba tevékenykednék a helyedben, de egyszerűbb ha ezeket a lehetőségeket megbeszéled szüleiddel. Biztosan segítenek tisztázni hisz ez az ő érdekük is.


Démonos résszel kapcsolatban:

Ha nincs ott semmi, de te elkezdesz "elűzni" valamit, akkor azzal te magad vonzhatod be azokat a dolgokat amiket nem akarsz oda. Én a helyedben semmilyen lépést nem tennék tehát ebbe az irányba ameddig ennyi info áll rendelkezésre mint most. Továbbá fontos, hogy ha lisztel, kamerával, vagy egyéb dolgokkal elkezded megfejteni a rejtélyt akkor ne azt keresd válasznak, hogy "biztos beigazolódik, hogy egy démon". Az emberek hajlamosak azt a választ megtalálni amit keresnek mintsem, hogy azt lássák meg ami az orruk előtt van függetlenül melyik az igaz. Ilyen téren inkább maradj a realitás talaján.


Am én is laktam padlásos házakban. Nincs is jobb érzés mint egy nyesttel farkasszemet nézni miközben mosom a fogam.

2019. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ó jaj ez Soros György lesz. Kérd meg Orbàn Viktort, ő majd elűzi.
2019. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Reméld, hogy inkább démon lesz, mint nyest.
2019. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy menyhért és nem nyest
2019. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!