Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » , , Aki felaldozza az eletet,...

, , Aki felaldozza az eletet, megnyeri azt. " Ez hogyan ertemezheto?

Figyelt kérdés

Mit ertenek az alatt h aldozzam fel az eletem.Magyarul direkt valasszam mindig az aldozatokkal jaro utat? Aldozzam fel magamat masokert?

De ezzel . Hogy nyerem meg az eletet? Mi az ertelme? Mit nyerek rajta?

Mar tettem onzetlen aldozatokat masokert eletem soran, de a dolgok csak meg rosszabbra fordultak.Boldog sem vagyok.Hiaba cselekszem helyesen, olyan erzesem van mintha az elet folyamatosan kegyetlen jatekot uzne velem es buntetne.Megalaz es szanalmasnak es gyengenek tunok.Pedig az ilyen dolgokhoz erosnek kell lenni.



2012. jún. 15. 17:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Helló.


Utólagosan elolvastam a válaszokat, és Shaddarknak üzenném, hogy az önszeretet az nem egyenlő az önzéssel. Az önzés pont az, amikor az önszeretet előnyt élvez valami másnak vélt dolog szeretetével szemben.


Plusz a sötétség, vagy félelem nem hiány állapot, hanem egy másik dolog működésének a hiány állapota, hogy pontosítsunk. Nincsen hiány, meg elválasztottság, meg különállóság, hanem Osztatlanság van, ami létezik egyetlen teljes Egész.


Shaddark, abban igazat adok, hogy csak az önzés árán lehet az önzetlenséget értékelni, elérni, mivel a tettekre visszahatás van gyakorolva, hogy az egyén értse cselekedeteit.


De azon elgondolkodhatunk, hogy Einstein vajon saját kielégülésére foglalkozott azzal a témával, amivel, másokat semmibe véve, vagy pont, hogy az emberiségnek akart segíteni...az előbbi helyzetben beszélhetünk önzésről...:P


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Borderline, ne próbálj meg magadon diagnózist felállítani mert azzal elkerülsz egy tévútra. Pszichológushoz kell menni, ő elmondja hogy mit lát objektíven ha rádnéz, és megmondja min próbálj meg változtatni.
2012. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Voltam pszicholugusnal vagy ket eve, eloszor azt mondta lehangoltsag, utana azt manias depresszios aztan egy masik meg hezitalt. Hogy akkor most paranoid skizo vagy csak szimplan depi....szoval sztem nem elkepzelhetetlen a borderline.Bar az is lehet szmmi bajom, de pszichologusokban nem bizok, csak kiserleteznek!
2012. jún. 17. 20:14
 64/66 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sokat foglalkozol a gondjaiddal. Vannak érzékeny emberek, én is ilyen vagyok, de nem éri meg mindig ezekkel foglalkozni mert az idő megy, te meg nem érzed jól magad. Örülj annak amid van, úgyis meghalunk mindannyian, kit érdekel, fogadd el a tényt. Csak érezd jól magad.
2012. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Igeeen.Erzekeny vagyok, kepes vagyok mindenen meghatodni. A kritikat nehezen viselem es mindent tamadasnak vettem regebben.Ezen utobbin mar valtoztattam.De amugy igen , igazad van.;) koszonom a tanacsod.:)
2012. jún. 18. 18:37
 66/66 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat, de az a meglátásom, hogy az összes ilyen rébuszokba burkolt baromság csak elvesz az embertől (energiát, önbecsülést, tartást stb) és szembemegy a legelemibb, legtermészetesebb emberi dolgokkal és életszerűségekkel.
2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!