Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak megtörtént történeteitek?

Vannak megtörtént történeteitek?

Figyelt kérdés
Szelemekkel kapcsolatban?Vagy démonok esetleg ufók?De csak ha igaz a sztori akkor írd le...(szkeptikusok,racionálisok, rosszindulatúak,hitetlenek kíméljenek!)
2011. jún. 13. 15:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%
A macskád kétlem hogy egy rossz akaratú entitással találkozott. Akkor nem dörgölte volna oda magát. A baleset sztem csak véletlen volt. Skóciában meg nem csoda hogy fura dolgokat tapasztalsz! Az a város teli van szellemekkel! Ha jól emlékszem a dokumentum filmre, akkor az egész hely egy ösi temetöre épült. Bár ezt még csak abból a bizonyos filmböl hallottam.
2011. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%
"Skóciában meg nem csoda hogy fura dolgokat tapasztalsz! Az a város teli van szellemekkel!" Ez valami vicc? Skócia mióta város?
2011. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
0%
már ne haragudj de skócia tényleg nem város azt meg , hogy te láttál egy dokumentum filmet arról hogy temetőre épült az a lakópark amiről írtam...hát nem is tudom, sztem ésszerűbb lett volna ha nem is írsz, vagy te is leírod a tapasztalatodat.
2011. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
32%
Én a hozzászólásából arra a következtetésre jutottam, hogy "Skócia város" épült temetőre és nem a lakópark. :D
2011. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
: ) köszi , tényleg skócia város és az épült temetőre ... kicsit félre értettem....
2011. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy elégé nagy városba élek és az egyik hozzácsatolt részén történt.Kábé 4-5 ház áll egy olyan területen ,ahol régebben embereket végeztek,lincseltek meg.

Egyik házba egy házaspár él kisfiúkkal.A gyerek 3 éves volt.

Este tíz óra körül az anyuka megy le az alsó emeletre a lépcsőn.Meghallja,hogy a kisfia magába beszél.Kicsit lejjebb lépett ,de észrevétlen maradt és nézte a gyereket ,ahogyan beszél maga elé.Hívta az apját is,és utána ketten figyelték tovább.A kisfiú állandóan azt hajtogatta,hogy "nem mehetek,mert anyuék nem engednek el" stb.majd az apának elege lett és lement a gyerekéhez,ekkor megszakadt a dolog és megkérdezték ,hogy kihez beszélt...a kisfiú azt mondta,hogy itt volt egy bácsi azt mondta,hogy menjek vele,de én mondtam,hogy ti nem engednétek.


Barátnőm is mondta,hogy a vitrines szekrénybe visszatükröződött egyszer egy kövér szakállas férfi.És ez kettő egymás melletti házba történt,és nem tudjuk ,hogy mi lehet a másik háromba.Barátnőmék azóta mert leszentelték a házat,nyugi van már.



A kertszomszédunk házát megakarta venni Apu,de valahogy sose sikerült.Egyik nap megtudtuk,hogy a tulaj öngyilkos lett.Ebbe az a fura,hogy az az előtti tulajdonos is öngyilkos lett éjszaka.És akkor tájt,amikor meghaltak mindig egy fekete macska bukkan fel valahol és figyeli kertet.Egyszer odamentem a macskához és olyan volt mint a horror filmekbe ,nagyon beszrtam tőle.De szerencsére nem karmolt meg.Azt biztos,hogy két szellem van ott,mert az öngyilkosok lelke ,jó hosszú ideig marad.

2011. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
ja és 17/F
2011. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Pepebaba ***** válasza:

Egyszer a dédi papámat máshová kellett temetni az előző temetőből, mert mamáék elköltöztek máshová ahonnan nem tudtak volna temetőbe menni. Ez utáni napon mamámék aludni készültek amikor kopogást hallottak. Mamám kimet megnézni, hogy mi lehet az.Mama azt gondolta hogy a dédi papa az.. ezért elmagyarázta neki hogy mi történt és megszűnt a kopogás....


Ismerősömmel az volt hogy vkinek ajándékot akart adni és a becsomagolt ajándékot felrakta a polc tetejére, hogy másnapra ne tűnjön el, de az éjjel az illető meghalt és reggelre leesett a polcról az ajándék....


Osztálytársammal az volt hogy amikor meghal a papája akkor senki sem volt a lakásukban (hétköznap, mindenki dolgozott) és mire hazaértek akk látták hogy amelyik képeken rajta volt a nagypapa az leesett a falról...


Még sok ilyet tudok, keressetek meg facebookon, mindig fent vok (kivéve a nyári szünetből egy hónapot, de mind1, írhattok) : Siflis Rozina

2011. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 FöldreSzálltAngyal ***** válasza:
Általános iskola,4.osztály,szülinapi buli.Ünnepelt fiúcska kitalálja,hogy idézzünk szellemet,mert az milyen ,,vicces". Sok hülye belemegy,naná h senki sem maradhatott ki,mert azt kinevették. Beültünk a fürdőszobába,nagy sötétség,szülők kint a konyhába,ami pont a f.szobával szembe van. Egy középkori hölgyet idéztünk,aki itt ragadt,a nevét nem szívesen említem.Lényeg,hogy az első próbálkozásnál semmi nem történt.A második hívásnál,nagy csattanás,olyan érzés mintha fújna a szél..és véres papír zsebkendők hullottak ránk. Mindenki üvöltve rohant ki,de egy páran maradtak és ,,beszéltek" vele. Velük azóta csúnya balesetek történtek(senki nem halt meg). Én annyival úsztam meg,hogy aznap éjszaka megjelent,suttogta a nevét.Azóta hiszek a szellemekben,és már nagyon bánom ezt az idézést.
2011. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Nekem van egy regi kepem apumrol.Fekete-feher de tisztan latszik.5-en ultek a lepcson, olyan kicsi csoportkep.Akkor meg apum tinedzser volt.Es felette par centivel, halvanyabban, mintha o lenne, egy masik alak.Olyan mintha o lenne, de nem a festek mosodott el, vagy nem rossz a fenykepezo gep, mert az alak apumat nezte fentrol.Mintha a vedoszelleme lenne, vagy valami ilyesmi.Lehet nem igaz de nekem akkor is fura
2011. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!