Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem vagy skizofrénia?

Szellem vagy skizofrénia?

Figyelt kérdés

Van egy 4,5 éves fiam.

Mostanában elkezdett látni furcsa dolgokat és fél.

Pár hónapja kezdődött de most tetőzik a dolog.

Általában mindig a folyosón látott valamit amitől megijedt, beszélni nem szeret róla. Egyébként autista, még nem az igazi a beszéde és amúgysem szeret beszélni számára kellemetlen dolgokról.

Szóval látott már nénit bácsit akik fogják egymás kezét. Látott már nénit aki nekem integetett. Ezeknél még nem is volt akkora gond, nem félt. Viszont a héten állandóan valami szörnyről mesél és nagyon megijed olyankor, eltakarja a szemét. Mutatja hol van és kér hogy zavarjam el. Azt mondja a szörny hangokat ad ki és azt mondja: grrrr, grrrr. Szörnyű. Valamelyik nap menekült az ölembe és sírt és azt mondogatta nincsen semmi, nincsen semmi, de aztán odanézett ahol látta és tovább sírt. Nagyon kivolt szegény.

Viszont stresszes az ovi miatt nagyon, nehezen megy neki és látom azóta van szétesve mióta újra jár és olvastam a skizofrénia szresszes időszakban jöhet elő gyerekeknél. Már csak ez hiányzik nekünk.

Viszont mikor beszél ezekről a dolgokról akkor én is érzem hogy valami van a szobában.

Ma odavolt az apjával, nem éreztem semmi furát, minden oké volt. Hazajött a gyerek, leültem mellé játszani és egyszer csak éreztem hogy hideg lesz körülöttem. Majd mintha valaki fújná a karomat. Elkezdtem figyelni a gyereket és láttam befeszül. Nem mertem rákérdezni nehogy én beszéljem bele a szellemet de éreztem hogy van valami és egyszer láttam hogy idegesen oldalra kapta a fejét. Kimentünk a szobából, beszéltem a férjemmel a nappaliban és akkor is éreztem hideg szellőt, sőt, valami rendesen ráfújt a karomra. Most miközben ezt írom is érzem a szellőt a karom körül. Nem kell a magyarázat hogy huzat, minden bezárva és nagyon szuper ablakaink vannak, azokon se ki se be nem jön át levegő, ha zárva vannak.

Szóval nem tudom, de kezdek bekattanni, mert egyik sem igazán csábító gondolat, hogy skizofrénia vagy szellemek.

Hiszek a szellemekben, bár nem foglalkozom a témával. Apósom mikor meghalt akkor éreztem hogy itt volt mellettem mikor annyira kivoltam és sírtam miatta. Nagyon szerettem és aznap este mikor meghallt ültem a kedvenc helyén és az egész testem körül éreztem a hideget. Meg volt még pár dolog ami miatt hiszek bennük és a gyerek meg ugye auti, azt mondják ők érzékenyebbek ezekre a dolgokra és jobban bevonzzák. Viszont lehet hogy nem is autista, hanem skizofrén és emiatt van a megkésett beszédfejlődés és motorika.

Mit tudok tenni az ellen hogyha szellemek akkor elmenjenek innen és ne dekkoljon itt nàlunk semmi, ne ijesztgesse a gyereket? Vagy legalább ilyen szörnyeknek nevezett valamik ne. Látott a héten is nénit, attól nem ijedt meg.


2019. máj. 26. 00:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Amit a 4. kommentelő írt olyanokkal nem kell foglalkozni BÁR sokszor a szűklátókörűség felettébb bosszantó tud lenni...PLÁNE ha még bele is próbál rúgni ezzel a másikba...beszólásaival stb

Elég primitív hozzáállás sajnos az ilyen!

2019. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Kérlek írd meg mi lett veletek!
2020. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!