Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezek alapján “kezdő” vagy...

Ezek alapján “kezdő” vagy idősebb lélek vagyok?

Figyelt kérdés

Sose tudom eldönteni. El fogok menni reinkarnációs utazásra, de előtte azért megkérdezem itt:


Huszonéves nő vagyok, nem túl átlagos élettel, sok rossz dolog ért már engem, olyanok is amik miatt fel szokás adni. Vannak veleszületett betegségeim. A szüleim miatt nem adom fel mert csak én vagyok nekik de részben ők is az okai annak hogy ott tartok , ahol. Nem igazán vagyok társasági ember, egy szerzett kapcsolatom van, vele hullámzó a viszonyom de nagyon egy hullámhosszon vagyunk. A munkám se mindennapi. Valamennyire hiszek a spirituális dolgokba, de a keresztény dolgokba nem tudok hinni mert meseszerűnek tartom.


A szemem sötétbarna, a testemen amit furának mondanék az a rossz gerinc meg a fura orr


Bocsi ha fura a kérdés csak nagyon érdekel az ilyesmi dolog , alig várom már hogy eljussak utaztatóhoz


Valahogy meg lehet ezt nézni, akár asztrológiai képlettel stb?



2022. jún. 12. 23:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szegény Csukás István ha ezt tudta volna...
2022. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos csak 1 életünk van.
2022. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sokaknak annyi se... pl ezek a spirisek folyamatosan önfeláldoznak indenféle marhaságnak, majd kisorvad az agyuk a káposztától
2022. júl. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!