Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha nem létezik szerintetek...

Ha nem létezik szerintetek vonzás törvénye, akkor miért van fiatalon két házam, nyaralóm és felsőkategóriás autóm?

Figyelt kérdés

Néha-néha olvasgatok ezen az oldalon, és elképesztő mennyi szkeptikus, hitetlen ember van(gondolom ezek nagy része tizenéves, és most éli lázadó korát).

Számomra már kiskoromtól természetes volt, hogy ezen dolgokban higgyek, sok mindent tanulmányoztam és kipróbáltam a parapszichológia témakörében.

Az életben szinte minden embert körbe vesz a vonzás törvénye, azt kapja ami a szíve mélyén van, a sors szán neki, és ez igaz a beteg, nélkülöző emberekre is(nekik a tapasztalás a fontos, amit az élethelyzet nyújt számukra).

Munka nélkül, kis befektetéssel sikerült elérnem, hogy európai átlagban is nézve jó életem van, mert tudom hogy e törvények szerint működik az élet.

Aki nem hisz ebben, az mégis mivel indokolja?

Még mielőtt valaki első kérdése lenne, igen, a pénzszerzés sokféle módjára használtam, ezt a dolgot, és működik, mert hiszek benne!



2014. okt. 19. 15:20
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Ja igen azt még hozzátenném, az egyik évfolyamtársam is szkeptikus, mellette gőgös is. Azt mondja magában hisz, (nekem ez lényegtelen információ), de az a baj vele, hogy kezelhetetlen. Nem fogadja el más segítségét, csak ő a tökéletes, ő mindent jól tud. Ha jól értem erre a problémára céloztál.


Ami azt illeti szóba sem állok vele, nem a világnézete miatt, hanem mert feszültséget kelt bennem az, hogy tudom, hogy nekem van igazam, mégsem fogadja el, hogy ez így van.


Az viszont eszembe sem jutott, hogy ráerőltessem az én világnézetem, menjen az útjára, ahova akar, előbb, utóbb majd rájön ő is, hogy mi a hiányossága az ő sajátos világának.

2014. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
62%

én is ismerek ilyen kezelhetetlen embert. a napokban is volt vele konfliktusom. ő is a vonz.-ban hisz.


de egyéb dolgokat is észrevettem.

2014. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:

Az önbizalom, a hit nagyon szép dolog.

De lehet az bármilyen nagyszerű és magasztos, ha

valakinek annyi sincs, hogy a héten még nem is evett.

(Itt nem arra gondolok, hogy Hétfő, 0:01 perc)


A vonzás törvénye neki egyáltalán nem működik, esetleg a halált vonzza be, mert le sem telik a hét és éhenhal.

Sokra megy a hittel is, azonkívül, hogy megköszönheti az Istenének, hogy a halál megváltotta a további szenvedéseitől, mert megszületett.

2014. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
0%
esztelen baromság a vonz. tv.-e
2014. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 Aureas válasza:
74%
A vonzás törvénye, vagy a sors iróniája, ki minek nevezi, én hiszek abban, hogy az ember amit nagyon akar azt el is éri (nem elég a fejünkben hanem a szívünkben is) de ennek is van határa: lehet sok pénze, autója, szerencséje stb. de vannak dolgok amiket nem elég akarni erősen hanem hinni is és elképzelni belemerülni, nekem is vannak olyan dolgaim amit akarok és tudom hogy szívem mélyén minden porcikám erre vágyik de hinnem is kell, hogy ez meg fog történni
2014. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
0%
előző, te becsapott vagy.
2014. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!