Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az ágyam felett lóg egy fehér...

Az ágyam felett lóg egy fehér rózsafüzér. Semmi baja nem volt tegnap este, lefekvés előtt mindig megcsókolom a keresztet és Szűz Anyát is. A Máriától jobbra kezdődő soron az első négy gyöngy megégett, mi történt éjjel?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan az első kettő gyöngy részben barna, a másodikat és a harmadikat összekötő zsinór fekete, a harmadik gyöngynek semmi baja, és a negyedik koromfekete. Mi a fene történt? Mostanában sokat foglalkozom a démonokkal, egy sorozat felkeltette az érdeklődésem, de nem idéztem semmit. Hívő vagyok, meg vagy keresztelve, minden este imádkozom, hiszek a Szentháromságban, ugyanakkor hiszek a „rossz oldalban” is, nyilván megvetem őket, de elismerem a létezésüket. Mi történt a rózsafüzérrel? Mitől lehet ez?

2020. márc. 21. 08:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
2020. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne hagyd el a rózsafüzért,nagyo fontos dolog. Ez által tudsz a Szuz Máriához imádkozni,aki,mint tudjuk a démonok elűzője. Ne foglalkozz a démonokkal,szellemekkel. Ez a sátán eszköze....egyszeruen társ ki az eletedbol
2020. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
^zard
2020. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha egy éjszaka alatt történt akkor a Sátán lehet a dologban. Kérd meg a papot hogy szentelje meg még egyszer a házatokat és vegyél egy másik rózsafüzért.
2021. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi történt?
2022. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szenteltesd meg azt a rózsafűzért, ne dobd el.
2022. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!