Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » , , Aki felaldozza az eletet,...

, , Aki felaldozza az eletet, megnyeri azt. " Ez hogyan ertemezheto?

Figyelt kérdés

Mit ertenek az alatt h aldozzam fel az eletem.Magyarul direkt valasszam mindig az aldozatokkal jaro utat? Aldozzam fel magamat masokert?

De ezzel . Hogy nyerem meg az eletet? Mi az ertelme? Mit nyerek rajta?

Mar tettem onzetlen aldozatokat masokert eletem soran, de a dolgok csak meg rosszabbra fordultak.Boldog sem vagyok.Hiaba cselekszem helyesen, olyan erzesem van mintha az elet folyamatosan kegyetlen jatekot uzne velem es buntetne.Megalaz es szanalmasnak es gyengenek tunok.Pedig az ilyen dolgokhoz erosnek kell lenni.



2012. jún. 15. 17:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 Shaddark ***** válasza:

Az egót valóban nem lehet elnyomni, max. átfordítani negatívra (szerény vagyok és ezért vagyok több, magasabbrendűbb másoktól).

Az egó amint megérted hogyan működik és tudatosan kezded élni az életed eltűnik magától.

2012. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 Shaddark ***** válasza:

"Ha segítek annak akit titkon szeretek hogy bolog legyen és tudom hogy ő nem szeret úgy ahogy én őt, és titkon csak azért teszem mindezt hogy ő boldog legyen az bűn?"

Ez az egónélküliség, ilyenkor a szíved dönt az egód helyett. Épp hogy ez a jó. De ilyen ha nem él valaki tudatosan valamennyire akkor ritkán van. Ha a szeretet nagy, nagyobb mint az egó akkor előjön.

Az egót a félelmeid táolálja, a félelemből él.

A félelem nem egy érzés, az olyan mint a sötétség - az sem létezik csak hiányállapot, a fény hiánya.

A félelem a szeretet hiánya.

Ha szeretet van valamivel kapcsolatban, ott nincs egó.

Logikus, nem ?

2012. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
Segíthetsz másokon, de aki már túlzottan másoknak segít és nem foglalkozik magával, annak önbizalomhiánya van. Folyamatosan másokat akar kiszolgálni azért, mert valszeg gyerekkorában nem figyeltek rá oda a szülei, így akar mindig figyelmet kivívni. Ezt egy könyvben olvastam.
2012. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Tehat utolso T egyetertesz azzal, h az Ego hianya csupan az onbizalom hianya, vagyis az Ego a Te nezeteid szerint egyenlo az onbizalommal?:)
2012. jún. 15. 21:54
 35/66 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a sötétség nem éppen a fény hiány mert a kettő egymás nélkül nem létezik így a kettő egyenlő.És a félelem sem rossz hiszen megvéd és olykor akadályt állít melyet legyőzve még erőssebb leszel.A világban jelen van a jó és a rossz de az nem jelenség és nem érzelem az csak ember lehet. Csak kiváncsiságból ki mennyi idős?Bár akor nem számít.De mégis érdekel mert olyanokat olvasok melyekből rájön az ember hogy nem sikerült még mindenkiből kiölni az értelmet...
2012. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Az ego az hogy én. Az felett van a felettes én, a szuperego, és az go alatt az ösztönlény. Az normális ha van egod, akkor tudod azt hogy ki vagy.
2012. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
Freud ezt tudtuk.Na és ezt ki tudja ?A válasz a kérdések kérdésére :42.
2012. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
A korod 42? A kor nem mervado. De ok, vegulis nem titok.22.
2012. jún. 15. 22:06
 39/66 Shaddark ***** válasza:

"kettő egymás nélkül nem létezik "

Ez téves. Kapcsold fel a villanyt és eltűnik a sötét.

Ezért hiányállapot.

A félelem a szeretet hiánya, és mitől védene meg?

Károkat hideg, tiszta félelem nélküli ÉSSZEL lehet elkerülni, megelőzni. Nem félelemből mentem pl. az adatbázisokat naponta, hanem mert elkerülöm tervszerűen az adatvesztést. A félelem csak nem enged kiteljesedni. Korlát amely elveszi a lehetőségeket.

Akadályok mindig lesznek az életedben, nem attól függ hogy előjönnek-e hogy mennyire félsz tőlük, ez irreleváns az előfordulás szempontjából.

Nincs jó és rossz csak a mesékben :)

Emberek vannak akik kölönbözőképpen látják a világot.

- A pap megégeti a boszorkánynak hitt gyógyítóasszonyt.

A pap jót akar mert a hite azt mondja irtsa ki a gonoszt. A füvesasszony soha nem tett semmi rosszat mert a bűne hogy meggyógyította a beteg embereket.

Melyik a gonosz??? A pap aki végzi a munkáját, amit az istene diktál, és azt hiszi hogy ő mostt megváltja a világot a gonosz elpusztításával? A gyógyító mert gyógyított? Nincsenek ilyen kategóriák, felejtsd el.

Amúgy én 43 vagyok.

2012. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
Nem 19 és Galaxis Utikalauz Stopposoknak.Onnan van a válasz az életre az univerzumra és mindenre 42!Olvasd el vagy nézd meg.
2012. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!