Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lélekvándorlás, saját tapaszta...

Lélekvándorlás, saját tapasztalatok. Tényleg van valami a halál után?

Figyelt kérdés

Én nagyon realista vagyok és közel áll hozzám a biológia, más tudományok, de azt is tudom, hogy amit mi ismerünk az nagyon kevés. Sok mindent meg lehet magyarázni a tudománnyal pl halál közeli élmény: agy sokkos állapota lehet. Viszont a tudomány még ma se tudja, hogy az agy melyik részén, van a lelkünk, énünk. Azt gondolom, hogy valami van, ezt inkább csak a saját tapasztalatomból tudom.


Pár éves tapasztaltok vannak, mint szellemek vagy éterek. Nem tudom minek nevezzem. Van pár olyan élményem, amire egyszerűen más magyarázat nincs, nem lehet a környezetre fogni. Előző lakhelyünkön tapasztaltam főleg, pl emberi hang, amit nem csak én hallottam, mert nem voltam egyedül, közvetlen mellettünk történt. Kopogtatás, volt hogy el kezdett az összes kanál zörögni stb.

Ez a személy, aki lehetett körülöttünk nem ismertük, viszont tavaly meghalt az egyik háziállat és aznap este olyan hangot hallottam, mintha egy kis állat pl rágcsáló zörögne a vezetékeknél. Többször is megnéztem nem volt ott semmi, a másik háziállatunk is odament, hogy mi az, de semmit nem találtunk. Másnap is kerestem, hogy biztos vmi szöcske vagy akármi, de semmi nem volt ott. Gondolom a volt háziállatunk volt.


Arra lennék kiváncsi, hogyha létezik is, mi értelme? Mi célt szolgál? Hogyan működik?


A kérdést már régóta ki akartam írni, de ez a videó insiprált: [link]



2021. jan. 3. 15:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Feltételezem,hogy van két sík. Amiben mi élünk és amiben a lelkek/ energiák vannak. Bár még most sem tudom hova tenni, hogy ennek mi értelme. Mármint a szeretet,béke érzésének közben vagy reinkarnáció mint tanulási folyamat. Mindennek van egy látszólagos vége pl legyártunk egy tárgyat, eladjuk vkinek, nekünk is jó és annak is, aki használja, mert könnyít az életén és nem csak gyártunk a vakvilágba, na valami ilyesmi lehet, amire gondolok.
2021. jan. 5. 00:00
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
"A tudat, és a tudattalan határai" című könyv szerint van, szinte hihetetlen, mégis reális megközelítéssel. A neten megtalálhatod.
2021. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Valami miatt mindig hittem a lét körforgásában. A vallási hiedelmeket nem tudtam sosem elfogadni, egyszerűen minden alapot nélkülöz mindegyik. (Tudom, tudom ez Istenkáromlás. Oké, elkárhozok. Tudom.)


Azok közé tartozom akik egészen csecsemő korukra vissza tudnak emlékezni. 3 hónapos voltam, az a legkorábbi emlékem, de anyukám szerint van korábbi is a születésem előttről. A születésem előtti napon a szüleim moziban voltak és a Különben dühbe jövünk című filmet nézték meg. Később 5 évesen láttam a filmet a tévében kisgyerekként és elkezdtem kiabálni anyukámnak, hogy ezt a filmet ismerem. Emlékszem a zenéjére és tudom mi történik benne. Mindent amit tudtam a filmről elmondtam anyukámnak aki teljesen megdöbbent, mert én ezt akkor láttam először, nem láthattam korábban, nem volt a tévében korábban (ha azt nem számítjuk, hogy az anyukám nagy pocakkal mindenórásan nézte meg anno 77-ben a filmet a moziban).


Vannak egyéb emlékképeim is amik szinte elmondhatatlanok és nem passzolnak az életemhez. Nehéz ezt szavakkal megfogalmazni.

Plusz ami nagyon megerősített ebben a felfogásban, hogy 1 éve elájultam az utcán, mindenféle előzmény és rosszullét nélkül. Talán 7-9 percig nem voltam magamnál, lehet hogy kevesebb nem tudom. De ami akkor történt velem és amit láttam akkor, az számomra azt jelenti, hogy a létnek több síkja, dimenziója van és a földi lét körforgása nem csak mese, okkal vagyunk itt, bár nem mi választjuk, hogy jövünk (jönnünk kell), de azt részben mi választjuk, hogy hova, kikhez születünk meg.

Itt írtam le a teljes élményt az ájulásról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__1..

2021. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem, ez nagyon érdekes volt. Elhiszem, hogy borzasztó lehetett,de én szívesen átélnék hasonlót, hogy megtapasztalhassam a saját bőrömön. :)
2021. jan. 19. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!