Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Új házba költöztünk. Érdekes...

Új házba költöztünk. Érdekes dolgok történnek. A többi lent?

Figyelt kérdés
Tehát. A családommal áhított kertes házba költöztünk egy hete. Azóta minden éjjel hajnali 1 és 2 között a konyhából de csak onnan, zörejeket hallok. Persze a padló is pattog, recseg de ez a hőtágulástól is lehet. Nem ismerem a ház hangjait,ugye minden háznak van, ha megszokom később már nem fog zavarni. Ezekkel nyugtatom magam. De olyan mintha valaki pakolászna a konyhában. Mintha lesett volna egy kanál pl. Kimegyek és semmi.Poharak zörgését hallottam egyik alkalommal, azt hittem tesóm van kint a konyhában de megnéztem, és szobájában aludt.Nagyon ki vagyok már mert amikor lefekszem csak hallgatózom, hogy ma vajon mit fogok hallani de közben nagyon félek, alig alszom pár órát. Ahol eddig laktunk egy kis panellakásban, sohasem volt ilyesmi.Már komolyan nem tudom mit tegyek, azon gondolkodtam, hogy csak hallucinálok, mert amúgy is félős vagyok, és mert ez új terep, vagy lehet, hogy tényleg van itt valami? Mit tegyek? Csak értelmes, esetleg hozzáértő válaszokat kérnék szépen, oltást nem.
2018. nov. 30. 23:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%

# 16 Azok szoktak ilyen primitíven megnyilvánulni, akiknek az olvasás nehézséget okoz, mert életükben egy könyvet sem bírtak kiolvasni. De ez nyilván látszik az igénytelen írásodon is, ahogy meggyalázod a magyar nyelvet, kisbetűs mondattal stb.

Az igaz, hogy az előzmény túl bő lére lett eresztve, törölni lehetne belőle jó sokat, úgyis érthető lenne a lényeg.

Viszont akkor sem kellett volna ilyen gyökér módon beszólni!

2018. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%
Telefont àllítsd hangrögzítőre és hagyd egy éjszakàra a konyhàban.Vagy ahonnan a zajokat hallod àltalàban.Ha tènyleg van zaj,azt a telefon is felveszi.Ha nem lesz a telefonon zaj,akkor meg csak képzelted.Jobb ötletem nincs.De furcsàn àt tudnak àm alakulni néha a zajok.Én példàul néha úgy hallom,mintha a szekrényemben kopogna valami.Közben kifigyeltem és ràjöttem,hogy a szomszéd csinàl olyankor mellettünk valamit.Csak igy jön àt a zaj.
2018. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
17%

21# de igen, mert a felét elolvastam és még addig se derült ki hogy mi lesz a történet lényege. aztán végülis nagynehezen kinyögted hogy zajban jobban megy az alvás.


de előtte még leírtad hogy a nagyanyád örökölt egy házat amit eladott, abból vett egy házat amit végül te örököltél, de azt meg aladtad, meg vettél fel hitelt, amit már visszafizettél blabla és akkor ebben a házban ti hallhagtjátok a rádiót. Nem semmi történet.

2018. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
35%
az előző lakó meghalt, de nem vette tudomásul és itt maradt.
2018. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Az előző lakótól vettem a házat, nagyon is élt :d amúgy nem olyan régi házról van szó kb. a 70 - es években épülhetett.
2018. dec. 1. 17:04
 26/31 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem felesleges félned.
2018. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Sajnos már előre ráparázok az éjszakàkra, és így ez eléggé idegörlő..
2018. dec. 1. 22:46
 28/31 anonim ***** válasza:
81%

Én 20 éves koromig panelban laktam a 8.emeleten.Azóta sem éltem liftes házban, de kb.még 15 évig hallottam esténként a lift zúgását.

Ezzel csak azt akarom mondani, lehet pszichés amit hallasz, lehet még idő kell megszokni ennek a háznak a zajait.

De a kamera és a hangfelvétel is hasznos lehet, vagy a füldugó, úgy tényleg kiderülne, hogy csak a fejedben vannak e ezek a hangok, vagy sem.

2018. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Tegnap este kiraktam a telefont a konyhapultra, bekapcsoltam a hangrögzítőtVisszahalgattam, éjféltől hajnali háromig összesen háromszor lehetett hallani a zajokat. Pontosabban csattanásokat.
2018. dec. 2. 16:13
 30/31 anonim ***** válasza:
48%
Na a pohárcsörömpölés meg csattanás az durva. Ha a telefon is vette,akkor ez már nem pszihés. Segiteni sajnos nem tudok,csak a saját tapasztalataimat tudom megosztani. Egykor én is éltem,nem családi házban,hanem albérletben egy panelben,ahol hasonló események zajlottak. Sokszor olyan hideg volt a lakásban,hogy a lehelletem is meglátszott,holott a fűtés maximumon működött.Többször szakemberrel megnézettem,semmi problémát nem talált a fűtésrendszerrel. Napközben semmi sem történt,de éjszaka a csendben mintha önálló életet élt volna az egész lakás. Poharak estek le az asztalról,képek potyogtak a falról, dolgok estek le a polcokról...stb. Recsegett-ropogott a padló,a bútorok... És sokszor hallottam egy fura kecegő hangot. Néha olyan érzésem volt mintha szellő fújta volna meg az arcom,hajam,de az ajtók,blakok csukva,huzat nem nem lehetett. Gondolhatod mennyire paráztam,hisz egyedül éltem. A légkör is olyan nyomasztó volt,valahogy meló után sohasem kivánkoztam haza. Beszélni sem mertem igazán erről senkinek,hisz nem akartam,hogy bárki is idiótának nézzen. Én is csak a neten olvastam utána az eféle jelenségeknek. Legtöbb helyt azzal magyarázzák,hogy ittragadt szellemek, akik nem tudnak távozni a túlvilágra valamilyen okból kifolyólag. Démonokra is célzott néhány leirás,viszont én úgy hiszem,nem jellemző rájuk ez a fajta megnyilvánulás,azok sokkal agresszivabbak. Én úgy igazán nem is akarok ennek több jelentőséget tulajdonitani és hinni sem akarok benne, de akkor nagyon féltem. Azt is olvastam,hogy nem feltétlenül az ott lakók szelleme kisért,hanem könnyen összeszedhető és hazavihető egy szellem akár a plázából vagy korházból,ilyenkor fehér gyertyát kell égetni és megkérni őket a távozásra. Ezek nem sokat értek, következő lépés a házszentelés lett volna,de nem akartam ilyesfajta dolgokba belemenni,szóval próbáltam racionális maradni mindvégig. Érdeklődtem a lakás előző tulajairól is, mig aztán kiderült,hogy az egész lakótelep egy régi temetőre épült. Ettől mégjobban futkosott a hideg a hátamon. Aztán egy éjszaka az ágyammal szembenlévő polc csak úgy váratlan rámborult. Akkor kiborult a bili és másik lakás után néztem, szerencsére hamarosan találtam másikat és itt felmondtam az albérletem.
2018. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!