Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valakit ért már telepatikus...

Noahh kérdése:

Valakit ért már telepatikus támadás és ha igen milyen formában ? Pl. Tudatos vagy tudatlan támadó ?

Figyelt kérdés

Röviden leírom:

Tévhittel ítéltem el magam és a pszichológus is (egyszer beszéltünk és elég zavart állapotban voltam hisz igen még is csak egy olyan dolgot feltételeztem magamról ami nem a legjobb) elkezdtem tanulni itthon nem szedtem a gyógyszert amit kiírt, elméletileg a tévhitekre nem emlékszik az ember, de én mindenre emlékszem ezért is figyeltem fel rá, hogy ez nem lehet tévhit.

Az volt a fejemben már 1 napja, hogy sétáljak el egy bizonyos helyre (párbeszéddel). Elindultam megálltam egy elmegyógyintézet mellett vártam és az volt a fejemben ő üzente, hogy (mindjárt megyek) kijött egy beteg aki elkezdett szúrni én is néztem, eléggé megilyedtem forogtak a gondolatok a fejemben nézett azt üzente gondolatban, hogy nem jön ide és beindult abban a pillanatban (vannak ennek a storynak előzményei) haza mentem és elkezdtem jobban kutatni, hatott a védekezés ellene amit találtam, de nem 100%ban amikor nem használom vagy nem foglalom le magam akkor néha azt hiszem hogy ez a felsőbb énem.. igen következményei is lettek szorongás, depresszió, magamban is beszéltem sokáig néha most is(hisz másképp nehezen találtam volna választ) amiket próbálok elnyomni egyre több sikerrel (meditáció, és tanulás), de valamilyen tanácsot is szeretnék kérni ez ügyben. Van bizonyítékom a telepata képességemre nem szívesen használom, de ha tudsz segíteni megmutatom.

Aki nem hallott ilyen esetről kérem ne reagáljon semmi értelmetlen hozzászólással köszönöm.



2021. jan. 9. 20:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoztam vele különösebben, mivel folyamatosan csak küzdök ellene. Próbálom elnyomni ezért üzenet küldést nem próbáltam csak párszor, de akkor is úgy, hogy ahh ezt nem kéne át küldenem mert beszéltünk már róla vagy nem akarok hülyét csinálni a körülöttem levő emberekből stb. Ha küldenék is szándékosan azt előbb alaposan átgondolva és megtervezve. Bármilyen segítséget elfogadok ezzel kapcsolatban igazából a védekezés a legfontosabb vagy egy tanács ami eldönti, hogy mit is kövessek ezt derítsem fel vagy menjek a szívem után. Ekkora empátiával nehéz dönteni a saját akaratom mellett, de ha nem következik be semmi ami tönkre tenné az életem miután elkezdem kergetni a szívem vágyait és persze, úgy se szűnne meg a másokon segíteni akaró gondolatom akkor simán elnyomjám és élném az életem ahogy én akarom. Gondolom az empátia ereje nem romlik...de vajon együtt tudnék e élni vele egy olyan helyen ahol talán elnyomna a büszkeség és a ragyogás. Ezt a ragyogást úgy gondoljátok, hogy kb enélkül nem tudok élni erről álmodozom minden nap, hogy ragyogok. A büszkeség persze egy negatív érzés lenne ami sok rosszat is okozhat, ha nem tudom kezelni, de így kis idő múlva sikerülhet. Szeretném meg mutatni még is mit rejt a szívem és ezt csak egy foglalkozás hevében tudnám feltárni és tudom, hogy 100% sikerem lenne benne.
2021. jan. 14. 06:16
 22/26 A kérdező kommentje:
De el nyomnak a gondolatok..
2021. jan. 14. 06:18
 23/26 A kérdező kommentje:
Most hogy ez telepatikus támadó vagy betegség vagy a franc tudja az szerintem mindegy. Persze csak képletesen.
2021. jan. 14. 06:20
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó, hogy ezeket leírtad, megosztottad. Nem tudom mennyi ember látogatja ezt az oldalt, de sokan tudnának közülük hasonló dolgokról beszámolni.


Először is azt szeretném elmondani, hogy az ilyen LSD, ayahuasca, DMT által "kierőszakolt" extra képesség, sokkal inkább csapda, mint ajándék. Kaptál egy olyan képességet, amire még nem voltál felkészülve, valamely a mentális energiákat, a szellemet erősítő iskola gyakorlás során. Nincs ott a mestered, aki tudja mi történik, tanácsot ad mi a teendő, és mi miért van, mik a veszélyek és a buktatók.

Van több lehetőséged is, kedvedre választhatsz...elnyomni, ellene feszülni nem működik.

Választhatod azt, hogy megtanulod figyelmen kívül hagyni a hangokat és a benyomásokat, megkeresve hogy hol vagy "TE" önmagadban, "honnan nézel", mi az ami hozzád tartozik, és minden mást figyelmen kívül hagyni. Mintha egy zajos tömeg közepén állnál, de megtanulod kizárni a zajt.


Választhatod azt, hogy ha már felnyitottál erőszakkal egy ajtót, akkor menj is át rajta, és kezdj el egy hiteles szellemi utat gyakorolni, és akkor legalább megérted mi történik, és eszközöket kapsz mellé, és olyan emberekkel gyakorolhatsz, akik számára ez nem "extra" dolog.


Felületesen ismerek több olyan utat is, ami nagy segítség lenne neked (és bárkinek), hogy fejleszd spirituálisan magadat, az adott iskolára jellemző terminológia szerint, tudat, lélek szellem, stb.

csak egy sima felsorolás:

Eredeti Fény Zen közösség, Chong an Sunim apát, buddhista út

Rózsakeresztes rend, ősi egyiptomi misztikus út

Csung Jüan Csikung, több ezer éves kínai rendszer

...persze ezeknél sokkal több van, csak nem mernék többet javasolni, mert nincs elég ismeretem róluk.

2021. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem kezdj el valamit gyakorolni, -és nem csak ezekkel a képességekkel kapcsolatban- mert csak ilyen szellemi utakon haladva lehet valójában megérteni mi a Világ, és mi az életünk célja.

Az hogy felfeszítetted LSD-vel azt az "ajtót", megtörtént, és lehet ennek így is kellett történnie, hogy rávegyen arra hogy keresgélj....és persze lehet a keresgélés volt előbb, azért történt ami történt.


Abban az irányzatban amit én gyakorolok, "pokol kapui"-nak hívják ezeknek és a hasonló jelenségeknek a kezdeti felbukkanását.

Megjelenik egy ilyen képesség, és ezzel együtt jár a csábítás hogy használd, hogy többnek akarj tűnni mint a többi ember, előnyt szerezz magadnak mások rovására, stb., és a személyiségedben olyan negatív tulajdonságok jelennek meg, amik elkerülendők lennének, és olyan negatív karma, ami szintén kerülendő lenne. Más irányzatok, pl a jóga tanításai szintén óvatosságra intenek, és hangsúlyozzák ezeknek a csapda jellegét, és haszontalanságukat, amennyiben valaki úgy vágyakozik erre, hogy az erkölcsi és morális szintben nem nőt még fel ehhez.


Csak javaslat, de mindig tudatosan figyelj, hogy legyen benned szeretet, alázat, együttérzés mások iránt, és ha azon veszed magad, hogy elkezded többnek érezni magadat másoknál, azonnal húzd be a féket :) ...mert sajnos mindannyian hajlamosak vagyunk rá :)

2021. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hasznos az üzenet csak véletlenül léptem rá, hogy nem az és köszönöm. Élni fogok a tanácsoddal.
2021. jan. 14. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!