Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van, aki vágyik a halálra?

Van, aki vágyik a halálra?

Figyelt kérdés

Van aki úgy érzi, hogy kizárólag azért él még, mert nem akar fájdalmat okozni a szeretteinek?

Ha esetlegesen elvesztené az összes embert, akit szeret, minden hezitálás és félelem nélkül öngyilkos lenne?



2021. jan. 24. 01:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
60%
Én néha vágyom rá, üres és céltalan az életem, hiába sportolok, van csomó hobbim stb. Ha hirtelen eltűnnék nem lenne semmi, a sok hü...e haver meg rokon bekaphatja...
2021. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
20 éve így vagyok ezzel. Volt persze közben sok olyan év, amikor boldog voltam és nem így éreztem, de végül mégis ugyanoda jutottam. 20 évesen még listát is írtam, kik miatt nem adhatom fel. Valamilyen szinten vígasztaló volt tudni, hogy előbb-utóbb elfogynak a nevek és akkor én is elmehetek végre. De aztán új nevek kerültek a lapra és én nem mehettem el soha. Mostanra azt gondolom, ha egyedül maradnék, akkor sem tudnám magamat megölni, mert gyáva vagyok, rettegek a szenvedéstől, a meghalástól. Ha lenne egy gomb, amit megnyomva mindenféle szenvedés és fájdalom nélkül megszüntethetném magam, valószínű megtenném, miután egyedül maradtam. Bár ez se biztos, mert mindig van egy menhelyi kutya, akit ennyi erővel meg is menthetnék arra a hátralevő néhány évre, évtizedre. Azt hiszem, ha a gyerekem meghalna, azt nem akarnám túlélni.
2021. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
75%
Igen van.
2021. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
82%
Én igen!! Régebben mégis próbáltam párszor, csak olyan balf@sz vagyok, hogy még azt se tudtam normálisan megcsinálni. 4 próbálkozásom volt.
2021. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
69%
Nálam minél tovább tart még ez a maszkviselés ill. az egyéb hasonló intézkedések, annál jobban vágyom a halálra. Zavar, hogy az embertársaim butasága ennyire kikristályosodik. De nem merem megtenni, nem is akartam sosem, mert félek, hogy 'nem szabad'.
2021. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
86%

25 nem másokkal van bajod csak az intézkedéssel és magaddal.

megértem először én is így gondoltam...

2021. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
84%

26-os: Igazából arra vágyom sokszor, hogy vagy én, vagy azok haljanak meg, akik betartják ezeket a rendeleteket. Ha utóbbi következne be, akkor mondjuk eléggé egyedül maradnék. Itt is olyan rohamszerűen bojkottálnak minden maszkellenes hozzászólást, hogy a Göbbelsz Jóska gyenge kezdő volt hozzájuk képest. Biztos van sok olyan, akinek ez sem tűnik fel, és hagyja magát befolyásolni. Meg hát ez az ilyen hozzászólóknak is biztos bevételforrás, ami által valahol érthető is a dolog.


25-ös

2021. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
65%

Ez csak játék szerep. Játszani kell a játékszabály szerint, a többi meg le van...

Számos módon kijátszható a játék keretein belül.

Jó én nem Pesten vagyok ott lehet rizikós...

Kinek lenne a hozzászólása bevétel forrás?

Én nem vagyok sem mellette sem ellene. És egy kanyit sem kapok. Ez a része az elkeseredett emberek védjegye... Ha nem tetszik amit mondok biztosan fizetnek másnak H szpasson...Aha

2021. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy a hétköznapi emberekhez és a Yt-kommentelőkhöz képest az elején (szerintem) aránytalanul magas volt a 'Jaj, mi lesz?!'-kommentek száma, ahogy most aránytalanul magas a 'Beoltatom magamat minél előbb.' száma. Nyilván van, aki tényleg be akarja oltatni magát, de az embereket hallván még mindig vannak kételyek. Ehhez képest itt sokszor 2-3 perc eltéréssel özönlenek az egyöntetűen oltást igenlő válaszok, melyekből az első három egységesen 1-2 szóból áll, nagybetűvel kezdődik, helyesen van írva, és ponttal végződik. A negyedik válasz kulturáltan visszautasít, az első három felsorolt nyelvi tulajdonságával. (Jó, ott hiányzik egy vessző.) Nem csodálom, hogy a kérdező esetleg nem érzi jól magát egy ilyen világban.


25

2021. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Ebben lehet valami...

Bár szerintem kamu profilok. És annak is jó ha csak a fele igaz.

A csordaszellem érdekében... ha sokan sokat mondják biztos úgy is van. De ez is csak a buli része.

Kíváncsi leszek lessz e szavazás vagy döntésjoga az állampolgároknak...

Vagy mint a suliba, a szabadon választhatóan kötelező programok...

2021. jan. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!