Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak megtörtént történeteitek?

Vannak megtörtént történeteitek?

Figyelt kérdés
Szelemekkel kapcsolatban?Vagy démonok esetleg ufók?De csak ha igaz a sztori akkor írd le...(szkeptikusok,racionálisok, rosszindulatúak,hitetlenek kíméljenek!)
2011. jún. 13. 15:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
72%
a barátok köztben feltűnt magdi anyus szelleme.
2011. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Épp a múlt héten történt velem. Új lakásba költöztem. Második estémet töltöttem ott egyedül, már épp aludni készültem. Persze az ablakot tárva nyitva hagytam, mert nyomasztó volt a hőség. Szóval behunytam a szemem és készültem, hogy bemerüljek egy szép álomba, mikor a vihar hirtelen feltámadt. Kicsit megijedtem, mert olyan hirtelen jött. Gondoltam hát felkelek és becsukom az ablakot. Mikor kinyitottam a szemem, az üveges ajtó mögött, (ott van az előszoba) megláttam egy kisgyerek szellemet. Bámultam mint borjú az új kapura, már épp meg akartam ijedni, mikor eszembe jutott, hogy hiszen szellemek nincsenek is. És ekkor rájöttem, hogy csak a lépcsőházból beszűrődő fény űzött velem csúf tréfát.

Azért elég hátborzongató volt...

2011. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
100%
Nekem apukám meghalt 4éve.Halála után pár hónappal oda költöztem a páromhoz.Rendezkedtem be,a cuccaimat pakolásztam szét.A konyhaszekrényre az üvegre két darab fényképet raktam,hogy őket mindig lássam.Az egyik az apukám képe volt,a másik az iker testvéremé.Apukám képe folyamatosan le esett.Akárhogy raktam,megcseréltem a képek helyét,oda ragasztottam,az a kép nem maradt a helyén...Fura volt.Utána már világossá vált,apa volt,jelezni akart nekem,ne költözzek oda,ne maradjak...Nagyon csúnya vége lett a párommal a kapcsolatunknak,rettenetesen féltem tőle,pszichopata volt.Csak segítséggel sikerült kijutnom a lakásból,amikor rám támadt.TUDOM,h akkor apa jelzett nekem.Ő tudta,amit én még akkor nem,nem szabad ott lennem,mert egy igazi őrűltel volt dolgom...
2011. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Legalább tudod hogy mindig vigyáz rád...A kutya meg olyan furán morgott nah :D
2011. jún. 13. 23:26
 15/37 anonim ***** válasza:
67%
16:03, az a NégyzetMéter rövidítése okoska! -.-
2011. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
NANOMÉTER.....XDXDXD
2011. jún. 14. 18:50
 17/37 anonim ***** válasza:
túl sok filmet nézel..
2011. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

paranormal activity-t tudom ajánlani(mnd2 részét) vagy a grave encounterst. brutális egy film.:D amit még tudok az az Alone c. film. nézd meg a bemutatóját, szerintem tök cuki.:D

amúgy, a kutyám néha nekem is szokott ugatni éjszaka. egyszer arra keltem hajnali 2kor, hogy a kutya a nappaliba ajtónál áll, és ugat kifelé a sötétbe. nem paráztam, mert az udvaron bármi átmehetett, másik kutya, macska vagy akármi... ez pont ma történt: egyedül voltam itthon(mert ugye mindig ilyenkor történik vmi szar:D) a kutyám elkezdett ugatni. na nem is ez a lényeg. nem tudom mit ugatott. (a házunkat úgy kell elképzelni, hogy üvegajtó ahogy bejössz egy előtér, még egy ajtó még egy benti előtér szembe lépcső balra nappali jobbra konyha. az ajtó falán tükör balra egy tükrös szekrény.) lépcsőnél állt, az ajtó felé, egyre ment előrébb a kutya. nyitva volt az ajtó. kinéztem és nem volt ott senki. először nem foglalkoztam vele, mert ez mind a földszinten történt, én meg fent vok a 2.on. mikor lementem, láttam h a macskát nem ugathatja, mert az egy szinttel feljebb, a háta mögött van.:D nem tudom mit ugatott, lehet csak macska.xD

2011. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
73%
Majd két évvel ezelőtt kaptam egy cicát : ) , panelba lakunk meg már akkor is itt laktunk... ahol most a házunk van az régen temető volt,Skóciába voltam gyakorlaton és mikor hazaértem akkor kezdtem megismerni a cicát.Minden éjszaka 1óra körül felébredt és a szoba folyosóján nyávogott és egy pontot nézett, volt mikor még neki is dörgölte magát, ebben az volt a fura hogy nem volt ott semmi... ijesztő volt de olvastam valahol a macskák látják a szellemeket és mivel itt régen temető volt így gondolom erről lehetett szó. Sajnos a cicám rá 1hónapra elpusztult balesetben de ezt nem fogom elfelejteni ...
2011. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
Én írtam az előzőt is ... történt velem kint Skóciába a gyakorlat során ( egy néninél voltunk a barátnőmmel elszállásolva) a barátnőm bulizni ment , előtte kivasalta a haját de a vasalót bekapcsolva hagyta a fa asztalon lefordítva...én nem vettem észre és elaludtam...nem sokkal később arra ébredtem fel hogy valami recseg az asztal körül,mivel kicsit idegesítő volt megnéztem és akkor láttam hogy a hajvasaló már annyira fel volt forrósodva hogy az asztal már kicsit fekete volt a hajvasaló melegétől,lehet hogy az a recsegés egy jel volt ,hogy ébredjek és kikapcsoljam a vasalót ... de ki tudja...
2011. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!