Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek paranormális dolgok,en...

Hisztek paranormális dolgok,entitások létezésében?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 15:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De azt az akadozó hangot sosem felejtem el, akkor úgy úrrá lett a félelem rajtam: hogy azt mondtam inkább levegőt sem veszek! Full hideg volt a szóba körülöttem és olyan valódinak tűnt mintha ha családtag közelében lennél! Mintha a testemben lévő lélek kilépet volna egy másik világba! Valójában azért, mért a szemébe néztem! Az az érdekes ebben dologban, most tavaly Decemberben karácsony előtt egy apa meg a lányával tért vissza körülötte a hosszú hajú mögött fény volt. Ráadásul a kétségbe esett apát és lányát magával vitte! Szerintem, amúgy itt nem stimmel semmi sem velem szemben! Valamiért mindig akkor jelez meg hozzá előtte, mielőtt valami rossz bekövetkezne vagy valami eszement jó! Segít közben abban is, ha valami bekövetkezik. Sőt mi több az álmaiban rejti el a választ. Ezt hívják telekinézisnek! Tudom bolondnak néznek de látok néha olyan dolgokat amik nem velem, hanem másokkal történnek. Kissé viccesek is még van köztük olyan, ami csak hétköznapi vagy érzem velük előfordult érzelmeket! Nem észreveszem, hanem már tudom előre valamilyen okból. Nem tudom megmagyarázni, de gyerekkoromban iszonyatul irtóztam a vígról. A többiek egészen elfogadhatóan várták, amíg én végig kiabáltam az egész uszócsarnokot. Nem mondhatnám, hogy bármi közöm lenne egy természetfeletti érőkkel rendelkező emberhez, akit úgy színt érdekeltek volna ezek a dolog. Annyi a lényeg, hogy ha tükör előtt játszódik le az a fajta dolog, akkor nem saját magunkat látjuk?
2022. jan. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen foghatná az ember az agyára is de mi van ha abban a pillanatban az elmédet próbálja irányítani az adott dolgokra. És az a film sem különbözött sokkal. Mi van ha mégis jót akar az embereknek, nem pedig rosszat. Hol ott ő figyelmeztetni akar és nem pedig aljasságból akarja látni a szenvedésünket! Szerintem el akarja hitetni velünk, hogy valami egészen rossz fog bekövetkezni de ha valami jó, akkor csak azt kéri fogad el minél jobban a helyes utat a tárgyak leestével! Szerintem, habár én most is azt érzem több energiát használ fel körülöttem . Megpróbál egy egyenes -tát tartani velem, szerintem ez meg lehet bármilyen probléma végett. Nagyon ritka az, ha valaki túlvilági eseményeket észlel. Két féle dimenzió ritkán nyílik meg bárhol. Eistein is magyarázatot adott az aprányi fekete lyukak létezésére. A Bermuda-háromszög meg hogyan kerül elő ehhez. Szóval igen, elhiszem ha hülyén is hangzik. Minden léleknek meg van az útja. Mért kérdőjelezném meg? Azt hiszem ott van Jézus Krisztus létezése, habár többet elmond mint én ezekkel a szavakkal. Elég furcsa, de olyan ember nem lett volna, aki hallotta volna az ő történetet. Mért vethetném fel magamban arra a kérdést ezzel szemben: talán több követett küld maga után. Izráelben megint csak volt egy fiú, aki körül megjelent a szentség. Elvileg bemondták a hírek, azóta se szó se beszéd elhallgatnak róla mindent. Volt már nem egy vagy több ilyen eset. Egyébként az Amerikai Titkos Szervezetek eltitkolónak mindent.Egy emberrel nem igazán sikerült, erre azt mondom:hála az égnek digitalizációhoz. Egyébként valószínűleg, ahogy bibliában is várják nem lesz szerintem valami túlzottan boldog az újabb, ezen világ láttán, ami majd zajlik körülötte. Van egy érzésem,amiket nem látunk titokban próbálják tartani előttünk. Érdekfeszítő a dologban az az, hogy semmit nem tudok árról a fiatal fiúról Izrálben, aki embereket kezdett el gyógyítani 2010-ben. Ráadásul telepatikusan. Az előtt az ember előtt fejet hajtanék! De tuti nem bírja a külső hatásokat vagy már gondolom a titkos szervezetek martalékévá vált.
2022. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ott van Dynamo ! Hiszed vagy sem ő képes rá! Nekem nagyon is egy jó lelkű embernek tűnik! Nagyon is jó, mert így egy kissé sem hisznek bolondnak a hátam mögött. Ő is így van ezzel az ő szavait idézve: meg kell tanulnunk elengedni a múltat. Én is azt teszem, de erről egy csöppnyi fogalmaz sincs. Egyszerűen nem tudok szóhoz jutni, de a valóság sosem áraszt élénk amnesztiát ! Ott van a Bermuda-háromszög hány repülő eltűnt 65-ös évek tájékán! Mind olyan dolgok amiről az ember tényleg nem tudja bebizonyítani választ a valódi létezesükre vagy sem.
2022. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%

A Bermuda-háromszögben történt esetek hoaxok.

Érdekes módon amióta gyorsan terjed az infó (mobiltelefon, internet) azóta nincs ott semmilyen eset.

Ebből is látszik, hogy az eltűnt hajók/repülők csak legenda.

Addig lehetett hülyíteni az embereket ilyen kitalációkkal amíg nem tudták ellenőrizni annak valódiságát.

Ma már nagyon könnyű lenne ezt megtenni, ezért is nincsenek már ilyen esetek.


Az meg egyenesen vicces, hogy egyesek erre, mint tényre hivatkozva alakítják ki a nézeteiket...

2022. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A hidegháború alatt az oroszok meg az usa is alkalmazott olyan embereket akik pl megmondták hogy mi van 100km-re, és tényleg tudták.

Ezzel akartak kémkedni 1más ellen.

Több ilyen képességű embert is vizsgáltak.

2022. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
#10 Én valamennyire elhiszem, hogy létezik természetfeletti, viszont én nem akarok a halál után semmit. Szóval nem mindenkinél van az amit írsz.
2022. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

#16

De abból indult az egész...

2022. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MolotovPunk ***** válasza:
Igen hiszek! Viszont az emberi elme nem arra van tervezve, hogy paranormális dolgokat fogadjon be. Mindenki jobban szeret a saját hétköznapi és legfőképp kézzelfogható dolgain aggódni, mintsem olyan érthetetlen és felfoghatatlan dolgokkal foglalkozni, amiket a paranormális jelenségek jelentenek.
2023. márc. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!