Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha nem létezik szerintetek...

Ha nem létezik szerintetek vonzás törvénye, akkor miért van fiatalon két házam, nyaralóm és felsőkategóriás autóm?

Figyelt kérdés

Néha-néha olvasgatok ezen az oldalon, és elképesztő mennyi szkeptikus, hitetlen ember van(gondolom ezek nagy része tizenéves, és most éli lázadó korát).

Számomra már kiskoromtól természetes volt, hogy ezen dolgokban higgyek, sok mindent tanulmányoztam és kipróbáltam a parapszichológia témakörében.

Az életben szinte minden embert körbe vesz a vonzás törvénye, azt kapja ami a szíve mélyén van, a sors szán neki, és ez igaz a beteg, nélkülöző emberekre is(nekik a tapasztalás a fontos, amit az élethelyzet nyújt számukra).

Munka nélkül, kis befektetéssel sikerült elérnem, hogy európai átlagban is nézve jó életem van, mert tudom hogy e törvények szerint működik az élet.

Aki nem hisz ebben, az mégis mivel indokolja?

Még mielőtt valaki első kérdése lenne, igen, a pénzszerzés sokféle módjára használtam, ezt a dolgot, és működik, mert hiszek benne!



2014. okt. 19. 15:20
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Nem etikus, és nem is írnék erről sokat, de van állandó partnerem is, meg mellette alkalmi is van.

És igen, ezeket a parapszichológiai dolgokat sokmindenre lehet használni, sok dolgot el lehet érni, csak nem mindig etikus!

2014. okt. 24. 10:02
 22/56 anonim ***** válasza:
Ha te sem tartod etikusnak, akkor miért csinálod és miért hirdeted? Gondolod, hogy megúszhatod következmények nélkül?
2014. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

mindenkinek adva van a lehetőség hogy használja a szellemi törvényeket, csak kevesen teszik.

irigy emberek mindig lesznek, de attól még ha a saját életemben tudom használni, akkor használom is továbbra is.

Aki meg rájön ennek a működésére, az is fogja használni.

2014. okt. 24. 11:36
 24/56 anonim ***** válasza:
Szerintem meg úgy kamu, ahogy van.
2014. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Mindennek ára van! Hogy mekkora? Nos, arra rá fogsz döbbenni. Ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni. Egyszer fent, egyszer lent. Lehet bármit "használni" a duális világ törvényeit még Te sem tudod felül írni.
2014. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

"Szerintem meg úgy kamu, ahogy van."


Irigy emberrel találkozok nap mint nap, úgy látom itt is van.Magyar sajátosság, más sikerének nem tud örülni!

2014. okt. 25. 11:29
 27/56 A kérdező kommentje:

"Mindennek ára van! Hogy mekkora? Nos, arra rá fogsz döbbenni. Ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni. Egyszer fent, egyszer lent. Lehet bármit "használni" a duális világ törvényeit még Te sem tudod felül írni."


Ezeken a törvényeken, és azok értelmezésén, gyakorlatban való megértésén, már rég túljutottam!

ha ezen gondolkodnék, amit te írtál, akkor még mindig egy helyben topognék, és semmi irányba nem tartana az életem!

2014. okt. 25. 11:31
 28/56 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire "para spirituális" hívő vagy kérdező, akkor talán a karmáról is hallottál már? Mindennek meglesz a maga következménye előbb-utóbb.És ha valaki nem csak él, hanem vissza is él ezekkel a bizonyos törvényekkel, annak csúnya vége lehet!
2014. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

Mellesleg nincs rajtad mit irigyelni, mert amit írsz, abból kitűnik, hogy kapzsi ember vagy és akinek semmi nem elég, mindig többet akar, az nem boldog!Ha meg csak az anyagi javak szerzése "boldogítja", akkor megette a fene!

A társkapcsolatod sem lehet irigylésre méltó, ha mellette alkalmi is kell!

A lelkivilágod, spirituális fejlődésed ezek szerint még a béka feneke alatt van.

2014. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim válasza:

A vonzás törvénye, átverni a társad, mellette alkalmihoz szaladgálni? A kisördög már nekem is súgott ilyet, de elhárítottam. Tán ezért nem vagyok gazdag? Én megélek, de rengeteg melóval.

Tanultam, de nehezen ment, nem az itt szerzett tudásból élek. Van, akinek az apukája egy telefonnal intézi: Járassátok már ki az egyetemen a kis csemetémet!

Kis csemetém elvégezte az egyetemet, hurrá, milyen szép, milyen okos! Veszek neki sportkocsit! Már nőzik is a fiacskám, büszke vagyok! Hová menjenek, veszek neki egy házat, naná, hogy Rózsadombon! Az én fiam nem olyan, szeret dolgozni, biztos sokat fog keresni, saját erőből! Van egy ismerősöm felhívom, van egy tök jó állás, csoda, hogy eddig sem kellett senkinek sem, hiszen milliós a fizetés és szinte be sem kell menni.

Mellé kellene egy butik, naná, hogy a Kígyó utcában, az alkalmazottak nagyon jók, mindent megcsinálnak, sokat dolgozik a fiam, ő megy személyesen a pénzért.

Tehát, mindent maga csinált, mert hitt benne, ez a Vonzás Törvénye és remélem tovább viszi ezt a gyermekeinek is, ha sikerül neki a gyerekcsinálás, vagy ha nem, majd csinál helyette valaki más!

Az emberek irígységével pedig ne törődjetek, ha nem hisznek a parapszichológiában, az ő bajuk!

2014. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!