Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagyon félek a haláltól, hogy...

Nagyon félek a haláltól, hogy nem lesz semmi élet után! Mit csináljak? Ti miben hisztek? 😞 😞

Figyelt kérdés
16/F vagyok.

2015. szept. 12. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
69%

hát persze,ha nem hiszed attól még mért ne lenne?

vagy ha hiszed attól még mért volna?

tehát hit......

2015. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
31%

Amíg nem lesz rá egyértelmű tudományos bizonyíték, addig nem állíthatod, hogy van. Mert nem tudjuk, hogy van-e.


Viszont az égvilágon semmi jel nem utal rá, hogy lenne, egyetlen tudományos kísérlet sem enged következtetni rá, hogy bármi esélye is lenne, hogy létezzen reinkarnáció.

2015. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Remélem jól vagytok :)
2015. szept. 13. 19:50
 14/63 anonim ***** válasza:
85%

én nem is reinkarnációról beszéltem..

de a tudomány nem bizonyította még az ellenkezőjét sem.

hallottál arról a tudományos kísérletről melyben a halál után a test veszít a súlyából 21 gr ott?

igen persze ezt is támadták hogy pld a vér alvad vagy a tüdőben lévő levegő.

de az az érdekessége hogy pld az állatoknál ez a jelenség nem volt tapasztalható.

csak embernél.

2015. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
100%
s ha már itt tartunk, had mondjak valamit,honnan tudod azt hogy pld Isten nem adott e bizonyságot másoknak?
2015. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
37%
Valaki biztos állítja hogy neki bizonyságot adott. De a tudományosan egzaktul bizonyítható dolog az más. Az mindenki számára belátható.
2015. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
50%
Én is félek!! Nagyon ,mostanában. De nem tudom miért? :( Sokat álmodom azt,hogy meghalok. Érzem az érzést,hogy milyen meghalni. De nagyon nem akarom,hogy megtörténjen,vagy bárki mással megtörténjen. Nem akarom!!!! Mostanában azt álmodtam,hogy jön a meteorit és becsapódik,mindenki meghal. Nem olvastam róla,nem néztem a tv-ben vagy ilyesmi. A kislányomnak sem mondtam. De a mamának angyalokat meg tűzgolyókat rajzolt. Meg este azt álmodta nem egyszer már,hogy jönnek a tűzgolyók. Azt mondja csak akkor van vége a rossz álomnak,ha kimondja,hogy Istenem segíts. Szóval nem is beszéltem neki ilyesmiről. Na erre mit oszt meg egyik ismerősöm,hogy szept 22-én becsapódik egy meteorit!! Lehet megérzem,hogy most igaz lesz??? Nagyon remélem,hogy nem!!! De már annyira rettegek,hogy aludni sem nagyon tudok. Teljesen kivagyok fáradva már. Este a repülő hangjára is felijedek,majd megáll a szívem! Azt érzem nem bírom már sokáig,mert szó szerint belehalok a félelembe vagy a fáradtságba! :(
2015. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
Utolsó ment a like. Ne nézz pl.katasztrófa/vilávége filmeket. Bocsi, de lehet, hogy 2036-ban lehet lesz becsapódás a hüle apophis miatt.
2015. szept. 14. 06:18
 19/63 A kérdező kommentje:
Ehyébként én is tudom asszem két hónapja a szeptemberi végég. De szerencsére meg remélem hogy a NASA nem vár meteort. remélem amíg élünk nem lesz ilyesmi. írj vissza!
2015. szept. 14. 06:26
 20/63 anonim ***** válasza:

erre csak annyit mondok hogy a meteortól nem érdemes annyira félni.

ha még is volna ami fenyegetne minket elég fejlettsége l

rendelkezünk ahhoz hogy még a föld lékkörében beérkezése ellőt szét robbantsák.

2015. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!