Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nagyon félek. Hogyan felejtsem...

Nagyon félek. Hogyan felejtsem el a látottakat?

Figyelt kérdés

az van,hogy az elmùlt napokban érdekeltek ezek a paranormàlis történetek,videók meg ilyenek és ma felriadtam kb hajnali 3 körűl és egy órába telt visszaaludni,mert eszembe jutottak ezek a videók sztorik stb.akkor mikor néztem ezeket még érdekes volt nem is féltem stb,de most már nagyon megbántam,hogy ilyeneket néztem...kérlek írjatok tippeket hogyan verjem ki ezeket a fejemből!előre is köszi:) bocs ha rossz kategóriába tettem


15/L


2016. júl. 20. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel tovább ilyeneket. Ennyi. Idővel elfelejted.
2016. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi és az igaz,hogy a neten vannak olyan videók,zenék,képek amit ha megnéznek akkor olyat vált ki belőlük amitől öngyilkosak lesznek?
2016. júl. 20. 21:27
 3/14 anonim válasza:
100%
Úristen te tényleg beparáztál;DNyugi nincs gáz nézz meg mondjuk egy filmet,de ne horrort azért:D, én nekem utána az a film jár a fejemben amit utoljára néztem meg....És nem nemhinném h igaz, inkább nevetséges:D
2016. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2016. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Yog-Sothoth ***** válasza:
100%
Olvass Lovecraftot.:)
2016. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Figyelj nyugodj meg!!! Beszélj erről gyorsan anyudékkal, nem ciki hidd el! Ők tudnak segíteni! Amúgy meg igen nézz vmi vígjátékot, olvass egy jó könyvet, ezek átmenetileg segítenek felejteni! Aztán majd egyre jobb lesz, egyre kevésbé fogsz emlékezni a látottakat! Viszont soha többé ne csinálj ilyen butaságot, bár szerintem nem is akarják többet :)
2016. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Amit láttál, mind kreténség. Kivétel nélkül. A szerencsétlen hiszékeny idiótáknak készült, sajnos beleestél. Megnyugodtál?
2016. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenki aranyosak vagytok:) igen kicsit megnyugodtam köszönöm:)
2016. júl. 20. 22:10
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

jó tanulópénz ez most neked, hogy ne foglalkozz ilyen témákkal.

Amúgy, nem tudom, hiszel-e Istenben, ha, akkor egyszerűen imádkozz egyet, és kérd Istent, hogy neked ne engedjen látni/hallani semmilyen paranormális jelenséget, ne engedje, hogy átláthass a földi és a szellemvilág közti gáton.


Paranormális jelenségek, szellemvilág létezik, de ha nem bolygatod (okkultizmus, ezotéria), minimális az esélye, hogy kapcsolatba kerülj velük. Ha pedig Istenhez imádkozol, Ő vigyázni fog rád, mert Ő az Ura ennek és annak a világnak is.

2016. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én meséket nézek, ha valami megrázót el akarok felejteni. Disney klasszikusokat főleg. :D
2016. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!