Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék jobban önmagam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék jobban önmagam vele? (bővebben)

Figyelt kérdés

17 L vagyok, alakulóban van egy kapcsolat. A srác "nyomult" eddig, kedves, aranyos, barátságos, ő akarta főként ezt az egészet, dicsér, de valahogy mégsem tudom önmagam adni. Nem találkoztunk még sokszor, de valahogy fura ez az egész. Ezt az előbbi kedvességes dolgot úgy értettem, hogy úgy kezel, mintha tökéletes lennék, szóval nem kéne bennem legyen ennyire ez a megfelelési vágy, mert nem én pedáloztam, hogy legyen bármi is, de valahogy mégis nehéz.


Hogy lehetne könnyebb? Csak hagyjam, hogy történjenek a dolgok, és majd az idő megoldja? Az a "baj", hogy eddig nem volt csak egy barátom, de vele is inkább barátságnak indult az egész, és akik tetszettek is, azokkal is barát voltam először, szóval mindenkit ismertem előtte, mindenkivel lehetett hülyülni, beszélgetni, vele meg minden új, és minden így kezdődik...


2012. máj. 14. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Borban az igazság.
2012. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, milyen választ is vártam? Hogy is felejthettem el, hogy milyen bölcs emberek járnak e-oldalra?!
2012. máj. 14. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

a kapcsolat elején szinte mindenki tökéletesnek látja a másikat.

ez hamar elmúlik.

jön majd az első kérdés, jé mi ez a pattanás itt, mi az az anyajegy ott és sorra jönnek majd elő.

tapasztalat.

2012. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!