Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagyon félek a haláltól, hogy...

Nagyon félek a haláltól, hogy nem lesz semmi élet után! Mit csináljak? Ti miben hisztek? 😞 😞

Figyelt kérdés
16/F vagyok.

2015. szept. 12. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Én az élettől jobban félek, mint az örök alvástól.
2021. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim válasza:
100%
Énnekem is sajnos eszembejut sokszor, hogy mi lesz, ha nagyon megöregszem és én is meghalok akkor. És akkor én is elkezdek félni.
2021. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim válasza:
Kedves kérdező és mindenki más akit érdekel a válaszom!Körülbelül 20 éve amit csak lehet és találok elolvasok a témában,mert engem is nagyon érdekel ez az irányvonal amit a kérdező felvetett.Rengeteg videót láttam,rengeteg videót meghallgattam rengeteg könyvet,újságot elolvastam de én a mai napig az egyik legautentikusabb és leghihetőbb történetet egy magyar ember szájából hallottam ami szerencsére megtekinthető youtubon is.Ebben a videóban - ami nem rövid,de akit érdekel a téma valószínüleg szakít rá időt hogy meghallgassa - egy idősebb ember történetét ismerjük meg aki egész életében félt a haláltól.Hihetetlen szerencsésnek éreztem magam amikor ráakadtam erre a videóra, de ugye aki keres az talál tartja a mondás! Sajnos a bácsi aki elmeséli ezt a történetet már nincs köztünk de ez még akkor került szerencsére rögzítésre amikor sikerült visszatáncolnia onnan ahonnan csak keveseknek sikerül!Halgassátok meg őt,mert szerintem egy életre meg fogjátok jegyezni azokat a dolgokat amiket ő elmesél az élményeiről.Íme a videó!Szép napot mindenkinek! https://www.youtube.com/watch?v=SWZH1UQgAww
2022. júl. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!