Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak megtörtént történeteitek?

Vannak megtörtént történeteitek?

Figyelt kérdés
Szelemekkel kapcsolatban?Vagy démonok esetleg ufók?De csak ha igaz a sztori akkor írd le...(szkeptikusok,racionálisok, rosszindulatúak,hitetlenek kíméljenek!)
2011. jún. 13. 15:18
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Egyszer apum fozott teat, es ott hagyta a gazon.De elfelejtette es elaludt, anyum es elbobiskolt, en mar reg lefekudtem.Aztan anyum almodott.Az edesapja, azaz a nagyapam veszekedett vele, hogy menjen ki a konyhaba es hozzon neki palinkat.Ez otthon volt a regi hazban.De anyum altaban kiment a mi konyhankba(pedig nem szokott alva jarni), es arra ebredt fel hogy fekete fust szall mindenhol, es hogy rettento szag van.A tea ott fott orakig, (10-11 fele tette apum oda fozni, anyum 1-2 fele ment ki), es ha anyum nem kell fel, reggelre mind meghalunk fustmergezesbe.Nagyapam mar meghalt meg a szuletesem elott, de meg mindig vigyaz rank, es megmentette az egesz csalad eletet.
2011. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok történetem van, nem írom le mindet. Kiskorom óta látok szellemeket, anyukám mesélte h kb 5 éves koromig mindig beszéltem valakihez és nem hittem el, hogy más nem látja, csak én...

aztán volt, hogy éjjel arra ébredtem, hogy egy árnyék suhant el közvetlenül az órám előtt, ez olyan hajnali 3 körül lehetett, másnap láttam, hogy az órám megállt. 3 órát mutatott. aztán volt, hogy lépkedést hallottam, 2 másik családtagommal együtt.

egyszer meg a dédimamám szellemét láttam, menyasszonyi ruhában, erősen fénylett. mamám ugyanazon az éjszakán ugyanígy látta őt...

és még pár hasonló eset történt, de ezeket most nem írom le :)

2011. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Pepebaba"

olvastam amit írtál, hogy a fekete macska mindig ott volt amikor öngyilkosok lettek. és hallottam egy olyan cicáról is , aki egy öregek otthonában lakik, és soha nem megy oda senkihez, csak azokhoz akiknek már nincs sok hátra, a cica azoknak az ölükbe fekszik és ott dormbol nekik , tehát azoknak akik pont akkor halnak meg. mintha tudná hogy most meghal az az ember.

mondjuk én nem nagyon hiszek a "szellemekben"

(bocsi a szóismétlésért)

2011. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
OLyan érdekesek ezek a törénetek...engem nagyon érdekelnek....Érdekel amit nem ismerek.
2011. júl. 16. 11:33
 35/37 anonim válasza:
velem most először fordult elő ilyen dolog,eddig nem hittem semmilyen szellemekben se más természetfeletti dolgokban de mostmár elgondolkoztat...a bnőmnél aludtam akinek pár hónapja halt meg a papája.mi este ültünk a gép előttt és a semmiből leestek a radiátor széléről a könyvek ami 3napja ott álltak mozdulatlanul...közbe rádiót hallgatunk és a könyvleesés után a rádióból olyan hang jött ki mintha vki bezavarta volna az adást és lelassitotta volna...lassitva szót a zne,aztán gyorsan kikapcsoltam...én nagyon megijedtem!!!a csúcspont nálam az volt h éjjel a pár hete elhunyt rokonom szellemét láttam.....ez az álmom és ez az egész történet nagyon felkavart!!
2011. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
velem is történt egyszer egy szellemmmel kapcsolatos.. épp aludni akartam este, az ágyamba feküdtem, egyedül voltam otthon, ajtó, ablak bevolt zárva.. egyszer csak azt hallom, mintha valaki mögöttem a nevemet suttogná.. többször is egymás után. nagyon megijedtem.. aztán hátrafordultam, reménykedtem benne hogy a szüleim hazaértek és csak ők szóltak nekem. mikor hátrafordultam nem láttam senkit.. utána meg is szűnt a suttogás..
2012. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

az anyámmal történt egyszer egy szellemes történet, ő mesélte:

egyszer este a barátnőjénél volt (gabi), és szellemet idéztek. Gabi ötlete volt, hogy idézzenek szellemet, anya viszont nem hitt ebbe az egészbe. Végül gabinak sikerült rávennie anyát. anya azt mondta, hogy mielőtt rendes kérdéseket tesznek föl a szellemnek, kérdezzenek olyat, amire biztosan tudják a választ, és így tudják majd hogy tényleg igazi szellemmel beszélnek...a szellem úgy válaszolt, hogy fogtak egy könyvet, és ha a válasz igen volt akkor azthiszem jobbra dőlt a könyv, ha nem akkor pedig balra. anyának volt egy bátyja, akinek volt egy saját lakása, de akkor már hónapok óta a mamájánál volt. anya azt kérdezte a szellemtől, hogy a bátyja most a mamájánál van? ( és erre tudta a választ: igen) majd a szellem nemmel válaszolt. erre anya mondta, hogy hagyják ezt az egészet, mert ez nem működik, nem válaszolt jól a szellem....

Másnap anya épp meg akarta látogatni a bátyját a mamájánál.. Kérdezte a mamájától, hogy hol van a bátyja? majd ezt válaszolta a mamája: Tegnap este visszaköltözött...

2012. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!