Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik a Reinkarnáció. Mit...

Létezik a Reinkarnáció. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Eddig kételkedtem, de a neten olvasgattam érdekes dolgokat.

[link]



2018. aug. 30. 18:11
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/151 A kérdező kommentje:

#90

Kit érdekel hogy mit gondolsz lesz@rom. A lényeg hogy létezik a Reinkarnáció. 😋

2018. szept. 2. 14:42
 92/151 anonim ***** válasza:

Édes Fiam hogy amiben akarsz, de! ha még a végén meggondolod magad akkor is állíts fel magadnak egy hitet ami tovább visz.

Am köszike az élménybeszámolokat meg a többit. Elég sok dolgon elszórakoztam. És nem, a kérdezőt nem küldjük pszichologushoz. Engem is el akartak azért, mert "szomorú" voltam. Aki elvitt az is pont tanítás közben, így én értékes időt veszítve.

2018. szept. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/151 anonim ***** válasza:

Mit tudsz mi van a halal utan?menny pokol, at ujjaszuletes...

Mindenkinek joga van hinni akar azt is hogy semmi...(erősen kicsavart magyarazat!)Isten a biblia asemmiből teremtette a mindenseget. Szóval ha az ember meghal ismét semmivé lesz,(fizikailag meg növényi tapanyag) amiből az Ùr ismét tehet valamit. Nekem ez is elfogadható, meg jó magyarázattal, mindegyik, de mint élő nehezen tudok állást gyakorolni a halál utáni dolgokban...azaz négany tapasztalatban nem vagyok biztos h az volt e vagy csak asztmasroham

2018. szept. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/151 anonim ***** válasza:
71%

"Mindenkinek joga van hinni akáááár azt is hogy semmi..."


Csak ne tévesszük össze a hitet az ésszerű, netán tudományos gondolkodással. Aminek lényege ugyebár a bizonyítékokra való támaszkodás.

Milyen vicces volna, ha az itteni lelkes hívők elfogadnák a bíróságon is, amikor a képükbe mondják: te bűnös vagy és kész! Miért, ja azt inkább csak ne firtassuk!

Nem, ott bezzeg elvárjátok az ártatlanság vélelmét. A logikus bizonyítást, logikus érveket.

Tudom, hogy nincs itt semmi értelme magyarázni, 13 éves szinten megrekedt gyerekeknek. Ez nyilván csak ilyen ujjgyakorlat, időtöltés részemről is. Meg a csodálkozás, hogy ilyen buták léteznek.

Nos, a "kezdők" kedvéért elárulhatom, hogy engem még 50 felett is folyamatosan érnek meglepetések. Amikor már azt hiszed, hogy mindent láttál, hogy neked újat már nem lehet mutatni.

És mégis! Mindig van újabb fokozata az emberi ostobaságnak is. Meg persze az építő információknak is, de azt most hagyjuk! Ez a téma nem az értelemről szól.

2018. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/151 A kérdező kommentje:

#94

Dik már megint itt van ez a nagyokos

2018. szept. 3. 10:06
 96/151 anonim ***** válasza:

94-es valaszolonak igaza van.


Az igazsagban nem kell hinni.


Az onmagatol adott.


En nem mondom, hogy nincs reinkarnacio. Illetve az sem, hogy van, de azt eleg eretlennek tartom, mikor valaki vakhit modjan elfogad bizonyos dolgokat.


En is a tudomanyos, vagyis a mindenre nyitott tudomanyt, kutatast tamogatom!

2018. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/151 anonim ***** válasza:

Bar ez lehet kitalacio, lehet valoban igaz is!


Itt a gyakorin van egy erdekes kerdes. Pont a temaba vag.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..


Ha a szulok nyitottak lennenek, megerne egy kutatast.


Kerdes, hogy gyerek almodozo vagy valoban emlekszik bizonyos dolgokra?

2018. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/151 A kérdező kommentje:

#97

Ez csak egy újabb bizonyíték a Reunkarnációra. Ha mindent semmibe vesznek a nem hívők meg csak legyintenek rá akkor nem is fognak hinni benne soha. A tudomány se tud mindent kimutatni, bizonyítani. Ezt kéne elfogadnatok. Vagy abban is biztosak vagytok hogy az egész világűrben csakis csak egy bolygón, a Földön van élet?

2018. szept. 3. 11:29
 99/151 anonim ***** válasza:
71%

"Ez csak egy újabb bizonyíték a Reunkarnációra"


Igen, a vonatokkal játszó kis vasutasgyerek esete, amit már többen is előadtak a neten, ha jól rémlik. Már az alapszituáció is kicsit nevetséges, mégis sokan bedőlnek rá.


De mindig vannak ilyenek a fórumokon, illetve közösségi oldalakon, akik arra élveznek, hogy másokat hülyére vesznek. 20 év alatt sok ilyet láttam már. Ezt én mondjuk betegesnek is tartom. Nem tudom, mit élvez rajta, de annyiféle barom van a világon, miért ne lenne ilyen fajta állat is.

2018. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/151 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen kérdés is: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


Ezeknek érdemes lenne utánajárni.

2018. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!