Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha nem létezik szerintetek...

Ha nem létezik szerintetek vonzás törvénye, akkor miért van fiatalon két házam, nyaralóm és felsőkategóriás autóm?

Figyelt kérdés

Néha-néha olvasgatok ezen az oldalon, és elképesztő mennyi szkeptikus, hitetlen ember van(gondolom ezek nagy része tizenéves, és most éli lázadó korát).

Számomra már kiskoromtól természetes volt, hogy ezen dolgokban higgyek, sok mindent tanulmányoztam és kipróbáltam a parapszichológia témakörében.

Az életben szinte minden embert körbe vesz a vonzás törvénye, azt kapja ami a szíve mélyén van, a sors szán neki, és ez igaz a beteg, nélkülöző emberekre is(nekik a tapasztalás a fontos, amit az élethelyzet nyújt számukra).

Munka nélkül, kis befektetéssel sikerült elérnem, hogy európai átlagban is nézve jó életem van, mert tudom hogy e törvények szerint működik az élet.

Aki nem hisz ebben, az mégis mivel indokolja?

Még mielőtt valaki első kérdése lenne, igen, a pénzszerzés sokféle módjára használtam, ezt a dolgot, és működik, mert hiszek benne!



2014. okt. 19. 15:20
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:
B@sszuskulcs, hiszen a kérdező A BERKI!
2014. okt. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

40-es küldtem neked penzenergiat, megkaptad?

Kered az egyik hazam a Bahamakon? Tied lehet, nem gond. Csak odautazil es kivalasztod most mar mind az enyem, rajöttem hogy egyszerübb igy es bevonzottam a maradekot.

2014. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:

Köszönöm szépen előre is, hogy ilyen jó vagy hozzám, még gazdagként is adakozol, hisz megteheted!

Mekkora kecóid vannak a Bahamákon? Nekem elég lenne kezdésnek egy potom 300 nm-es is, természetesen medencével.

Bejárónő van hozzá? Természetesen nagy, szilikon cicikkel!

Még egy gond lenne! Hogyan utazzak oda? Mint mondtam, pénztárcám üres, ja, és félek a repüléstől!

Kitegyem este a pénztárcám a gangra? Hátha belevonzok valami lóvét...

2014. nov. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy a Bahamákon vagy, és két pillanat múlva ott is leszel. Ja, és a 85%-osnak már nincs háza a bahamákon, mert elgondoltam tőle. Bevonzottam az egézs szigetvilágot.
2014. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim válasza:
Gondolok, gondolok, de mikor kinyitom a szemem, mégis itt vagyok és bilibe lóg a kezem!
2014. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Nem gondolsz eléggé! Látod, hogy nekünk sikerült. De kérdezd a kérdezőt, mert itt ő a nagymester
2014. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:
60%
Ő, úgy látom mostanában nem ér rá, biztos behívták közmunkára.
2014. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy néhány ember elaludt hittan vagy polgári órán, vagy abszolúte nem is érdekelte a dolog, de szerintem ez így működik:


Albert Einstein mondása(i):

I. A tudomány vallás nélkül sánta. A vallás tudomány nélkül vak.

II: A logika eljuttat téged A-pontból B-pontba; a képzelet segítségével eljuthatsz bárhová!

III: Mi az értelme létezésünknek, és mi értelme egyáltalán az élőlények életének? Erre a kérdésre válaszolni nem egyéb, mint vallásosnak lenni.


És még sok más.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha nem hiszel valamiben, nincs egy támaszod, amire tápászkodsz a nehezebb időkben, akkor eredményt sem érhetsz el.


Végül is, ha nem hiszel egy olyan dologban, ami nincs bizonyítva, feleslegesen is élsz, mert nincs miért küzdened.


Most az, hogy Istenben vagy a vonzás törvényében hiszel, teljesen mindegy, az önbizalmat mind a 2 dolog megadja. És ha van önbizalmad, merész is lehetsz, és aki mer, az nyer is.

2014. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

"Most az, hogy Istenben vagy a vonzás törvényében hiszel, teljesen mindegy, az önbizalmat mind a 2 dolog megadja. "



nem, nagyon nem mindegy ! egyrészt ellentétes dolgok, másrészt önbizalmat nem adnak, egyiknek sem ez a lényege.


1 - Istenhit (Jézus által) szeretetet ad, elfogadottságot, belső nyugalmat stb...


2 - a vonz. tv. totálisan hamis világ szemléletet, gőgöt (én vagyok isten), felfuvalkodottságot, gonosz toleranciát, (valójában másokkal szembeni érzéketlenséget) büszkeséget, és a józan ész elvesztését, sutba vágását adja.


döntsétek el kinek melyik kell.

2014. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

aqer igazad van bizonyos szemszögből, de most nincs kedvem filozofálni.


A lényeg, hogy el kell fogadni a másságot, addig, amíg nem jön valaki, aki tovább tereli a társadalmat és más világnézetet fogadtad el. Mondjuk nehéz dolga lesz.


Szerintem az emberek többsége szerint mindig az a normális, amit a 90% csinál, ez viszont nem így van!


Az más, hogy a vonzás törvénye miatt lett gőgös. Engem nem zavar, ha nem hisz Istenben valaki, de ne álljon az utamba, és ne akarja rám erőszakolni az ő világnézetét! Ha az előbbi dolgoknak eleget tesz valaki, akkor minden a helyén van és tőlem aztán pogány is lehet!

2014. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!