Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha nem létezik szerintetek...

Ha nem létezik szerintetek vonzás törvénye, akkor miért van fiatalon két házam, nyaralóm és felsőkategóriás autóm?

Figyelt kérdés

Néha-néha olvasgatok ezen az oldalon, és elképesztő mennyi szkeptikus, hitetlen ember van(gondolom ezek nagy része tizenéves, és most éli lázadó korát).

Számomra már kiskoromtól természetes volt, hogy ezen dolgokban higgyek, sok mindent tanulmányoztam és kipróbáltam a parapszichológia témakörében.

Az életben szinte minden embert körbe vesz a vonzás törvénye, azt kapja ami a szíve mélyén van, a sors szán neki, és ez igaz a beteg, nélkülöző emberekre is(nekik a tapasztalás a fontos, amit az élethelyzet nyújt számukra).

Munka nélkül, kis befektetéssel sikerült elérnem, hogy európai átlagban is nézve jó életem van, mert tudom hogy e törvények szerint működik az élet.

Aki nem hisz ebben, az mégis mivel indokolja?

Még mielőtt valaki első kérdése lenne, igen, a pénzszerzés sokféle módjára használtam, ezt a dolgot, és működik, mert hiszek benne!



2014. okt. 19. 15:20
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

Egyet értek: itt bizony a hit, bizony kulcskérdés/és most nem vallási oldalról, ha az is van , még jobb/, mert anélkül helyben járás az egész. A sok egy helyben toporgó, a másik

embert néző, azokat gyalázó és magukkal semmit nem foglalkozó, problémákat szőnyeg alá söprő emberek miatt tartunk itt, még egy sikert sem tudnak a helyén kezelni..

Csak irigykedni, no meg az esetleges szerencsére hivatkozni !!!

Mentalítás, ez az , amiben a béka segge alatt vagyunk...

2014. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
39%

>Munka nélkül, kis befektetéssel sikerült elérnem, hogy európai átlagban is nézve jó életem van


Azért, mert olyan feltételek között éltél/élsz, amik ezt lehetővé teszik és/vagy előidézik. Semmi sem indokolja, hogy ehhez bármi különleges hatás, például a Vonzás Törvénye kéne. Eddig csak közhelyekkel válaszoltál erre, ha lesz rendes érved, próbálkozz újra. De amúgy felesleges, mert nincs ilyen érv.

2014. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
10%

Tehát szerinted, akit önhibáján kívül nélkülönözőnek tartunk, az a saját hibája?

Nem akar minden nap enni, gyerekeinek enni adni, taníttatni őket?

Ha mindazt külső segítség nélül értél el, amit itt leírsz, (ami szerintem "Hupikék" kategória) a bevonzás törvényével vonzzál be magadnak egy kis empátiát is.

Meglátod, akkor nem dicsekvő gazdagnak, hanem tiszteletre méltó embernek fognak tartani!

.

Mivel az önmagad által választott álneved sem adod kérdésedhez, te nem az a politikus vagy, aki azt mondta: "Akinek nincs semmije, az annnyit is ér!"?

A szintjét megütötted.

2014. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
57%

"Amire vágyik, azt hozza a sors az életébe.

Ez másként nem is működhet."

Magyarázd ezt el, kedves kérdező, az etióp éhezőknek. Az AIDS-szel született afrikai csecsemők millióinak. A megerőszakolt, és meggyilkolt fiatal lányoknak... Soroljam?

2014. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

" a pénzszerzés sokféle módjára használtam, ezt a dolgot, és működik, mert hiszek benne!"


Téged tényleg jó helyre rakhatott le a varjú annak idején, ha ennyi pénzkereseti lehetőséged adódott, mások egynek is örülnének!

Sajnos az ilyen milliomosok nem látnak túl a pénzhegyeken.Azt hiszik, az csak úgy terem és más is csak úgy sz@rja otthon.A saját érdemüknek tekintik, hogy van vagyonuk és még véletlenül sem gondolják, hogy csupán az eleve jó körülményeiknek, kapcsolataiknak , mutyizásuknak köszönhetik.

Azért hidd el, a kevésbé tehetőseknek is van valamijük, például tartásuk, becsületük, amit sajna nem lehet pénzért megvenni.Én nem irigylem azokat, akik csak az anyagiak felhalmozásában lelik örömüket, elég sivár, semmirekellő élet az!

2014. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

"Akinek nincs semmije, az annnyit is ér!"?


Sebaj!Sokan vannak olyanok is, akiknek van valamijük, de nem érnek semmit!

2014. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
53%

ezeket olvasd el !


[link]


és:


[link]

2014. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
Küldj már 5 millát aztán vonzol magadnak helyette mert nekem nem működik :D
2014. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
És hogy állsz a párkapcsolattal, kérdező? Bevonzottad magadnak az álomnőt? Korlátoztad őt a döntéshozatalban? Mert hisz a vonzás törvénye, ha működne, ezzel járna nem?
2014. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
előző ! igen, azzal járna, de ebbe nem gondolnak bele.
2014. okt. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!