Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van, aki vágyik a halálra?

Van, aki vágyik a halálra?

Figyelt kérdés

Van aki úgy érzi, hogy kizárólag azért él még, mert nem akar fájdalmat okozni a szeretteinek?

Ha esetlegesen elvesztené az összes embert, akit szeret, minden hezitálás és félelem nélkül öngyilkos lenne?



2021. jan. 24. 01:11
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide?


Nyilván, ha megtámadnának akkor megijednék... itt nem erről van szó.


Aki nem érti a kérdést, nincs tapasztalata ezzel kapcsolatban, miért reagál? :)

2021. jan. 24. 06:04
 12/32 anonim ***** válasza:
24%

2 a depik öngyik akarnak lenni.

Ez kombósabb, vágyik a halál csokjára Ede nem akar fájdalmat okozni a környezetének.

Szóval ő az a 80 éves Pápa aki azt mondja "Na végre, 60 éve ezért a pillanatért éltem!!"

Amúgy vannak ilyen törzsek népcsoportok kik hite szerint a halállal kezdődik minden. Majd linkekem...


De igen van én ilyen vagyok. És mindenki mást túl akarok és ha Isten is úgy akarja fogok is.

2021. jan. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%

Talán itt tudnak neked segíteni:

Pszihologia tanácsadás:

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%

#4 ja hogy így érted... nem. én egy önző állat vagyok.

Isteni színjátékként tekintek az életre, és milyen az, hogy a főszereplő már az első felvonásban meghall? mármint komolyan, a többi színben le se szrnák. kiírnák se név se semmi.

pedig erre is lehetne írni darabot mármint a miértekre.

Azt jön a következő darab...


valszeg amúgy megbántott valami amiatt gondolod így, ez is depresszió A "bárcsak eltűnnék!" segélykiáltással.

Én azt mondom nevess, nevess a megszégyenítőiden, a kihasználóidon, az ellenségeiden, Reinkarnálódsz ók karmikusan jobban beszpják mint te ebben az életben valaha is tennéd, hát nevess. (ömh... lehet annak tűnik de ne kárörömből, szimplán künnyít a fájdalmon...de nem árt egy szaki sem. + egy életmódváltás.)

keresd a boldogságot, a kacaj és derű ereje legyen veled

2021. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
72%
Volt valamikor ilyen része az életemnek.
2021. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
Az életre jobban vágyom.
2021. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
9.:Azért válaszoltam így,mert én is ilyennek éreztem a válaszodat,csak én ezt hoztam a tudtodra.
2021. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyen vagyok, de azt hallottam, ha öngyilkos leszel, akkor itt ragadsz a földön és nem tudsz majd újra reinkarnálódni. Emelett át fogod érezni a szeretteid fájdalmát, amit a veszteddel okoztál és nem találsz majd megnyugvást...:/
2021. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

Mármint szellemként maradsz itt. Ha mégis át tudnál lépni a fényen és újra reinkarnálódnál, akkor ugyanazt a leckéket kellesz megtanulnod, amit az előző életedben nem sikerült, mert öngyilkos lettél.

Szerintem egyik se túl jó megoldás...

2021. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
39%
a kaszás
2021. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!