Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez az előző életem?

Ez az előző életem?

Figyelt kérdés

Tegnap este találtam youtube-on egy videót 'utazás előző életekbe' meditáció a neve. Kíváncsiságból megnyitottam, azelőtt nem igazán csináltam ilyesmit. Mindent úgy csináltam ahogy a videóban, és sikerült is teljesen el lazulni. És itt jön az amit nem tudok hova tenni.. Egyszer csak egy világos, régi stílusú, Ázsiai lakásban voltam, kimonóban (lehet rosszul írtam) szétnéztem majd megláttam egy kb 4-5 éves kisfiút, aki felém szalad, hatalmas mosollyal az arcán. És láttam egy férfit is, aki szintén mosolygott, miközben engem nézett. teljesen eltöltött a boldogság abban a pillanatban. Hallottam a videót közben, és mondta hogy keressek egy ajtót ami kivezet a házból. Volt is ott egy nagy ajtó, ami ki vezetett a kertbe, volt valami kerítés szerűség is, az ajtóval szemben volt egy nagy fa, meg a fa mellett volt valami, amit nem tudtam jobban megnézni. Ezen kívül más nem volt.

A hang mondta hogy helyeztem magam kényelembe, és nézzek szét nem látok e valami furcsát vagy bármit.

Én leültem a fához, és akkor megjelent megint az a férfi. Csak ült velem szemben és nézett. Aztán a hang mondta hogy ha esetleg látunk valakit, annak nyugodtan tegyünk fel kérdéseket. Én hiába tettem nem válaszolt, csak megfogta az arcom, és mosolygott. Konkrétan éreztem a szeretetet. Aztán valami olyasmit mondott, (szó szerint nem emlékszem) hogy megígértük egymásnak hogy örökké együtt leszünk, és hogy meg fogjuk találni egymást.

Olyan nyugodt volt az egész, hogy megkönnyeztem. Éreztem a szeretetet és mintha ismerném őket. Nem lehet leírni ezt az érzést.

Az elején mikor még csak mentem 'arra' a helyre, volt ott egy ajtó és el kellett olvasni mi van rá írva. Nekem az volt hogy 'Nara' vagy 'Nora'. Gondolom ez valami név.

Lehet kicsit zavarosan írtam le, bocsánat.

Lehetséges az hogy ez az előző életem? És ők a férjem és a gyerekem lehetett? Valahogy utánna lehet nézni ennek jobban?



2020. ápr. 23. 15:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8-as. Nem csodálkozom a válaszodon, már vártam is XD Nem használok olyan dolgokat, de lehet van valami a levegőben. Nyisd ki az ablakot és szellőztess egy kicsit, hátha te is átéled amit én.
2020. ápr. 24. 14:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy régóta itt vagytok,mert van elintezni valótok és mikor elértek az életetek egy bizonyos szakaszába,találkozni fogtok,ez biztos. Hiszen ha össze vagytok kapcsolódva,akkor ekkora kor különbség nem valószínű.:) Ha mégis,akkor más egymást erősítő küldetésetek lehet. Figyelj,szerintem a legjobb amit tehetsz,az az,hogy folytatod a magadba nézést és figyelsz. Mindenre amit szeretnél,választ fogsz kapni.:) Türelem,kitartás és figyelem,no meg hit saját magadba és abba,hogy ez valós és elérhető mindenki számára,csak van aki vak és nem érdemli meg,hogy lássa,így ide kommenteli az agyhalott dumát...🙄
2020. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hoppssz ez lemaradt

~L

2020. ápr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Én kipróbáltam ezt a videót, de semmi nem történt, csak nagyon nyugodt lettem
2020. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbáltam a videót. Én "utaztam". De igazából nem tudom hová tenni a dolgot. 🤔🤔🤔

Nem tudom melyik ország pl. Magamat egy hosszú, zárt, fodros nyakú ruhában láttam, valamiféle övvel a derék részen ( ami szintén ruha anyagból volt). A hajam szőkés barna ( az eredeti hajszínem barna, most szőke vagyok), a ruhám színe szürke. Amolyan felső, vagy középosztálybelinek tűntem, mindenesetre inkább jómódúnak. A szobámban a bútorok is erre engednek következtetni. Kedvenc bútorom egy fiókos, tükrös fésülködő asztal. A hajamról még annyit, hogy az úgynevezett Gibson lányok frizurájához hasonlított, mindenhol feltűzve, középen kis konty. ( Megjegyezném, hogy a Gibson lányokról nem hallottam korábban, csak az "utazás" után próbáltam rákeresni a frizura divatra.) Ahogy az utasítás szerint kiléptem a kertbe, napernyővel a kezemben, eg, kétlovas hintón egy cilinderes úriember érkezett. Leültem a kerti padra, ő egy széken foglalt helyet. Beszélgetés nem hangzott el, de tudtam, hogy szeretné megkérni a kezem, de én bizonytalan voltam. Végül elköszönt. Nem láttam többé, csak tudtam, hogy meghalt valahol katonaként.

A házról ahol laktam, még annyit, hogy az ajtón kilépve és visszanézve, egy pár lépcső volt lefelé, kőoszlopok tartottak valamiféle előtető szerűséget.

Hmmm...érdekes volt, igazából nem tudom hol, mikor, miért, mi történt.

2020. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem még a lépcső meg az ajtó sem jelenik meg 😅
2020. jún. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!