Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehetnék újra Önmagam?

Hogyan lehetnék újra Önmagam?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemen át nagyon vonzódtam Japánhoz, olyan szinten hogy úgy éreztem hogy nem is idevalósi vagyok, hanem ott van az otthonom. Sokan nem hittek nekem, és azt hitték ez a "mánia" majd elmúlik, de csak egyre erősebbé és erősebbé vált. Majd több regresszióból kiderült, hogy előző életemben japán voltam.( a teljes történet leírása nagyon hosszú lenne). Már voltam kint, és ezzel teljes bizonyosságot szereztem minden érzésről ami bennem van/volt.

Minden nap arra ébredek hogy talán megtalálom a legjobb módszert hogy hasonlítsak önmagamra. Sok mindent kipróbáltam már, kerestem mindenhol a választ, próbáltam sminkel, öltözködéssel, mindenfélével. De a gond hogy vonásaimban sem hasonlítok, ami hatalmas fájdalmat okoz nekem, és el lehetetlenít minden számomra járható esélyt.(amikre én gondolok)

Azért kérem a segítségeteket, mert talán itt tud majd mondani valaki, egy olyan megoldást, amivel segíthetne egy magyar bőrbe született japánnak újra önmagává válni.(Ez a történet nagyon komoly, és komoly válaszokat szeretnék!)


Előre is hálásan köszönöm nektek!



2012. jún. 10. 13:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő, és egyben a 2. is.

Nagyon keresem a japán stílust idéző ruhákat, de szinte alig találok. Igazából a szekrényemben egy yukatán kívül szinte nincs is más.

Ami az előző életet illeti, amit akkor meg kellett tanulnom, hogy mindig várjak az utolsó utáni pillanatig. Mert olyan helyzetben haltam meg, amikor kiderült hogy lett volna még esély.

Viszont a lelkemben hatalmas a hiány, ami elmúlt amikor japánban voltam. De sajnos, az nagyon rosszul esett, hogy az "otthonomban"(japánban) úgy néztek rám az utcán mint egy gaijin-ra, ami igaz is, külsőleg. De majd hozzászokom ehhez.

2012. jún. 12. 13:10
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő, a többi komment közül a tiéden gondolkoztam el a legjobban.

Azthiszem, hogy ez majd csak akkor, és úgy fog kiderülni, ha már kint leszek. Valószínüles 1 éven belül ki is fogok költözni, és kifog derülni, hogy mi az ami itt hiányzik, és mi az ami majd ott fog.

nagyon köszönöm a kommenteket, és várom ha még esetleg lenne. :)


De ezeken felül, szinte minden nap úgy ébredek hogy abban reménykedem talán úgy fogok kinézni mint akkor. Vagy legalább hasonlíthatnék. Mert van egy jó barátom, aki szintén szereti a japán kultúrát, és ő valahogy úgy átalakította magát a ruhákkal és sminkel hogy szinte mindenki félvérnek hiszi. Én is szeretnék elérni hasonló hatást. De sajnos egy-két jól sikerült képem ilyen, élőben nem. Mert magas vagyok és kék szemű. Ez nagyon lehetetlenné teszi. Jó lenne ha valaki tudna valami nagyon jó ötletet adni.

2012. jún. 12. 13:16
 13/16 Baby Firefly ***** válasza:
32%
hát te beteg vagy.
2012. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú megjegyzéseket a bölcs emberek magukban tartják.
2012. jún. 14. 14:51
 15/16 anonim válasza:

Az, hogy az ember keresi önmagát, szerintem igenis pozitív dolog.


Abban sincs szerintem kivetni való, hogy ezt úgy próbálja elérni, ahogy Te is teszed - még akkor is, ha egyeseknek valóban túlzásnak tűnhet.


Jómagam is több helyen éltem hosszabb-rövidebb időt, pl. fél évet Németországban, aztán közel két évet Japánban, lassan két éve pedig Thaiföldön élek.


Tőled eltérően ugyan én csak annyiban követem a szokásokat, amennyiben ahhoz szükséges, hogy befogadjanak, és annak érdekében sem teszek, hogy kinézetben hozzéjuk hasonlítsak, de mégis van valami, ami miatt Ázsiában jobban otthon érzem magam, mint Magyarországon.


Lehet, hogy azért, mert itt találtam olyan embereket, olyan barátságokat, olyan szerelme(ke)t, olyan értékeket, amikre az én lelkem fogékony.


Hányan és hányan vannak azok, akik csak álmodoznak, de nem tesznek semmit az álmaik elérése érdekében. És közülük sokan azt mondják, hogy persze, mert.... (ezért és azért nem tudnak stb.). Pedig ha az ember egyszer valóban elszánja magát és elindul az önmaga felé tartó úton, akkor egyik akadályt győzi majd le a másik után.


Kedves Kérdező, sok sikert kívánok ezen az úton!

2012. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Skywalker33 ***** válasza:

Drágaságom,


megértelek és lehet hogy több közöd van Japánhoz mint gondolnád.

Az biztos hogy mindenki oda születik ahol dolga van, találd meg a magyar és a japán esszencia ötvözetét és élezzd a dolgot ne aggódj teljesen OK vagy!


Estetleg ezzel a japán kapcsolatoddal elmehetsz egy ** reinkarnációs utaztatásra és ott még több dolog kiderül majd. Ezután meg fogsz nyugodni szerintem és abba is belenyugodsz hogy magyarságod legalább olyan izgalmas mint japánságod :)


csoki

t



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!