Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valakit ért már telepatikus...

Noahh kérdése:

Valakit ért már telepatikus támadás és ha igen milyen formában ? Pl. Tudatos vagy tudatlan támadó ?

Figyelt kérdés

Röviden leírom:

Tévhittel ítéltem el magam és a pszichológus is (egyszer beszéltünk és elég zavart állapotban voltam hisz igen még is csak egy olyan dolgot feltételeztem magamról ami nem a legjobb) elkezdtem tanulni itthon nem szedtem a gyógyszert amit kiírt, elméletileg a tévhitekre nem emlékszik az ember, de én mindenre emlékszem ezért is figyeltem fel rá, hogy ez nem lehet tévhit.

Az volt a fejemben már 1 napja, hogy sétáljak el egy bizonyos helyre (párbeszéddel). Elindultam megálltam egy elmegyógyintézet mellett vártam és az volt a fejemben ő üzente, hogy (mindjárt megyek) kijött egy beteg aki elkezdett szúrni én is néztem, eléggé megilyedtem forogtak a gondolatok a fejemben nézett azt üzente gondolatban, hogy nem jön ide és beindult abban a pillanatban (vannak ennek a storynak előzményei) haza mentem és elkezdtem jobban kutatni, hatott a védekezés ellene amit találtam, de nem 100%ban amikor nem használom vagy nem foglalom le magam akkor néha azt hiszem hogy ez a felsőbb énem.. igen következményei is lettek szorongás, depresszió, magamban is beszéltem sokáig néha most is(hisz másképp nehezen találtam volna választ) amiket próbálok elnyomni egyre több sikerrel (meditáció, és tanulás), de valamilyen tanácsot is szeretnék kérni ez ügyben. Van bizonyítékom a telepata képességemre nem szívesen használom, de ha tudsz segíteni megmutatom.

Aki nem hallott ilyen esetről kérem ne reagáljon semmi értelmetlen hozzászólással köszönöm.



2021. jan. 9. 20:06
1 2 3
 11/26 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha valakinek elég erős telepatikus "adó" képessége van, és a másiknak elég erős a "vevő" képessége, akkor mindegy, milyen formában jön létre a kapcsolat. Ha egy videó váltja ki a kapcsolatot, akkor az is működik. Ha egy telefonbeszélgetés, az is. A lényeg, hogy az adó, és a vevő azonos időben legyen alkalmas állapotban a telepátiára. Ha a vevő épp nem alkalmas fogadásra, akkor hiába éri el az "üzenet", tudatosan nem fogja észrevenni. Ha ellenáll neki az elméje, akkor tudattalanul sem regisztrálja.

Sajnos ez is már egy elég magas szintű, képzett állapotot igényel. Ugyanakkor a telepátia alacsonyabb formája, az empátia alkalmassá tesz arra, hogy az érintés szuggesztióját egy empatikus személy mint valódi érintést érzékelje. Ez még nem valós telepátia, mert normális kommunikáció váltja ki az érzetet, nem az információ közvetlen átadása elme, és elme között, de ha ez egy valós esemény, valós észlelés, akkor a telepátia kistestvérének nevezhető.

Az empátia minden emberben jelen van, akinek van lelkiismerete. (akik anélkül születnek, azoknak nincs csak) Mivel ez egy alapvető emberi érzék, fejleszthető. A fejlesztése képessé tesz megismerni mások szándékait, és érzéseit, képessé tesz arra, hogy osztozz az érzéseiken. Ugyanakkor ha valaki ki van téve téves észleléseknek, az az empátiájára is kihathat. A kritikus önvizsgálat segíthet különbséget tenni. Ha két empatikus személy ugyanabból a forrásból ugyanazt az észlelést kapja, akkor az nagy eséllyel valós, (kicsi esélye van, hogy két észlelő is ki van téve a téves információk generálásának) és így van lehetőséged arra, hogy ellenőrizd, melyik észlelésed valós, és melyik generált téves.

2021. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

anonim

Hát hol kezdjem tudod egy átlag gyerek voltam akit nem neveltek rendesen, mivel nem volt rá mód és a fűggőségek rabjává váltam ami egyszer tudatosul bennem.

Hát a trauma az az volt, hogy megváltoztam..és maradtam egy olyan társaságban akiket szerettem mint barátokat, de teljesen más szemléletem volt a dolgokról és ezért gondolatban negatívan ítéltem el őket.

Erre a “megváltozásra” rá pár hónapra be szedtem egy kis adag lsd-t az egyikükkel és ekkor következett be, hogy válaszoltak a gondolataimra többször is.

Nem csak a hatása alatt pl. ha arra gondoltam ezután, hogy csendben lesznek úgy is voltak, vagy úgy beszéltek rólam ahogy éreztem magam én eközben végig szótlanul ültem előttük és nem bírtam megszólalni.

Egy másik példa (lsd előtt történt) az egyik barátom ebből a társaságból olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy én otthonról őt zaklatom szexuálisan miközben a kezemet rá teszem, hogy nem gondoltam rá így sosem hisz hetero vagyok ez 100% és nekem is voltak ilyen képzelteim, hogy valaki zaklat a csavar, hogy voltak ez idő alatt álmodozásaim sőt ez 12 éves koromban jelentkezett elsőnek, de 16-17éves korom óta majdnem minden nap azzal töltöttem az időt délután vagy este néha reggel is, hogy be dugtam a fülhallgatót és azt képzeltem el, hogy én énekelem valakinek a dalt vagy valahol hisz azóta is ez a nagy álmom hogy zenész legyek.

(ő is benne volt az álomképzetemben párszor)


Az lsd előtt is volt még 1-2 esetem, de azok olyan “gondolatok” voltak pl.hogy pénzhez akartam jutni és elkezdtem évszámokat sorolni magamban egyet beírtam a googlebe es eközben egy névre is “gondoltam” és kiadta az ókori görög olimpiát ott oldalakra tippelgettem 100. és 200. oldal között és, ha erre igen hangzott el akkor mentem tovább 150. és 200. stb aztán elértem egy olyan oldalhoz, hogy eltűntek valamilyen papírok az olimpiai játékokról és persze, hogy pont a városomban élt anno az az ember akinek a neve ott volt az oldalon de ezt elfogadtam tévhitnek.(hisz drogoztam marihuána)

A legnagyobb probléma, hogy mikor elmentem pszichológushoz utána kb újra meg kellett tanulnom élni, értelmezni a mondatokat, mintha törlődtem volna teljesen.

2021. jan. 9. 22:40
 13/26 anonim ***** válasza:
Sajnos nálad lehet ez a drog miatt.
2021. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Bár ne passzolna minden annyira. 😅 de én is elfogadtam ezt a gondolatot és köszönöm
2021. jan. 9. 22:55
 15/26 anonim ***** válasza:

Két telepatával is együtt dolgoztam anno akik ezzel a képességgel születtek és ők úgy írták le,hogy "látják" mások gondolatait..

Az egyik gyógyító,tanító volt a másik is hasonló terület,tehát egyik sem élt vissza vele..Jópofa volt kommunikálni,amikor feltettem egy kérdést ők csak bólogattak és a szemükkel válaszolgattak..


A Felsőbb Énnek van meg az a tulajdonsága,hogy képekben gondolkodik.


Az empátia felsőbb fokozatánál információs csomagok vételével beazonosítva és szavakra fordítva bontódik ki a racionális elmében..(alsóbb szinteken csak érzelmeket vesznek)...sokszor öntudatlanul,csak ott a fókusz mások igényein van,tehát elsősorban érzelmi vagy testi szükségleteket fogsz vele,mert erre vagy hangolva...ez a hiányod..gyakorlatilag tükröt mutat neked...


Az teljesen mindegy,hogy született képességről van-e szó,kétféleképpen alakulhat ki empataság,vagy az empátia hiánya végett egy érzelmi zsaroló és csüngő energiavámpír kapcsolatban kompenzálásként az univerzumtól,(drog,vagy személy mindegy)..hogy megtanuld letenni a határaidat és a két véglet között folytonos kiegyenlítődéssel megtalálni az egyensúlyt...

....vagy egy másik spirituális út,amikor "erőből" hangolódsz rá mások igényeire,(itt bőven van miből adni,mert ennek tudatában magasabb energiáikból dolgozol)


Namost a mentális ESP-s átvitel ugyanígy működik,de már a szimbolikát lefordítva azonnal a szavak és ideák jelennek meg a tudatodban és szerintem itt találkozik nálad a kettő képesség,viszont a szellemi ziláltságod azt mutatja,hogy közel sem vagy rá készen...


Rosszabb esetben ha csak a saját tükrödet vetíted magadnak kifelé,vagyis a tudatalattid üzeneteivel találkozol és a saját igényeid a gyógyulásra,akkor a külső történéseket is bevonzva létrejönnek azok a szinkronicitások a morfogenetikus mező által,mint az elmegyogyós beteggel is...(lehet,ho csak sétálni ment ki szerencsétlen:)nem tudom érthető-e de így működik..


A pszichológus is ugyanazt mondja ilyen esetben igen..erősítsd meg az alapokat..mire van szükséged,érzelmileg...a személyiség alulról felfelé építkezik,ha szétszórt vagy szellemileg akkor a gyökércsakrádat erősítsd,mert minden csakrához egy archetípus tartozik a hozzárendelődött képességekkel..

2021. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az egy sztereotip baromság,hogy minden skizofrén betegségtagadó,mert ismerek valakit aki nagyon is tisztában van a helyzetével,sőt bármikor képes magát összerakni..csak azt mondja olyankor kiábrándítóan egyedül van :D
2021. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Még a gyerekeknek is vannak képzeletbeli barátai nem értem egy felnőttnek miért ne lehetne? :D
2021. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Figyelj 20 éves vagyok 19 évesen történt velem meg ez az eset elhiheted, hogy nem vagyok rá felkészülve semmi előzmény nélkül. Ez előtt minden percben a pillanatnak éltem és 3.osztályban olvastam utoljára, azt is azért mert verset kellett megtanulni az iskolában. 17 éves koromtól minden nap zenét hallgattam és álmodoztam, aztán reccs minden kép elmozdult semmi nem maradt meg az életemben rögzült szemléletmóddal és a többi franccal, tudatlan módjára kaptam meg a képességet. Nagyjából 1 éve (annyise) azóta küszködök, hogy jobb legyen egy ideig azért küzdöttem, hogy vissza kapjam önmagam, de rájöttem nincs értelme mivel nem is voltam kb 12 éves korom óta képbe csak ha igaz barátokkal voltam ami ritka volt és sikerült is majdnem vissza kapni a régi önmagam csak valami közbe jött. (Szerencsére) Felvettem egy maszkot és jól mutatott amíg kinem égett az egóm és azért elég szuper volt így.

A pszichológusnak kb 3 mondatot tudtam el makogni amiből következtetett, mert olyan nagy stressz tört rám igazából senki nem tudja mi is volt az 2019.nyár elején amit nem tudtam kezelni. Mert el mondtam 10mondatot 3 mondatban és ez is le épített, hogy csak ezen gondolkoztam “nem bírok beszélni “és meg tévhitem is van. Gondolhatod milyen szuper is volt. Örülhetek, hogy eddig eljutottam és minden nap küzdök/küzdöttem a “képzeletbeli”barátom ellen. Skizofrén ez van, de én mindig egyedül érzem magam szóval nemtudom hol bukhatnék el..


és amúgy köszönöm a tanácsokat igazából nagyrésze hasznomra válhat és a kialakulása az az empátia hiánya volt.

Egy kérdés lehet spirituális úton folytatni vgha véletlenszerűen eszembe jutna ?

2021. jan. 11. 17:26
 19/26 anonim ***** válasza:

Pocsék a stílusod..utolsó 3 vagyok 45 éves és a fiam idősebb nálad szóval rosszul érint,pedig segíteni próbáltam,ahogy itt mindenki..

Betudjuk az empátia hiányának meg a rossz kölyökkornak (ha az enyémet elmesélném,talán sírva fakadnál)..


Mindenkinek vannak traumái,az a kérdés,hogy vállalod-e érte a felelősséget,ahogy az akkori semmittevésedért itt a kiborulás helyett..A felnőttkor már ne a menekülésről szóljon..és nem az én dolgom diagnosztizálni nálad bármit is csak grimfox hsz-ére reagáltam aki a lexikális tudásával virít rendszeresen saját kútfő helyett..


Egy spirituális szakembert vagy fórumot keress,kineziológus bárki,a gyógyszerek csak leszedálják a küzdőképességed..

2021. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha az én csatornázásom szűkös, akkor is képes leszek hallani téged ha küldesz nekem valamit?

Milyen segítség kéne?

2021. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!