Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van, aki vágyik a halálra?

Van, aki vágyik a halálra?

Figyelt kérdés

Van aki úgy érzi, hogy kizárólag azért él még, mert nem akar fájdalmat okozni a szeretteinek?

Ha esetlegesen elvesztené az összes embert, akit szeret, minden hezitálás és félelem nélkül öngyilkos lenne?



2021. jan. 24. 01:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem rossz kategóriát választottál. De ha nem akkor a kérdést fogalmaztad meg rosszul. Hiszek a halál utána életben valamilyen szinten, de ha valaki öngyilkos akar lenni az inkább pszichológiai eset. Ha elvesztenék mindenkit nem lennék öngyilkos akkor sem.
2021. jan. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy van. A depressziósok nagy része ilyen.
2021. jan. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Volt ilyen gondolatom már nemegyszer régebben,azután meggondoltam magam,utánna megint,utánna megint nem.Most megint úgy vagyok vele,hogy ha senkim se lenne,akkor sem.Mert nem hiszem teljes mértékben hogy lenne mennyország,na de ha mégis van,mert semmi sem zárható ki,és a szeretteim oda kerülnek,de én annyira gyenge jellemű ember lennék hogy föladnám,mert egyedül nem bírom,akkor az öngyilkosság miatt én soha nem találkozhatnék többet velük.És ez elég nagy visszahúzó erő.
2021. jan. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nem arra gondolok, hogy arra vágyok, hogy a halál után jobb lesz...vagy ilyesmi. (Nem hiszek a mennyországban, pokolban, én a reinkarnációban hiszek.)

Úgy érzem, hogy az lenne a legjobb, ha teljesen megszűnnék létezni. Vagy legalábbis teljesen más személyiséggel születnék újjá.. de inkább a teljes megszűnés lenne a legjobb.

2021. jan. 24. 02:58
 5/32 anonim ***** válasza:
47%
4.:A mennyországnak/pokolnak sincsen kisebb az esélye,mint annak se hogy a reinkarnáció valós lenne.
2021. jan. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
4.:De azt olvastam,hogy amilyen életet él valaki,utána akképpen születik újjá,hogy milyen volt a természete.Szóval valószínűleg az öngyilkosság,ezt a lehetőséget is nem kicsit befolyásolná.
2021. jan. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Okés, de ezek közül egyik sem volt kérdés igazából.


De amúgy igen, én is így tudom, így gondolom alapvetően.

2021. jan. 24. 03:24
 8/32 anonim ***** válasza:
71%
7.:Én a kérdésre már válaszoltam,ezek előtt.Inkább írtad volna azt hogy ne okoskodjak bele a saját elképzelésedbe.Jóéjt!
2021. jan. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Hú ez nagyon sértődötten 'hangzott'.

Én teljesen normálisan reagáltam, szóval nem értem mire ez a kirohanás.

Ha válaszoltál a kérdésre, akkor miért válaszolsz olyanra, ami nem volt kérdés? Én csak ezt nem értettem.

Na de mindegy, jó éjt! :)

2021. jan. 24. 03:50
 10/32 anonim válasza:
47%
Mondjuk azért megnézném hogyha hirtelen valaki fegyvert nyomna a fejedhez, vajon akkor is őszintén így vélekednél-e.
2021. jan. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!