Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Új házba költöztünk. Érdekes...

Új házba költöztünk. Érdekes dolgok történnek. A többi lent?

Figyelt kérdés
Tehát. A családommal áhított kertes házba költöztünk egy hete. Azóta minden éjjel hajnali 1 és 2 között a konyhából de csak onnan, zörejeket hallok. Persze a padló is pattog, recseg de ez a hőtágulástól is lehet. Nem ismerem a ház hangjait,ugye minden háznak van, ha megszokom később már nem fog zavarni. Ezekkel nyugtatom magam. De olyan mintha valaki pakolászna a konyhában. Mintha lesett volna egy kanál pl. Kimegyek és semmi.Poharak zörgését hallottam egyik alkalommal, azt hittem tesóm van kint a konyhában de megnéztem, és szobájában aludt.Nagyon ki vagyok már mert amikor lefekszem csak hallgatózom, hogy ma vajon mit fogok hallani de közben nagyon félek, alig alszom pár órát. Ahol eddig laktunk egy kis panellakásban, sohasem volt ilyesmi.Már komolyan nem tudom mit tegyek, azon gondolkodtam, hogy csak hallucinálok, mert amúgy is félős vagyok, és mert ez új terep, vagy lehet, hogy tényleg van itt valami? Mit tegyek? Csak értelmes, esetleg hozzáértő válaszokat kérnék szépen, oltást nem.
2018. nov. 30. 23:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%
Hol vetted a házat? Amityvilleben?
2018. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem nézed meg és akkor már vagy látnád vagy elfelednéd.
2018. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%

Amiket leírtál, semmit nem bizonyít, képzelődsz.

Még hogy piros madzag és üveggyöngy, nevetséges!

2018. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
Konyhaba helyez el egy kamerat es meglatod, hogy mi a zaj forrasa ill. a kamera rögzíti a hangit is ugyh. fogod tudni, hogy csak halucinalsz vagy tenyleg valami zajong
2018. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

Mint írtad panelból költöztetek kertesbe.

Nos panelba gondolom sokáig éltél, meg lemerem fogadni hogy viszonylag hangos környéken voltatok.

Én elmondom neked mióta az eszemet tudom panelban éltem, a szüleimmel, a barátnőmmel is sokáig amikor kirepültem a családi fészekből, és pár háztömbbel arrébb költöztünk ami a nagyszüleimé volt, csak én kaptam meg mint örökséget.

Aztán innen nem messze egy nagyon csendes környéken eladóvá vált egy két szobás kis családi ház, bővíthető ami azt jelentette hogy fel volt húzva egy melléképület ahol 2 szobát lehetett kialakítani, meg a tetőtér is megvolt csinálva, csak a válaszfalakat kellett felhúzni, meg vakolni, és hasonlók. Azt a házat sürgősen el akarták adni nagy családi problémák miatt, és jóval áron alul árulta az illető. Azt hittük átverés lesz és szívni fogunk vele, de több szakival is megnézettük, mindenki mindent rendben talált, semmi baj nem volt.

A pénzt nagy nehezen összedobtuk rá, plusz némi hitelt is vettünk fel amit már fél éve visszafizettünk.

Azt leszögezem hogy én kamionos vagyok, ritkán vagyok itthon már lassan 3 éve. A házat akkor vettük meg mielőtt külföldre mentem volna kamionozni. előtte belföldön voltam kamionos.


A lényeg amikor odaköltöztünk én magam is hallottam ilyen zajokat amiket te leírtál, szinte ugyan azt. Aztán egyszer a barátnőm sokáig volt ébren mert akkor kezdett könyvelőként dolgozni vállalkozásba és még nehezen tudta beosztani az idejét. Én akkor nagyban aludtam, érdekes hogy akkor simán elbírtam aludni mert a barátnőm a másik szobában dolgozott, égett a villany, nem zavart. A barátnőm akkor háttérzajnak hallgatta a rádiót, és mesélte amikor végzett, és bejött aludni, és már lekapcsolt mindent ő is hallotta a zajokat, és nagyon nehezen bírt elaludni. Megjegyzem hogy régebben a barátnőm mindig előbb feküdt le aludni mint én.

Aztán körül néztünk másnap mi lehet a zaj forrása, hogy lehet egér van a házban és az csinálja a fesztivált, de semmi.

A szomszéd javasolta nekem hogy vegyek ultrahangos egér és patkány riasztót mert náluk sok van, és az csinálja a fesztivált. Vettünk is de semmi hatása nem volt, mert a zajok ugyanúgy megvoltak. Aztán egyszer a gyerekkori legjobb barátommal beszélgettem aki már jóval korábban kertesbe költözött mint én, és mesélte hogy azért nem tudunk aludni a zajok miatt mert túl nagy a csend és ezeket úgymond beképzeljük.

Ebbe igaza van, mert ahol laktunk én is gyerekként, meg később ahol a barátnőmmel elég hangos környék volt, és bejöttek úgymond olyan zajok amiről nem vettünk nagyon tudomást mert hozzá szoktunk. A ház ahol lakunk csendes környék, és nincsenek szomszédok a fal mellett sem, így persze hogy nagy volt a csend és hiányoztak a kisebb zajok, és beképzeltük ezeket.

Akkor ezen elgondolkozva, amikor elkezdtem hallani ezeket a zajokat bedugtam a fülembe füldugót és ugyanúgy hallottam hasonló zörejeket.


Amikor a barátnőm aludt el, jóval korábban nálam, ő egyből elbírt aludni mert tudatában volt azzal hogy én ébren vagyok, és ami zajt hall azt én csinálom így teljesen nyugodtan bírt elaludni. De ez így volt akkor is amikor én feküdtem le előbb.

Amikor már külföldön kamionoztam, és a barátnőm egyedül volt otthon ő mindig bekapcsolta a rádiót de nagyon halkan szólt és simán eltudott akkor aludni, mert tudta hogy ami zaj van az azért van mert megy a rádió. Ez valami pszichológiai dolog, vagy nem tudom, de ő kísérletezett ezzel hogy amikor szólt a rádió egyből elbírt aludni és nem hallotta a zajokat. Amikor nem szólt a rádió, akkor meg nem bírt rendesen elaludni.

2018. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
21%

15-ös Aztaaaaaaa...



Kérdező!

A 15-ös válaszában van valami. De ha gondolod rakhatsz kemerát meg EPV-rögzítőt.

2018. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom miért kellet #15-öt lepontozni #16, hiszem leírta hogy nekik is voltak hasonlo porblemáik . Inkább te írsz baromságokat xD
2018. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Én kertes házban éltem hosszú évekig. Csak átmenetileg költöztünk panelbe úgy 5 évre kb. És most újra kertes. Szóval tudok mihez viszonyítani. De az előző kertes házban nem voltak ilyenek vagy csak megszoktam annak a háznak a zajait nem tudom. Az egér dolog megfontolandó, és nagyon megnyugtató lenne, ha tényleg csak az lenne. A kamera is jó ötlet de bass.. zus félnék megnézni :D
2018. dec. 1. 11:33
 19/31 anonim ***** válasza:
25%

17-es vagyok.

Én is félnék megnézni...

De enélkül nem nagyon jutunk előre.

És esetleg az a rögzítő amit ajánlottam neked?

2018. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
31%

[link]



17-es vagyok. Nyugodtan keresgess!

2018. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!