Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha nem létezik szerintetek...

Ha nem létezik szerintetek vonzás törvénye, akkor miért van fiatalon két házam, nyaralóm és felsőkategóriás autóm?

Figyelt kérdés

Néha-néha olvasgatok ezen az oldalon, és elképesztő mennyi szkeptikus, hitetlen ember van(gondolom ezek nagy része tizenéves, és most éli lázadó korát).

Számomra már kiskoromtól természetes volt, hogy ezen dolgokban higgyek, sok mindent tanulmányoztam és kipróbáltam a parapszichológia témakörében.

Az életben szinte minden embert körbe vesz a vonzás törvénye, azt kapja ami a szíve mélyén van, a sors szán neki, és ez igaz a beteg, nélkülöző emberekre is(nekik a tapasztalás a fontos, amit az élethelyzet nyújt számukra).

Munka nélkül, kis befektetéssel sikerült elérnem, hogy európai átlagban is nézve jó életem van, mert tudom hogy e törvények szerint működik az élet.

Aki nem hisz ebben, az mégis mivel indokolja?

Még mielőtt valaki első kérdése lenne, igen, a pénzszerzés sokféle módjára használtam, ezt a dolgot, és működik, mert hiszek benne!



2014. okt. 19. 15:20
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:

Irigy emberek mindig is lesznek, itt is megjelentek.

Köszönjük a példabeszédet!

2014. okt. 28. 21:43
 32/56 anonim ***** válasza:
73%
szomorú, h olyan eszetlenséget mint a vonz. tv. beveszik az emberek. ez tulképp az emberi büszkeség miatt van.
2014. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

"aqer nevű felhasználó válasza:


szomorú, h olyan eszetlenséget mint a vonz. tv. beveszik az emberek. ez tulképp az emberi büszkeség miatt van.


A válaszíró 13%-ban hasznos válaszokat ad."


Annyit kommentet fűznék a válaszodhoz, hogy a mások által visszaigazolt százalékszámod, mindent elárul rólad, meg a válaszod helyességéről!

2014. okt. 28. 22:09
 34/56 anonim ***** válasza:

Pedig igaz, amit írt. Nem tetszik, hogy apuci hátán felkapaszkodva tudtál csak elérni valamit, ezért kitalálod ezt a baromságot. És egy csapásra az univerzum akarata lesz, hogy neked van pénzed.


Amúgy meg meg kéne cáfolni amit írt. Egy öt éves gyerek vitázik úgy, hogy: ''Bi bi bí! Nekem van igazam akármit mondtok, mert mind hülyék vagytok.''

2014. okt. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
83%

kérdező ! a %-nak NEM a helyességhez van köze, CSUPÁN tetszési index. azt jelzi, nem tetszik a válaszom.


ha pl. a náciknak azt írom, elmebeteg az eszméjük, s ezért "lepontoznak" akkor az alacsony %-om azt jelzi számodra h nincs igazam?


kiferdült gondolkodásod van.

2014. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

aqer!

Miért nem vonzol be magadnak egy pár plussz százalékot?


Amúgy meg ne foglakozz a kérdezővel. Csak irígy, hogy neked van agyad. Vannak ilyen emberek, hogy nem tudnak a másiknak örülni.

2014. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

"Miért nem vonzol be magadnak egy pár plussz százalékot?"



megfogadom tanácsod :)

2014. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:

Irigy a fene. Írásodból kiviláglik, hogy nem a saját önnön erődből indultál el. Jól jön a biztos segítség.

Kíváncsi vagyok, hogy milyen alapról indultál, nem hiszem, hogy ruhatárad egyetlen lukas tornacipő volt, és onnan törtél égi magasságig, és az AudimerciBaMegWilihez.

Szegény családból indultál-e, és ha igen, támogatod-e őket tisztességgel?

Kíváncsi lennék, mi lenne veled, ha egyik reggel Manhattan-ben ébrednél, a gettóban, üres zsebbel, mihez kezdenél, hogy teremtenéd meg az első millió dolcsit?

2014. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

En megertem a kerdezöt. Nekem is hat... vagy nem is inkabb nyolc hazam van a Bahamakon, tizenöt Ferrarim a garazsban, maganrepülöm, meg egy kis szigetem Afrika partjainal. Meg annyi penzem, hogy nem tudom elkölteni, jajj.

Mindezekert egy napot sem kellett dolgoznom, este kitalaltam, reggelre ott volt, hat mi ez, ha nem bevonzas?

Megis ide kell jarnom a gyk-ra dicsekedni, hogy nekem milyen jo...

2014. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:

Légyszíves, küldj nekem egy kis pénzt, ne mondd, hogy nem akarsz, mert ezzel megállítod a vonzás törvényét! Hiszen Te még gazdagabb vagy, mint a kérdező!

Az én pénztárcám nyitva áll, (üres)igazoljuk hát a vonzás törvényét: Küldd, Küldd Küldd Küldd

(Bankszámlaszámom privátban megírom! :) )

2014. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!